Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Ajdżora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dziennik Ajdżora
Witam mam na imie Jarek i właśnie zaczynam stawiać swoje pierwsze kroki w świecie kulturystylki :), ale zaczne od początku...

Na siłke chodziłem kiedyś (około 4 lata temu) przez jakieś 4 miechy ale to tak z nudów i na sucho wiec sie nie liczy. Później matura studia i brak czasu. Ale w soim życiu ćwiczyłem sztuki walki (tae-kwon-do 5 lat i karate 3 lata) ale juz mam 2 lata przerwy wiec też nie wiele sie liczy. Obeznie zależy mi najbardziej na dobrowadzeniu kszałtu mojego ciała to ludzkich rozmiarów :P. W wakacje ważyłem jakies 76kg ale zasuwało sie na budowie wiec smalczyk topił sie na bierząco, a teraz siedzenie na d**e i wcinanie bułek zrobiło swoje.
To tyle z historii :) Teraz wymiary torche danych :
wiek -21lat
wzrost - 181cm
waga - 87 kg (rano po klocku :P)
wymiary:
Bicek - 38cm (oba takie same, max 0,5 cm róznicy)
udo - 58 cm (oda takie same )
pas - 102cm (przekleństwo z kalectwem)
i to tyle bo klatki nie imem za bardzo sam zmierzyć ale wygląda całkiem całkiej (proporcjonalnie)
Największą bolączną jest bęben który wystaje i to sporo, troche fatu jest też na cycach :P(ale nie mylić z ginekomastią hehe), zaś łapki, nogi i plaski nie są zbyt zatłuszczone.
Zdięcia dam jak bedę miał pod ręką kogoś kto mi je zrobi hehe ale mam nadzieje że to bedzie niedługo.
Najpier chce sie skupić na redukcji/rzeźbie żeby nie stracic tego mięska któreco nieco mam heh a pozniej się domasować ale z głową :)

Co do diety z racji że studiuje (dziennie) to pozostaje standard: słatki kukurydziane z mlakiem rano, kanapki z razowym pełnoziarnistym chlebkiem i szyneczką w dzien i serek wiejski/kefir/jogurt0% na noc. Posiłki te rozkładam na co najmniej 5 i oczywiście po przyjsciu do domu mam obiadek mamusi na który niemam wpłyu wiec jeden posiłem dziennie mam nieprzemyślany :/.

Co do treningów to robie poki co ogólnorozwojówke (3x na tydzień) 2gi tydzień i aeroby (rowerek poki jest błoto na bierzni) po treningu.

A teraz pytanie do forumowiczów z racji że jestem zielony to prosze o porady, subestie, opinie i wszystko co pogłoby mi pomóc i pouczyć.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje :)
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
I mam pierwse konkretne pytanie, ponieważ troche sie już oczytalem tego forum to czy po ogólnorozwojówce (jeszcze ze 2 tygodnie) dobra sprawa byłoby robienie treningu na mase, jedzenie dużo białka (może ostrowie) mniej węgli i oczywiscie dużo aerobów. Do tego jak najbardzoej Jakiegos fat burnera. Ale na tym sie nie znam i napiszcie jaki byłby dobry ale nie za drogi, po opłaceniu karnetu na siłce mam jeszcze 100zł :).
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora

A teraz pytanie do forumowiczów z racji że jestem zielony to prosze o porady, subestie, opinie i wszystko co pogłoby mi pomóc i pouczyć.

na start witaminki, mineraly chelaty,zma,lecytyna, zma moze byc apteczne. gainera nie polecam bo wspominales o lekkim facie :) a wiec musisz ograniczac wegle. mila bylaby rowniez w twoim przypadku suplementacja omagi3 oraz cla. dopiero gdy bedziesz chcial redukcje zrobic wtedy bialko i fat burner
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
Co do witamin to mam w domu Vigor, a czy mam brać razem omege3 i cla?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora

czy po ogólnorozwojówce (jeszcze ze 2 tygodnie) dobra sprawa byłoby robienie treningu na mase, jedzenie dużo białka (może ostrowie) mniej węgli i oczywiscie dużo aerobów

