Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Droopee'go


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Droopee
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dziennik Droopee'go
Oświeć mnie Panie, dodaj mi odwagi, bym temat ów dokończyć mógł. :wstyd:

Dobra. Co sie będe bawił w grę wstępną. Moje pseudo to Droopee. Wiek oscyluje w granicach 25 lat. Stary jestem, co nie? :zdegustowany: 2 lata temu wyglądałem sobie całkiem fajnie. Ale to było dwa lata temu. Później ambitny plan zrobić magistra, doczłapać się do jakiejś posady - umysł humanistyczny - itede. Zaneidbałem się. Cholernie. Jak waga wtedy wskazywała 71kg, tak teraz powolutku dobiła do 85. Uprzedzam, że to nie są mięśnie. Chyba, że śródbrzuszny dzwonowaty. Ten ma się świetnie.

Mój dziadek miał wielki bambuch, mój ojciec też i teraz widzę, jak genotyp drukuje na mnie kolejną wersję, bambuch 3.0, system plików oczywiście FAT 128. Żadna inna część mojego ciała nie tyje tak, jak opona. Ale nie, żebym zwalał wszystko na geny - sam też nie jestem bez winy. Imprezki, piwko, smaczne żarełko. Gdzieś to wszystko musiało pójść. A na siłowni byłem aktywny przez jakieś 3 lata liceum (kiedy to było :przestraszony: ). Raz w tygodniu położyłem się pod sztangą i leżałem sobie tak słuchając radia. Raz nawet chciałem poćwiczyć, to koledzy jakoś uratowali 40kg żelastwa przed wkomponowaniem mnie w ławeczkę. Później przeszdłem na bardziej męskie zajęcia, w stylu noszenie piłek, przechowywanie zegarków, itepe.

A czas mijał... Teraz czasem przejadę się gdzies rowerem, radzę sobie z dystansem 40km spokojnie całkiem. To nic, że na koniec muszę uzupełnić 10 litrów płynów i jechać na miękki trawnik, żeby majestatycznie spaść z rowera.

Tak sobie zaglądnąłem na Wasze Forum - dotyczy suplementów. Ale widzę też sporo ludzi, którzy opisuję swoje zmagania i wędrówke po formę. Hmmmm. Mam taki specyfik - dał mi to kolega. Nazwy na razie nie podam, ale może ktoś tu cos napisze i zasugeruje mi coś. Uprzedzam, że finansowo stoję kiepsko, stąd nie kupię połowy sklepu kulturystycznego. Mam w domu dwa hantelki po 10kg każdy, trochę wolnej podłogi. I rower. W związku z tym ostatnim planuję na dzis początek mojej drogi - nie wiem, czy będzie długa, ale mówią, że zawsze warto spróbować. No i nazwa tego działu - MOTYWATOR. Pośród tych, którzy się ze mnie pośmieją liczę na parę osób, które dodadzą otuchy ;)

Wzrost - 176
Waga - 85
Fotek - na razie nie mam, ale jak zrobię to i tak się będę bał wrzucic, żeby nikogo nimi nie zabić.
Pozostały kaliber innych części ciała - wkrótce...

Zatem biorę kask i ruszam rowerem już teraz - trasa wyniesie około 50km. Tempo - umożliwiające swobodne podziwianie krajobrazu i pięknych polskich kobiet. Zapas wody i zapas pozytywnej energii - od czegoś trzeba zaczac, prawda?

Pozdrawiam.
Droopee.
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Witaj!
Polecilbym ci raczej trening na silowni.Jezeli chcesz troche spalic to aeroby czyli nie tylko same jezdzenie na rowerze.Noi najwazniejsze uluz jakas diete redukcyjna bo dieta to podstawa jesli chodzi o spalenie tkanki tluszczowej albo nabraniu masy!
Jesli chodzi o jakies suple to najlepiej jakbys kupil bialko!
Zobacz do dzialu trening noi Odzywianie! ;)
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Rowier dobra sprawa, polecam naczczo na dobre spalenie fatu, mozna tez biegag, chodzic na basen

Trening na silce by sie przydał :P

Pozdroo,
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Wojak1418048776
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Historyjka była troszkę śmieszna ale przynajmniej ładnie wygląda twój dziennik ( a przynajmniej jego początek :P ). Przed Tobą długa droga do celu. Powodzenia !
  • 0
Jak nie wiesz co mowic to mow co wiesz ;)

Sebek780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, muzyka oraz gry

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Faktycznie fajny dziennik ;)
A stary nie jesteś, są starsi :)
Dobrego startu życzę.
  • 0

Droopee
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
MikolajWB3, Roweruję do sklepu, po piwo, do dziewczyny, do pracy, a nawet do szkoły, do znajomych. W sumie jeżdżę cały rok - na zimę tylko opony zmieniam i rodzaj smarowidła.

