Skocz do zawartości


Zdjęcie

co o tym sądzicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co o tym sądzicie?
Whey Amino 2000 325 tabletek California Fitness

Skład

koncentrat białek serwatkowych,
serwatka,
sól sodowa karboksymetylocelulozy,
kwas stearynowy (substancja przeciwzbrylająca),
szelak (substancja stosowana na powierzchnię)
Zawartość aminokwasów (w 6 tabletkach)

L-Alanina 620,00 mg
L-Arginina 285,00 mg
Kwas L-Asparaginowy 1200,00 mg
L-Cysteina 380,00 mg
Kwas L-Glutaminowy 1990,00 mg
L-Glicyna 225,00 mg
L-Histydyna 180,00 mg
L-Izoleucyna (BCAA) 815,00 mg
L-Leucyna (BCAA) 1220,00 mg
L-Lizyna 1040,00 mg
L-Metionina 240,00 mg
L-Fenyloalanina 360,00 mg
L-Prolina 790,00 mg
L-Seryna 575,00 mg
L-Treonina 850,00 mg
L-Tryptofan 165,00 mg
L-Tyrozyna 345,00 mg
L-Walina (BCAA) 720,00 mg

Zawartość Aminokwasów BCAA i Glutaminy w 4 tabl.

Izoleucyna - 543mg !!
Leucyna - 813mg !!
Walina - 480mg !!
Glutamina - 1326 mg !!!

co sądzicie o składzie tego ?
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
Sladowe ilosci substancji czynnych, jak lubisz lykac po 15 tabs dzinnie to prosze, nada sie na redukcji jako antykatabolik, niby jest arginina i powinna byc pompa, ale taka ilosc ? nieporozumienie.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
rozumiem
a to:

BIO TECH - USA
AMINO FUEL

Zawartość aminokwasów w 4 tabl.:

L-Izoleucyna.... 293 mg;
L-Leucyna...... 600 mg;
L-Waline......... 271 mg;
L-Lysina........ 506 mg;
Metionina ......200 mg;
L-Fenylalanina... 194 mg;
L-Treonina...... 266mg;
L-Alanina ......... 317mg;
L-Arginina....... 164 mg;
L-Kwas asparginowy.. 515 mg;
L-Cystina ............. 162mg;
L-kwas glutaminowy....843 mg;
L-Glycina .............95 mg;
L-Histidina ......... 86 mg;
L-Prolina............. 235 mg;
L-Serina.............. 209 mg;
L-Tyrosina .......... 233 mg;

a jak to też lipa to jakie są najtańsze z dobrych aminokwasy ?
pozdrawiam
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
Ten pierwszy produkt lepszy.
Jaki masz cel wogole ? bo masy chyba na tym robic nie chcesz ?
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
planowałem użyć jako antykatabolic do cyklu na stormie i shock therapy
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
po cyklu masowym nie ma sensu bo organizmn bedzie wychodzil ze stanu anabolicznego i katabolizm mu nie straszny, na redukcji owszem ale w twoim przypadku lepiej inaczej rozplanowac wydanie tych pieniedzy. (np. daj mi :rotfl: )
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
aha, no to rezygnuje z aminokwasów, w połowie maja zaczynam cykl na nitrobolonie II i crealkaline a na następny zakupiłem już storma i shock therapy, oczywiście stale gainerek z domieszką ostrovii i witaminki, mam jeszcze 440caps HMB i nie wiem gdzie to wrzucić... (tylko nie do kosza ;))
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
jako antykatabolik dziabnij sobie glutamine. jest najlepszym anty
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
aha, no ale moze najpierw zanim kupię tę glutaminą to pozżeram HMB, moze HMB dorzucę do pierwszego z tych cykli i bedę jadł to az sie skonczy (także w przerwie między cyklami) a do drugiego cyklu dorzucę glutaminę ?

jaka glutamina kupic zeby nie przepłacić ?
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?

jaka glutamina kupic zeby nie przepłacić ?


