Skocz do zawartości


Prosze o zestaw cwiczen na mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Prosze o zestaw cwiczen na mase
Wiem że takich prósb było już tysiace, ale zauważyłem że lubicie pomagac, więc prosze o pomoc.

Potrzebuje jakiegoś profesjonalnego zestawu cwiczeń na przyrost masy - przy czym raczej na górne partie mięsni, bo nogi i brzuch mam styrane w pray wystarczająco (nogi i brzuch będe robił tylko w czasie rozgrzewki).

Chciałbym cwiczyc 4 razy w tygodniu, chyba ze uwazacie ze 3 razy jest lepiej (skoro nie robie nóg i brzucha może 3 wystarcza?).

Prosze też żebyście nie używali profesjonalnego nazewnictwa, albo żebyście mi wyjaśnili jak to dokładnie wyglada, no takie cos jak wyciskanie sztangi to wiem, bez jaj :P Jestem laikiem w tych nazwach, przypuszczam ze znam wiekszoś z tych cwiczen bo cwicze nie od dzis ale nie znam nazewnictwa. A wogóle to nie macie jakis fajnych rysnunków schematycznych do kazdego cwiczenia ??

Prosił bym bardzo ale to bardzo o taką forme planu:

Poniedziałek:
Klatka
- wyciskanie sztangi
- ........
-........
Biceps
- uginanie sztangi na stojaco
- ......
Środa
Triceps
itd
itp

Taki rozpis jest przejżysty i zrozumiały.

Mój sprzęt: dopiero co kupiłem ławeczkę do wyciskania (z regulowanym oparciem i z dźwignia na nogi i biceps), mam też 3 gryfy: prosty, łamany i taki ten okrągły co w sodku są dwa poprzeczne "drażki" . Dwie hantle (czyli rozpietki moge robic).
Zaznaczam też że lubie robic pompki - uważam to za stare ale sprawdzone cwiczenie - robie je zawsze z obciazeniem na plecach.

Wazne dla mnie jest by cwiczyc w sobote, bo to moj jedyny w calosci wolny dzien od pracy, jestem wtedy najbardziej wypoczety i moge robic w ten dzien najbardziej intensywny trening. Nie moge natomast cwiczyc w niedziele.

To nie jest pilne wiec jak ktos bedzie mial chwile czasu i ochoty to bardzo prosze o taki zestawik. Z góry dzieki

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o zestaw cwiczen na mase

Wiem że takich prósb było już tysiace, ale zauważyłem że lubicie pomagac, więc prosze o pomoc.

krótko :rotfl:

Chciałbym cwiczyc 4 razy w tygodniu, chyba ze uwazacie ze 3 razy jest lepiej (skoro nie robie nóg i brzucha może 3 wystarcza?).

jest zasada ktora mowi ze czym mniej sie ruszasz tym mniej spalasz i wiecej sie regenerujesz, 4 dni moga byc ale musisz to uwzglednic zwiekszajac kalorycznosc

A wogóle to nie macie jakis fajnych rysnunków schematycznych do kazdego cwiczenia ??

zajrzyj do FAQ tam jest tematyka :ATLASY KULTURYSTYCZNE: z opisem cwiczen

na Twoj sprzet domowy polecam trening tutaj:
http://www.fabrykasi... ... 63&start=0
masz tu wszystko wyjasnione niektore cwiczenia takie jak na biceps, triceps mozesz zastapic gryfem lamanym. zycze ciekawej lektory :)

edit: serwer widze nawalil :przestraszony: i tylko polowa gifów z tego tematu dziala
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o zestaw cwiczen na mase
No właśnie o takie coś mi chodziło, idealne, jasno, prosto, a do kazdego cwiczenia rysunek zeby nie bylo wątpliwości. Dzieki Joks.
Niestety faktycznie połowa gifów nie chodzi (nawet więcej niż połowa), kurde nie dobrze :/ Nie da się z tym nic zrobic ? Był by to naprawde super material pomocniczy dla takich jak ja. Czekam z nadzieją że wszystkie gify bedą ok.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o zestaw cwiczen na mase
trzeba poczekac az chlopaki naprawia ;D, albo poszukac na alternatywnej stronie z innym atlasem (tym ktory dziala) nazwy cwiczen sa podane profesjonalnie wiec szukanie w atlasach nie powinno sprawic Ci to problemu ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o zestaw cwiczen na mase
Dobra, obadam.

Dzięki wielkie :padam:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024