Wojak, Sam jestem ciekaw,m czy podzielę los tych tam niżej, którzy zrobili jeden lub dwa wpisy i nic nie tworzą, tylko słuch i pismo po nich zaginęły ;)

Sebek780, Hehehe, to dobrze, że są jeszcze starsi ;P Bo tak przeglądam i ludziska 16-20 lat... To git, czuję się tłumniej ;)

Więc tak:
- rowerek, zrobione ponad 50km - trasa różna, żeby nie było, że ciągle z górki
- zjedzone 200 gram ryby (makreli), 100gram czereśni, dzbanek truskawek (zerwane w trakcie jazdy :P ), wypite jakieś 3 litry wody, 100gram chleba, dwie łychy masła, dwie łyżeczki cukru w herbacie :P
- w planie na wieczór trochę gimnastyki. Jak przeżyję - napiszę, co mi się udało zrobić.

Poooozdraaaawiam wszystkich. :hyhy:
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go

polecam naczczo na dobre spalenie fatu

nie! :przestraszony: zbyt duzo katabolizm na czczo- lekki posilek musi byc.

Droopee, ja naleze do tej najmlodszej gwardii tego forum i zycze starszemu koledze wyrtwalosci, bo ona naprawde bedzie potrzebna w walce z genami i wlasnymi slabosciami.

Przy redukcji to najwazniejsza dieta i aeroby (mozesz dorzucic plywanie bo woda juz ciepla albo bieganie). Silownia nie jest niezbedna, ale warto by troche miesa narzucic, zeby nie byc chodzacym szkieletem :rotfl: Jesli w/w rzeczy Ci nie wystarcza to dorzuc jakis spalacz.

Pozdro! ;]
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Droopee
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Oki. Wczoraj zrobiłem taki oto zestaw ćwiczeń. Zrobiłem taki, jaki wymysliłem, więc cudo myśli kulturystycznej to to pewnie nie jest, ale jak mówiłem - początki są pewnie najtrudniejsze...

2x 50 przysiadów, na całych stopach ;)
2x 20 pompek, takich na całych dłoniach ;)
3x 30 brzuszków...
3x 30 x hantelki (leżąc na płask plecami, na rękę 10kg +1kg gryf :] ) I na koniec jeszcze podnoszenie obu nóg, leżąc tak jak do brzuszków. Do padnięcia, czyli jakies 18 razy i straciłem rpzytomność :wstyd:

'Dietka' wczoraj i dziś: (ta dieta na razie zmierza do ograniczenia spożycia, może z czasem uda się przejśc na coś lepszego - w sensie nie mam za bardoz jak kupować sobie glonów, małży, bakłażanów, itepe. Jem, co jest w domu.

450ml maślanki jagodowej z muesli (tropikalne, Made in Biedronka)
5 kromek chleba białego,
około 5 łyżek margaryny roślinnej,
jakieś 10 gram szynki,
dwie sałaty :wstyd: ,
5 pomidorów,
sok pomidorowy 330ml,
150gram białego sera mieszanego z kefirem...
i na koniec nie powstrzymałem się - jedną 'krówkę'... :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:

Dodam, ze po tym dość hmmm... niewinnym chyba zestawie ćwiczeń miałem troszkę zakwasów. Dziś sobie odpoczne, jutro moze uda mi sięt o powtórzyc, chciałem zoabczyć, ile dam radę, teraz będę się troszkę oszczędzał, ale po tygodniu moze będzie jakaś poprawa.

Gawlo, U mnie siłowni nie uświadczysz. Jest basen, ale w takim stanie, że ekhem... Nogi swędzą, zanim się tam pójdzie.
  • 0
News: Policja gumowymi pałami rozpędziła nielegalną manifestację masochistów. Obie strony są zachwycone. (X X,)

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
b.fajny dzienniczek :]

ale po tygodniu moze będzie jakaś poprawa.

no az tak szybko nie spodziewaj sie efektów :) pomęczysz sie ze sobą ze 2 miechy i zobaczysz róznice
życze wytrawłosci w cwiczeniach pozdr.
  • 0
...

Wojak1418048776
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Ile czasu zajęło Ci wykonanie twojego zestawu ćwiczeń ? Może uważaj by się nie przemęczać jeżeli na serio przytomność utraciłeś.
  • 0
Jak nie wiesz co mowic to mow co wiesz ;)

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Witam, dzienniczek na prawde świetny. Genialnie sie czyta hehe.
A za tą krówke to poni Cie wychłostać :>
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

Droopee
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Wojak, Żartowałem z tą utratą przytomności. W sensie - no padłem po prostu :) :zawstydzony: A zeszło mi około 40 minut. Z przerwami oczywiście. Ale moge sie mylić, bo nie liczyłem czasu - między każdą częścią musiałem odsapnąć.

B[u]B[u], Myślę, że jak tak tydzień poćwiczę, to chodzi o to, że mnie będą mnie rzucać na glebę takie ćwiczenia. O efektach wizualnych na razie nie myślę.

aygor18, Biję sie w piersi :wstyd: ;)
  • 0
News: Policja gumowymi pałami rozpędziła nielegalną manifestację masochistów. Obie strony są zachwycone. (X X,)

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Zapodaj foty ;) ja przy 173 chce ważyc jakieś 80 le bez fatu ;p
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
gdzie foty?? :hyhy: :hyhy: kiedy foty? :hyhy: :hyhy:

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Droopee'go
Uuu Junior widze na głodzie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024