Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG
Witam mam problem z ćwiczeniem nóg a dokładnie z jednym z ćwiczeń, czyli przysiadami. Robiąc przysiady kilka miechów temu nabawiłem się lekkie kontuzji kolana, poprostu coś mi strzykało, chukało i jak stawałem na tej nodze to czułem pewien dyskomfort. Od tego czasu powoli wszystko wróciło do normy, jednakże nie chce znowu próbować rzucać się na duże ciężary w obawie, że znowu coś mi strzyknie, tak więc ćwiczę przysiady z ciężarem o wielkości coś koło 50-60 góra kg no i jest w miarę spokojnie...nic mi nie wyskakuje itp Stąd moje pytanie czy opłaca się wogule robić takim ciężarem czy odpuścić sobie na rzecz innych ćwiczeń na nogi, czy może zakupić sobie odpowiednie ściągacze na kolana??z góry thx za odpowiedź, pozdrawiam :]
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG
zawsze lepiej robic jakims cięzarem niz zadnym jak masz inne maszyny na nogi to mozesz sobie przysiady narazie odstawic

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG
BUZZER, rób przysiady. No ale jak pisałeś ściągacz sobie kup i rozgrzewaj kolana i stawy skokowe dobrze przed ćwiczeniami.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG
spoko będe pamiętał, dzięki za rade, a co z ciężarem?? starać się dokładać więcej czy robić nadal jednym i nie zwiększać by nie narażać kolan??
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG

ozgrzewaj kolana


bardzo wazna uwaga.



rozgrzewka przede wszystkim.
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG
no rozgrzewkę robię standardowo ale nikt mi nie powiedział co z tym ciężarem :kwasny: czy warto powiększać go systematycznie czy robić serie stałym ciężarem(np 50-60kg) by chuchać na zimne czy raczej spokojnie powiększać??pozdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG
1), zacznij od malego i zwiekszaj stopniowo do swoich mozliwosci, czyli cwiczenia bez bolu
2), mozesz kupic glukozamine, kolagen, chrzastke rekina, msm itd. wszystko to przyspieszy regeneracje
3), jesli masz czas udaj sie do lekarza po skierowanie na darmowy zabieg w takiej kolejnosci
- prąd
- magnez w tubie
- polewanie kolana azotem
tylko niech przepisze ci z 15 wizyt bo wtedy dopiero odczujesz efekty
4), jesli ci sie nie chce isc do lekarza w aptece dostaniesz potrzebne masci, a jesli masz obrzek to mozesz codziennie przykladac lod do kolana (jesli jest obrzek) przez jakoms chusteczkę
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG
wielkie dzięki Joks za radę, chyba już jutro skoczę do lekaża, a na podoręciu skołuje sobie jakieś maści, pozdrawiam
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z ćWICZENIEM NóG
Wypróbuj traumon żel bardzo dobry na stany zapalne kolan.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024