Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odwieczne pytanie suple czy chemia ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odwieczne pytanie suple czy chemia ??
Jak chyba kazdy korci mnie zeby wziąść jakąś mete ... i w związku z tym mam pytanie ...
Bo czy talem i slyszalem już opinie że po sumplach jest prawie to samo niż po sterydach tylko w dluższym czasie chodzi mi o wyniki ... bede miał tera 3 cykl na suplach i sie zastanawiam nad lajtowym cyklem z metą + nitro czy moze same suple chodziło mi by o np.2x nitro + jakieś bialko ....
Napewno bedziecie mi odradzać chemi bo to przecież Taki dział :D ale powiedzcie szczerze czy przy dobrym cyklu na mecie bedemiał podobne wyniki ?? a jak tak to pomóżcie mi coś wybrać np. nitro II?? cośinnego + białko ?? jakie + ....

Dzięki .... :suchy:
  • 0
" The chase is better than the catch "

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odwieczne pytanie suple czy chemia ??
a chcialem dodac ważną rzecz ... Mam 18 lat chodze siłke ponad rok poważnego ćwiczenia ... Prowadze aktywny tryb życia gram w piłke itd. i mam szybki metabolizm którymi niepozwala nabrać masy mam 182.cm wzrostu waże 72.kg
Stad pomysł o sterydach !!
  • 0
" The chase is better than the catch "

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Odwieczne pytanie suple czy chemia ??
w Twoim przypadku za wcześnie na sterydy.

na nawet najlepszych suplach nie zrobisz małej części tego co na koksie-bez ingerencji w układ hormonalny nigdy nie będziesz miał dużych i w miarę szybkich przyrostów.

ale suple nie odbiją Ci sie w przyszlosci na zdrowu a sterydy owszem.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Odwieczne pytanie suple czy chemia ??
Po mecie będziesz miał napewno lepsze wyniki. Jesteś jeszcze młody i niewarto psuć sobie zdrowia. Wybór jak zawsze należy do Ciebie.
  • 0

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odwieczne pytanie suple czy chemia ??
Chodzi mi o to ze suple malo mi dają bo kreatynie przybralem wyjątkowo ze 3 kg. co mi potem zeszło po nitro 1kb może 2 co innego z siła .... a wiek ?? mam uż 18 lat i raczej nierosne wiadomo zeto niszczy watrobe coca-coala i i niezdroważyność też :D mówicie tak jakbyscie nie brali albo nigdy o tym nie mysleli a po 100 mety raczej nie powinno być dużych skótkow ubocznych ..a cykl mial bym bardziej na suplach niż na koksach.....
  • 0
" The chase is better than the catch "

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odwieczne pytanie suple czy chemia ??
Kornel, to jest twoj wybor... jak chcesz to wez ta metke i moze cos tam Ci przybedzie;] ale nie zapomnijo oslonkach i odbloku a na podtrzymanie wez kreatymnke i napewno efekty zobaczysz:) tow szystko zalezy jakie koksy chcesz brac bo jesli metke tylko i to jedno razowo to luzik ... nic wielkiego Ci sie nie stanie ale jesli chcesz powazniej myslec o sterach to przemysl to wsyztsko z 5 razy i pocekaj jesczze ze 2 moze 3 latka a wtedy laduj co tylo chcesz ale pamietaj ze moze byc krucho z twoim zdrowiem;/ moj kumple zaczal brac stery w wieku 15 lat.. bral przez 3 lata wszytstko pokolei.. teraz wyglada jakby mial z 30 lat mimo ze ma 18... wyladaowal juz 2 razy w szpitalu... jezdzi non stop do lekarzy po lekarstwa bo ma rozjebutane wszystko wewnatrz;/ sterydow juz nie bierze... miesnie zalaly mu sie tluszczem... mowi ze zaluje ze tak wczesnie zaczal brac...pamietaj ze koksy sa dla ludzi ktorzy naprawde mysla... a nie dla typkow ktorzy laduja w siebie wszysto nie myslac o odbloku itp...
  • 0
Moja malutka:)

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odwieczne pytanie suple czy chemia ??
15 latek to trochemalo .. chcem wziąść ze 100 abrać masy i ją potrzymywać suplami ... nie chcem być koksem :kwasny: chcem utrzymywać dobrą forme nie zalezy mi na 50 itd. :P

Tagże dzięki ... jak wam troche ulzy to sie jeszcze troche zastanowie i zbiore więcej informacji ...

Pozdro i dzięki ...
  • 0
" The chase is better than the catch "

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odwieczne pytanie suple czy chemia ??
no zbierz zbierz... wejdz sobie na kategorie "sterydy.pl" i tam poczytaj;] mysle ze 100tab metki jest dobrym wyjsciem w celu nabrania masy;] ja sie zastanwoei nad tym w przyszlym roku tylko jak juz mialbym brac to od 150-200tabsow
  • 0
Moja malutka:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024