(NAG) Nacetyl l glutamine "Biogenix Glucetyl"

nie jest moze najtańsza ale za to masz 250 kaps które wystarczą ci na dosyc długo
bo NAG dawkuje sie znacznie mniej niz zwykłą glutaminę wiec koniec końców
jest to opłacalna propozycja.
  • 0

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
hmm 59zł kosztuje, czy to duzo to sie okaze gdy mi powiesz ile dziennie kapsli mam tego łykać ? taka paczka na ile dni wystarczy ? jak sie to dawkuje ?
  • 0

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
ty mi podałeś dwie różne glutaminy ? bo znalazłem tylko GLUCETYL BIOGENIX 250 KAPS
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
nie jedną ci podałem Glucetyl BX

czyli n-acetyl-lglutaminę która u biogenixa sie nazywa glucetyl.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
A masz białko na noc?

bo jak nie to na noc i z rana 5 kaps
jak masz białko to tylko rano 5 kaps

ale ze względów ekonomicznych lepiej na noc dawać
odżywke białkową a l-gluta rano na czczo i ew w dni treningowe
przed treningiem, lub godzine po treningu.
  • 0

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
z tym białkiem to wygląda tak ze popijam koktajl mieszając gainer 100g (20% białka) + łycha ostrowii rano (pół godziny po kreatynie czy staku) i wieczorem pół godziny przed snem jako ostatni posiłek.

w ogóle to rozpisz mi proszę dawkowanie w dni treningowe i nie treningowe (kiedy co na czczo itp) dla:

Glucetyl 240 caps
Shock Therapy
Storm
wskazany wyzej koktajl

wczesniej chciałem skorzystać z przeczytanego na tym forum dawkowania shock i storma:

Storm + Shock

DT:
Storm na czczo
Shock przed treningiem
Storm po treningu

DNT:
Storm na czczo
Storm po poludniu
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?

DT:
Storm na czczo
Shock przed treningiem
Storm po treningu

DNT:
Storm na czczo
Storm po poludniu


to jest ok


przed snem taki koktajl jest totalnie nei wskazany!
pij go nie rano tylko po treningu i w ciagu dnia (w nietreningowe)


glucetyla w takim razie rano 5 kaps ze stormem
(bo myślałem ze to nie bardzo tak bedzie ale skoro staki
zawieraja w sobie l-glute to czemu by tak nie zrobić?)

no i skoro ostrowia nie nadaje sie na noc a tym bardziej gainer
to przed snem glucetyl też ale to nie jest nadal najlepsze wyjście
zamiast tego glucetyla to juz lepiej by było kupić białko na noc
nie wiem ja bym w tym zestawie wolał białko odpowiednie
niz glutaminę.

ja naprzykłąd rozwiązałem to tak ze kupiłem pro longatum 750 g na noc
i aminokwasy olimpu na rano w sumie wyszło ok 80 zeta i na miecha mam spokój.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
gluta przed snem jest bardziej oplacalna niz bialko. organizm wtedy ma najwieksze zapotrzebowanie na ten aminokwas i najwiecej jej podczas snu tracimy. gdy śpimy uzywana jest na procesy regeneracji np jelit i nerek. oczyszczenie organizmu z amoniaku (efekt uboczny bialka) i wiele innych procesow min. nawet mozg jej potrzebuje. tanim i bardzo dobrym wyjsciem jest zakup peptydu ktory wchlania sie bardzo dlugo i uwalnia stopniowo dzieki czemu przez caly sen zaoptrauje organizm. pozatym peptyd jako jedyny mozna z duzym powodzeniem laczyc z bialkiem. nag jest szybko wchlanialny i jego zastosowanie widzialbym np po treningu gdzie trzeba szybko powstrzymac katabolizm by organizm nie niszczyl wlasnych bialek by go wyprodukowac czy do dzialania antyoksydacyjnego

edit znalazlem kiedys ciekawy art o powstrzymywaniu katabolizmu nocnego wiec moze zamieszcze go przy okazji tutaj:

