Skocz do zawartości


Zdjęcie

co o tym sądzicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
joks
czyli przed snem jako to białko moze być łycha ostrowii ? +glutamina
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
ostrowia na noc sie nie nadaje chyba ze z oliwa z oliwek. w godzinach wieczornych raczej unikalbym ryzu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
no to juz nie wiem nic, joks prosba, przeczytaj to wszystko i ułoż dla mnie jakieś zarysy planu diety i zażywania suplementów wskazanych wcześniej (storm, shock, glutamina w dwóch postaciach tj. gluterol i peptyd, gainer, ostrowia)
z góry dzięki
  • 0

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
pisząc gluterol miałem na myśli GLUCETYL BIOGENIX 250 KAPS, kupie dwie glutaminy tj. peptyd na noc i Glucetyl na rono i po treningu
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
reansumując:
DT:
Storm na czczo
Shock przed treningiem
Storm po treningu

DNT:
Storm na czczo
Storm po poludniu

jest ok, takie dawkowanie nawet poleciłem w podwieszonym
glucetyl jako szybko wchlanialna glutamina po treningu, rano sie nie oplaca marnowac gdyz rano mozesz na czczo wziasc sobie porcje bialka. peptyd przed snem tez z porcja bialka. mimo ze ostrowia nie zapewni wchlaniania sie przez dlugi czas to do peptydu bialko sie przydaje a jak pisalem wczesniej mozesz nawet dodac oliwe z oliwek co wydluzy wchlanialnosc bialka

jesli w pracy mozesz jesc kanapki to zadbaj o to by byly one z polędwica wołową, mozesz rowniez zabierac ze soba puszke tunczyka i czasami otworzyc do kanapek oraz kupuj jakies pakowane surówki i zawsze sobie do kanapek przekąsisz. w sumie jesli masz pojemniczki takie jak dzieci w szkole :rotfl: to mozesz robic jak ja...zawsze biore kurczaka i ostro zajadam :) ten serek wiejski to jesli jesz to przesun na godziny wieczorne (kolacja) banany rowniez przesun na inna godzina i zabieraj ze soba na silownie, zjesz je odrazu po treningu. po powrocie z pracy zjedz sobie ten ryz ktory jadales wieczorem najlepiej brazowy i dopiero idz na trening. jesli niemasz czasu to chociaz kup carbo i zastap ryz porcja carbo. gainera mozesz zabierac do pracy w sheikerze i tylko dolac sobie do niego wody i wypic jako uzupelnienie pelnowartosciowego posilku. u mnie miej wiecej tak to wyglada z posilkami odkad pracuje i nie narzekam :D, a na sniadanie cos co da Ci energie wiec platki itd.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
dzięki joks, jesteś wielki, zaczynam to wszystko sobie w głowie układać :)

jeszcze kilka drobnych pytań mi się nasunęło:
- do kanapek z polędwicą moze być ser zółty ?
- na czczo najpier storm a po 30miutach białko ? (pisząc białko mam na myśli zawsze ostrowię) generalnie czy przed i po zarzyciu storma czy shock therapy nie powinienem nic jeść ?
- oliwa z oliwek ? tzn jak ostrowię zmieszam np z sokiem albo wodą to do tego kilka kropel oliwy dodać do szejkera?
- jakiego tego kurczaka zabierasz do pracy ? dzień wcześniej gotowane piersi ?
- na śniadanie płatki owsiane z rodzynkami, w mleku mogą być ? (robie gęste że łycha staje, śladowo mleka)
pozdrawiam
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?

- do kanapek z polędwicą moze być ser zółty ?


jak lubisz to jedz ale zalozmy 2 plasterki szynki i 1 sera, tak tylko dla smaku.. bo on ma od ch.. tluszczu.. jesli oczywiscie chodzi co o zolty :P

- na czczo najpier storm a po 30miutach białko ? (pisząc białko mam na myśli zawsze ostrowię) generalnie czy przed i po zarzyciu storma

Ja tam bym popił storma białkiem, tylko wtedy ostrowianka z woda a nie mlekiem :)

czy shock therapy nie powinienem nic jeść ?


Najpierw posilek przedtreningowy, pozniej porcja shocka i na trening :]

- oliwa z oliwek ? tzn jak ostrowię zmieszam np z sokiem albo wodą to do tego kilka kropel oliwy dodać do szejkera?

Jesli ci odpowiada jej smak to mozesz.. ja tam i wielu innych ją pi.zgało w kieliszkach :hyhy: - przechylasz, lykasz i po sprawie :rotfl:

- na śniadanie płatki owsiane z rodzynkami, w mleku mogą być ? (robie gęste że łycha staje, śladowo mleka)


Moze byc.. ja szczerze mowiac na wodzie to bym tego nie przelknal :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
joks?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
oki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
czy węglowodany zawarte w gainerze różnią się czymś od tych zawartych w carbo?
  • 0
You're the best arround ^^

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
nie, tam i tam malto
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
to mozna brac carbo nie tylko po treningu ale też w miejsce niektórych posiłkaów zamiast gainera?
  • 0
You're the best arround ^^

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
dokladnie tak
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
czyli mozna też popić gainera po treningu zamiast carbo :) i zagryźć bananami
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie?
oczywiscie mozesz sobie dziabnac porcje gainera zaraz po treningu tak sie czesto robi
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024