Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak lepiej ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

ezg
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:koszykówka

Napisano Ponad rok temu

jak lepiej ??
chciałem spytać co piwnienem zrobić,gdyż zawsze jak wracam ze szkoły ide ćwiczyć - 3 razy w godniu,zawsze od razu po treningu jem obiad, teraz kupiłem gainera 1 vitalmaxa i nie wiem co zrobić, czy powinienem zjeść obiad przed treningiem i od razu i isć ćwiczyć i wziaść gainera po treningu czy na odwrót. czy jest jakiś określony czas związany ze sporzywaniem posiłku, treningiem i braniem odżywki. Jaka jest lepsza kolejność. to co pisze mozę sie okazać zabawne dla nie których ale chce robić tak żeby było jak najlepiej :D
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak lepiej ??
zalezy jakie sąte obiady , jak zwykłe domowe to lepiej zjesc go mniej i wczesniej a przed siłką i po zjesc gainera a jak to obiad w stylu np ryz brązowy kurczak itp to spokojnie mozna go zjesc po treningu a najlepiej zjesc nawet 2 razy przed i po

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak lepiej ??

obiad przed treningiem i od razu i isć ćwiczyć i wziaść gainera po treningu

tak wlasnie rob

jak to obiad w stylu np ryz brązowy kurczak itp to spokojnie mozna go zjesc po treningu

po treningu to ryz bialy, brazowy przed

a najlepiej zjesc nawet 2 razy przed i po

niema sensu brac przed treningiem. lepiej byloby dziabnac porcje w szkole jako uzupełnienie posilku
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ezg
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:koszykówka

Napisano Ponad rok temu

Re: jak lepiej ??
a w dni bez treningu ??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak lepiej ??
1x porcja miedzy posilkami chyba ze masz wieksze braki wtedy 2x porcje
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ezg
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:koszykówka

Napisano Ponad rok temu

Re: jak lepiej ??
własnie chodzi o to żę w szkole jestem gdzieś do 17 zawsze i jak przychodze do domu to od razu ide ćwiczyć. więc mozę lepiej zjeść w szkole gainera (bo mówiłeś żę pred treningiem od razu sie nie opłaca) i potem po treningu obiadek i po obiadku też gainera, ja :niepewny: k myślisz ? ;)
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak lepiej ??
zrób tak w szkole jakies 3h po śniadaniu wypijasz porcje gainera , w domu zjadasz obiad idziesz na trening po treningu jakis posiłek ryz itp 2h potem porcja gainera i jakis czas po gainerze kolacja

ezg
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:koszykówka

Napisano Ponad rok temu

Re: jak lepiej ??
o idelanie :D dziękóweczka :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024