W czasie nocnej głodówki, tkankę mięśniowa zaczynają opuszczać niemal wszystkie aminokwasy. Najwięcej azotu organizm traci na skutek odpływania z mięśni alaniny i glutaminy (stanowią 30-40% całego wydostajacego się azotu aminowego). Glutamina zaczyna wędrować w obręb przewodu pokarmowego. Komórki jelitowe zabierają prawie 50% uwolnionej z mięśni glutaminy. Prawie połowa tej ilości jest spalana do dwutlenku węgla. Jak sie okazuje energia uwalniana podczas spalania glutaminy jest przede wszystkim wykorzystywana na potrzeby regeneracji komórek jelitowych. Około 30% szkieletów węglowych pochodzących z glutaminy ulega także zamianie w wątrobie na glukozę, natomiast ok. 4% na aminokwas alaninę. Z bilansu łatwo zauważyć, ze glutamina opuszczająca mięśnie jest przede wszystkim wykorzystywana na potrzeby energetyczne różnych tkanek (głównie jelit), natomiast w mniejszym stopniu na syntezę innych aminokwasów. Organizm traci więc w okresie snu ( i nie tylko) bardzo duże ilości glutaminy.
Ale jelita nie tylko pochłaniają glutaminę, ale także dają cos w zamian - uwalniają alaninę, która stanowi ok. 40% wszystkich aminokwasów opuszczających jelita.
Kolejnym narządem biorącym udział w wymianie aminokwasów są nerki. Te z kolei raczej bardziej konsumują niż oddają aminokwasy. Szczególnie wysokie zapotrzebowanie wykazują znów na glutaminę. Jednak ten aminokwas w nerkach, w przeciwieństwie do jelit jest mniej wykorzystywany jako energia, lecz przede wszystkim służy jako środek transportowy przewożący grupy aminowe, które następnie wydalane są z moczem w formie amoniaku. Nerki poza glutamina pobierają glicynę i prolinę, a w zamian uwalniają serynę i niewielkie ilości alaniny.
No i wreszcie mózg - jeden z bardziej żarłocznych organów w okresie snu. Tkanka mózgowa przede wszystkim bardzo silnie konsumuje aminokwasy rozgałęzione, 400% silniej niż mięśnie i wątroba . To właśnie mózg pochłania największe ilości aminokwasów rozgałęzionych uwalnianych przez mięśnie.

Patrząc na ten skrótowo zaprezentowany proces wymiany aminokwasów, łatwo zauważyć, że najintensywniej mięśnie w okresie snu zubażane są w glutaminę oraz BCAA, z tego tytułu ich egzogenne dawkowanie może w wyraźny sposób przyczynić się łagodzenia katabolizmu mięśniowego

reasumujac juz dawno bylo wiadomo ze bcaa,hmb i inne antykataboliki przy glutaminie sa niczym :) bo jest to poprostu najsilniejszy antykatabolik ktory jest paliwem dla naszego organizmu i dlatego sily,masy na nim nie odczujemy ale za to nasze organy beda bardzo zadowolone z dodatkowej ilosci gluty
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
No i wszytsko jasne :rotfl: :padam:

nie wiem ja tam jestem zwolennikiem białka na noc
w końcu organizm sobie przerobi kompleksową odżywkę
na to czego mu najbardziej potrzeba choc fakt ze
pochłonie to trochę dodatkowej energii.

to taka moja filozofia ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
nie twierdze ze bialko na noc jest zle :) tylko ze patrzac na to ze glutamina jest najwazniejszym aminokwasem podczas snu, a cena peptydu nie jest jakas wielka i mozna ten rodzaj laczyc z bialkiem milo byloby przed snem brac peptyd + bialko :] i wtedy jestes zabezpieczony na maxa. bo bialko mozesz dostarczyc z pokarmu a glutminy jak brakuje to organizm produkuje z bialka i z pokarmu gluty nie dostarczysz wiec warto pomyslec czy nie uzupelniac troszke gluty
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
reansumując:
z koktajlu na wieczór rezygnuje, ale rano przed wyjściem do pracy jako pierwsze śniadanie musi on pozostać bo nie mam wtedy czasu na przygotowanie posiłków :( w pracy dopiero moge zjeść jakieś kanapki, serek wiejski i banany, zaraz po pracy mam trening, potem obiad około 17.00, no i potem na wieczór jakiś ryż się staram na siłę wepchnąć bo już zazwyczaj nic mi się nie chce.... więc na nocke jeszcze brałem gainera zeby dowalić kalorii.
sytuacja ciężka jak widać nie kazdy ma czas żeby regularnie się odzywiać tym bardziej ze kilka razy w miesiącu pracuje w godz. 14.00-22.00, dzień lub dwa w miesiącu mam nocki 22.00-06.00, nie mówiąc też o nadgodzinach czy dyżurach które czasami przetrzymuą mnie w pracy, lub w domu pod telefonem, przez 24godz. Bądź tu mądry i zastosuj diete :(

więc glutaminę będę brał na noc 5 tabs, do tego storm i shock jak wyżej, koktajl rano pół godz. po stormie i ewentualnie do pracy bede nosił drugą porcję by ją wypić pół godziny przed shockiem a zamiast koktajlu na noc postaram sie bardziej przyłożyć do ryzu z piersią kurczaka na kolację około 19-20. Lepiej już chyba tego nie rozłoże co wy na to ?
pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024