Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...
Witam
W skrócie tylko nadmienie ze ponad 2 miesiace temu rzuciłem palenie i od 2 tyg. stosuje diete na mase ( cel 75 kg ) obecna masa 69 kg - w dodatku staram się , powtarzam Staram ;) ćwiczyc na siłownie 3 x w tyg. - jednak nie zawsze pozwala mi na to praca wiec z tym ćwiczeniem jest różnie ale do rzeczy...
Wczesniej stosowałem gainera ( jakis 1rok temu ) teraz zabrałem się za dietę bez żadnych odżywek.. wielu mawiało że odzywki są w cale nie potrzebne jezeli mamy dobrą dięte, no wlasnie...

Plan treningowy NA MASE w moim przypadku nie jest specjalny bo sciagniety z "Trening z uzyciem sztangi,sztangielek i drążka" na tym forum.

Prosze tylko o konkretne wskazówki co do przedewszystkim tego czy w ogóle plan treningowy w\w jest planem SKUTECZNYM tzn. nie żebym chodził i 3 x w tyg. ćwiczył ta 1godz. bez sensu tylko żeby męczyc miesnie
2 rzecz... czy przed i po treningu koniecznie zjadamy jakies specjalne białka i węgle , jak szybko , co pic najlepiej itd. to jest ważne...

Co do samej diety , staram się trzymać składników jednak musze sie przyznac ze chyba odżywiam się bardziej na zasadzie to co mam pod ręką , a nie to co mam napisane ( praca )

Kolejna kwestia to poradnik czy ksiązka napisana przez autora który sprzedaje swoja publikacje na allegro >>> podaje link oraz nr.aukcji 187987124 :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jak widac cos w tym jest , jak sądzicie czy warto kupic...
Mi poprostu zalezy na optymalnym i skutecznym planie zarówno na siłowni jak i w sprawie odżywania się - bo jak wiemy jedno i drugie ma spore znaczenie podczas przyrostu masy... licze na wasze zdanie

pozdr.
  • 0
SliderUKps

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...

Prosze tylko o konkretne wskazówki co do przedewszystkim tego czy w ogóle plan treningowy w\w jest planem SKUTECZNYM tzn. nie żebym chodził i 3 x w tyg. ćwiczył ta 1godz. bez sensu tylko żeby męczyc miesnie

Tak, ten trening jest skuteczny, miesni nie meczysz niepotrzebnie, meczysz je w celu ich rozbudowania, przeczytaj to:
http://www.forum-kul...ndpost&p=388171

2 rzecz... czy przed i po treningu koniecznie zjadamy jakies specjalne białka i węgle , jak szybko , co pic najlepiej itd. to jest ważne...

Godzine przed treningiem bialko serwatkowe(wpc, wpi) lub aminokwasy rozgalezione, po posilku. Zaraz po treningu carbo lub bialy ryz, wogole produkty bogate w wegle o duzym ig, 45 min pozniej "szybkie" bialko, tzn. tunczyk lub chociazby odzywka.

Co do samej diety , staram się trzymać składników jednak musze sie przyznac ze chyba odżywiam się bardziej na zasadzie to co mam pod ręką , a nie to co mam napisane ( praca )

Nie musisz jesc codziennie tego samego, najwazniejsze zeby to co jesz spelnialo twoje zapotrzebowanie dzienne na wartosci odzywcze.