zalozenia jakie przedstawiles duzo bialka,malo wegli i aeroby to rzezba a nie masa. w twoim przypadku jesli masz takie tendencje polecam trening cykliczny :D. w sumie jeden juz ulozylem a teraz jestem w trakcie pisania calorocznej rozpiski (rowniez cykliczny + dieta i suplementacja pod twoja wage itd) wiec mysle ze mozesz poczytac o tym w treningu. i tak cla i omega3 razem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
Po ogólnorozwojówce chce robić redukcje a nie mase i chyba dobrze napisałem. Mase planuje jak pozbęde sie fatu.
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
a nie sory pomyliłem sie hehe, myslałem o redukcji a naposałem masa, moj błąd wybacz :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
ale od razu po 1 spotkaniu z silownia ciezko ci bedzie robic redukcje i wytrzymac jej tempo. dla osob takich jak ty najlepsze treningi to cyklicznosc gdzie w ciagu roku kilka razy budujesz mase, rzezbisz ja, oraz pracujesz nad sila. imo przyjmujac cla i omega3 nawet z nadwyzszka kcl nie odklada sie nowy fat. i to jest piekno istoty cla :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
Ok chyba rozumiem mam nadzieje ze o to Ci chodziło -> http://www.fabrykasi... ... 5fb#160644 jeśli tak to dzięki wielkie, przejżałem najpierw pobierzenie tekst i podoba mi sie, bede sie do niego stosował najsumienniej jak sie da ;)
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
Ok to juz podjąlem decyzje, jeszcze 2 tygodnie ogolnorozwojówki a pozniej wedłoj polecen Joks'a masa, siła itd. tylko po kazdym trzenigu aeroby i bede sie starał zwiększac w miae możliwosci :). Za suple sie niełapie poza omegą3 i cla :). A jak sie tłuszczyk wytopi to pomyslimy (albo jak przyjdzie okres redukcji). Ale mysli ze teraz tez cos sie wytopi :).
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
mysle ze bardzo dobrze na tym wyjdziesz :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
aygor18, jestem pod wrazeniem twojego podejscia i "madrosci" naprawde oby wiecej takich poczatkujachych:) napewno bede tu zagladal i patrzyl jak Ci idzie;] powodzenia;]
  • 0
Moja malutka:)

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
dzieki davidek00 mam nadzieje ze bedzie co poczytać za pare miechów hehe, i mam przy okazji pytanie czy 60zł za karnet na siłke bez ograniczeń to dużo? Bo u mnie w wieście jest tylko jedna słka i ma mozna powiedzieć monopol i nie wiem czy takie ceny sa wszędzie czy jak? Następna mam 30km dalej hehe :P.
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
wg mnie mało, zobacz czy sa moze karnety na kwartał czy pólroczne to wtedy moga byc jeszcze jakies rabaty ;)

jak place 80zl za kwartal a jak bym kupowal miesieczny to 100zl
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
aha no raczej nie ma u mnie takie możliwosci bo to taka pakernia nie z najwyższej połki a i sprzęt ma swoje lata (ale wszystko działa) i jest możliwość 4zł za jedno wejscie albo 60zł za miecha. Ale mam nadzieje ze wiecej ludzi sie wpisze zeby porównać.
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
aygor18, ja u sibie w "saturnie" mam 150zl za miecha i wtedy karnet open czyli kiedy chce i o ktorej chce:) jest jesczze karnet taki niby pol open za 100zl czyli od pon do piatku do godizny 17. oraz karnet weekend za 55zl i wteyd moge wpadac o w piatki od 17 do 22 oraz cala osbote i niedziele
  • 0
Moja malutka:)

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
hehe jednak nie ma jak wlasna silka :) ja nie place nic za korzystanie :) jedynie musialem zainwestowac w sprzet :) ... teraz z kumplami zrobilismy kilka elementow sami.. stojaki ( 120cm - 200cm) i modlitewnik ( 50cm - 70cm) 3dni nam to zajelo i za calosc wyszlo nam ok 100zl ;] zdj wrzuce niedlugo do dzienika mojego.
Aygor: zycze ci powodzenia w treningach , zeby ci nigdy motywacji nie braklo. i maxymalnych przyrostow :D:D
joks : stosujac omega 3 i cla w ciaglej suplementacji co idzie osiagnac ?? to ze nie bedzie sie fat odkladac ?? czy jakas redukcje tego fatu tez ?? oczywsicie chodzi w treningiu i diecie na mase :)
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
hachi, pozwol ze ja odpowiem:P stosujac te 2 specyfiki sprawisz ze tluszczyk zacznei sie spalac a nowy sie nie bedzie odkladac:P nawet przy nadzwyzce kalorycznej i yttka nie pojdzie w bebech:) eleganckie te CLA:)
  • 0
Moja malutka:)

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
Dzieki chłopaki za słowa nadzieji i otuchy hehe, mam nadzieje ze bedzie dobrze ;). Chociaz dzisiaj troche włamałem dieke przed 2 pączki hehe ale do odrobienia :P
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Ajdżora
Teraz spisałem trening ogólnorozwojowy, derie i powtórzenia w seriach. Jeśli sa jakies sugestie to chętnie poczytam :).
Wyprosty nóg na maszynie siedząc - nogi
uginanie nóg leżąć na brzuchu - nogi
wspięcia na palce stojąc - łydki
wyciskanie sztangi na ławce prostej - klatka
wyciskanie sztangi na ławce skośnej - klatka
podciąganie na drążku szerokim nachwytem - plecy
unoszenie sztangielek bokiem stojąc - barki
prostowanie ramion na wyciągu górnym - triceps
naprzemianstronne uginanie przedramion ze sztangielkami - biceps
podciąganie kolac do klatki wisząc na poręczach - brzuch

Robie 2 obwody i po około 10 ruchów w serii. Z ciężarami nie przesadzam ale staram sie być porządnie zmęczony (zakwasy były nieziemskie po paru miesiącach nicnierobienia;))

Plan tez mam zamiar realiziwać jeszcze przez jakies 2 tygodnie z pozniej wykombinuje cos na mase. Jak macie jakies poprawki to walcie smiało.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024