Skocz do zawartości


Zdjęcie

mały dylemat: masa czy redukcja?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

jbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mały dylemat: masa czy redukcja?
Witam,
po przeczytaniu paru postów na forum uswiadomiłem sobie, że nie da sie zrobić jednocześnie masy oraz redukcji.
Mój problem to niewielka (na szczęście) nadwaga: jakieś 5-7 kg głownie oponki w pasie.
Przy 180 cm ważę 84 kg. Stosuje trening na masę, gram w piłkę (częściej), jeżdzę na rowerze po górach (rzadziej), trzymam dietę taką raczej redukcyjną.
Z tego co zauważyłem w paru profilach waga 82-85 kg przy tym wzroście to cel na masę!!!

stąd też moje pytanie: czy lepiej zrobić redukcje do prawidłowej wagi: 75-75 kg a potem nabijać mięśnie, czy na odwrót: potrenować jeszce na masę i po odpowiednim przyroście zrobić sobie redukcję?

pomóżcie, od tego zależy mój dalszy trening
  • 0

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: mały dylemat: masa czy redukcja?
ja mam 180 i warze 88 i nie mysle o redukcji zamiar mam spalac tłuszcz jak dobije do 100 to jest moj cel a na ta oponke daj a6w i bedze git:)
  • 0

jbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mały dylemat: masa czy redukcja?
dzięki dżunior, ciekawe podejście :D
tłuszczyk psuje mi trochę samopoczucie dlatego zastanawiałem się czy nie poruszać się więcej kosztem siłki, ale chyba dorzucę a6w do treningu masowego (3x/tydz) i zobacze co z tego wyjdzie
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: mały dylemat: masa czy redukcja?
Zamiast a6w (ktore i tak nic nie da poza wzmocnieniem miesni brzucha0 daj wlasnie aeroby 3 razy w tyg. i cla/hca do stalej suplementacji, dieta bez nadwyzki kalorycznej, aby nie odkladaly sie nowe zapasy tluszczowe, trening caly czas na mase. Lepiej budowac od poczatku cos konkretnego, nie cwiczysz zapewne systemem cyklicznym wiec dla ciebie najlepsze rozwiazanie.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

jbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mały dylemat: masa czy redukcja?
oki, dzięki
wasze uwagi są dla mnie bardzo cenne.
aeroby i suplement na redukcję oponki i a6w, żeby sześciopak wyszedł :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024