Co do tej ksiazki to koles napewno niczego nowego nie wymysli, wszystko co najwazniejsze zostalo juz powiedziane, jak nie chce ci sie szukac w necie to sobie kup, droga nie jest. btw to nie wolno dodawac linkow do allegro, chyba bedzie warn, lepiej go usun.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...
zamiast kupowac ksiazke moglbys te pieniadze przelac mi na konto :rotfl: jak napisal INEED$, wszystko czego potrzebujesz znajdziesz wystarczy zajrzec do FAQ w odpowiednich dzialach a nie placic za wiedze, a jesli czegos nie znajdziesz to pytasz a fachowcy za darmo udziela Ci porad bo od tego wlasnie sa...zdjecia z tej aukcji troszke wałkowate bo nawet twarzy nie widac na porownaniu plecow, bicepsow jakby stal przodem to jeszcze moze bym uwierzyl....
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...
Tak jak napisał INEED$ - niema koniecznosci abym jadł to samo najwazniejsze aby spełniać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne czyli jak dla mnie cos koło 3400 kcal z tego co wyliczyłem - i tu jest problem :

Dziennie spożywam 4 - 5 średnich posiłków , założmy ze każdy z nich ma po 500 kcal - zatem z płynami i ogolnym spożyciem dziennym wychodze na jakies od 2000 do 2900 kcal , pisze przedziałami bo każdy dzien jest inny , nie zawsze mam czas zjesc o porze , nie zawsze te 5 posiłków , tylko 4 a czasem nawet i 3. Staram sie jesc zanim poczuje głód , nieraz nie zjem nic przez nawet 5 -6h , czy takim trybem da sie przybrac na masie ? Mam tu na mysli wahania diety , w jeden dzien zjem sporo a znow w inny o wiele wiele mniej...

Diety jakiej staram sie trzymac niemoge takze oszukiwać przez dopełnianie sobie kalorii np. Czekoladą , albo batonikami typu snickers itd. rozumiem że tego typu kalorie nie sa w takiej diecie skuteczne...

Slyszalem że powinno sie pic nawet do 5 Litrów wody dziennie , to dosc sporo jak na dzien nie sądzicie..
  • 0
SliderUKps

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...

lyszalem że powinno sie pic nawet do 5 Litrów wody dziennie , to dosc sporo jak na dzien nie sądzicie..

:/ pij 3l
do tematu wracajac zawodowcem nie jestes wiec nie musisz sie tak przejmowac, wazne ze rosniesz, staraj sie tylko odzywiac w miare jak najlepiej ale jesli jednego dnia zjesz mniej trudno przeciez sie nie zabijesz :D ewentualnie w tych dniach mozesz stosowac zastepnik posilkow (gainer,bulk itd.)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...
Tylko pamietaj ze na deficycie kalorycznym masy nie zbudujesz, miesnie nie beda mialy z czego rosnac.

Diety jakiej staram sie trzymac niemoge takze oszukiwać przez dopełnianie sobie kalorii np. Czekoladą , albo batonikami typu snickers itd. rozumiem że tego typu kalorie nie sa w takiej diecie skuteczne...

dobrze rozumiesz.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...
Jeszcze jedno:

Gdy ćwicze - jak najlepiej sobie dobrać ciężar sztangi i sztangielek ?
Joks >> to fakt ;) zawodowcem nie jestem - ale rzecz w tym jak już cos robic to robic to porządnie - a kto pyta ten nie błądzi ;)
  • 0
SliderUKps

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...

Gdy ćwicze - jak najlepiej sobie dobrać ciężar sztangi i sztangielek ?

Ciezar odpowiedni do twoich mozliwosci, przy normalnej masowce ciezar taki, abys mial jeszcze 1-2 powtorzenia w zapasie, przy ostatniej serii danego cwiczenia do zalamania ruchu.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka podstawowych pytan ktore warto sobie zadac...

Kolejna kwestia to poradnik czy ksiązka napisana przez autora który sprzedaje swoja publikacje na allegro >>> podaje link oraz nr.aukcji 187987124 :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


zobaczyem ta stronke i jedno co mi sie na niej podoba (sorki ze nie do tematu) ale ten koles na samym dole 6 zdjec kolo siebie jesli ten poradnik prowadzi to czegos takiego to hehe zaje** poradnik , a ten kolo ma wyj*** zezbe :)



wybaczcie mi tego posta nie moglem sie powstrzymac :) :padam: :padam: :padam:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024