Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mały problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem

No ja mam ten magnez w tabletkach musujących i mam pytanie - brać to przed snem, rano czy przed treningiem??


Zwykle tego typu rzeczy zarzywa, pije, łyka sie na pewien czas przed samym wysiłkiem ok 1 godz. Organizm musi mieć czas na wprowadzanie do obiegu zawartych tam minerałów.
  • 0

budo_valkyria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kendo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem

No ja mam ten magnez w tabletkach musujących i mam pytanie - brać to przed snem, rano czy przed treningiem??

Zwykle tego typu rzeczy zarzywa, pije, łyka sie na pewien czas przed samym wysiłkiem ok 1 godz. Organizm musi mieć czas na wprowadzanie do obiegu zawartych tam minerałów.

Polemizowałabym. "Tego typu" rzeczy to sie raczej pije rano i wieczorem, albo dodatkowo jeszcze w południe - chodzi o uzupełnienie pierwiastka w organiźmie.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem

Polemizowałabym. "Tego typu" rzeczy to sie raczej pije rano i wieczorem, albo dodatkowo jeszcze w południe - chodzi o uzupełnienie pierwiastka w organiźmie.

Ja tez :wink: :)
Zalezy jakiego"typu" sa "tego typu" rzeczy.
Sa rzeczy jak wit.C, ktore trzeba uzupelniac co kilka h.
Obecnosc innych (magnez,wapn) sa uzaleznione od diety. Czyli na. przy piciu duzej ilosci wody wysokomineralizowanej sa po prostu wyplukiwane z organizmu, w innym wypadku utrzymuja sie w mim calkiem dlugo.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
Ok , dzieki panowie za wszystkie odpowiedzi :)

Mam jeszcze male pytanko do was. Chodzi o rozciaganie (tak, tak wiem ze bylo x1000 :D ).Otoz moj trening wyglada tak : sklony na prostych nogach starajac sie dotknac calymi dlonmi podlogi , nastepnie jedna noga na biurko i skolny do niej ,a takze do tej stajacej na ziemi.I tu moje pytanie - jak rozciagnac miesnie jak do szpagatu ? czy stosujac ten trening zrobie szpagat ?

szukalem na forum ale nie znalazlem zadowalajacej mnie odpowiedz :D
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
chodzi o szpagat przedni z tego co rozumiem... takimi cwiczeniami to raczej nie dojdziesz do niego choc na poczatek sa dobre. w kazdym razie takie robilem ja i szpagat przedni zajal mi miesiac (nie zaczynalem od zera ale i sie nie katowalem dlugimi treningami)
na poczatek to co ty, potem sklony do nog w siadzie rozkrocznym (po kilka na koniec sklon i trzymac minute)
sklony w siadzie z nogami razem (kilka a potem wytrzymac minute)
lezenie na plecach - obie rece łapią za pięte, prostujesz noge i trzymasz 20 sek i poglebiasz kolejne 10 i poglebiasz potem co 5 az noga dotchnie ziemi (calosc oczywiscie minuta) :D
aha czas cwiczen < 10 min
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
Madhornet - dzieki za te cwiczenia ale nie chodzi mi o szpagat przedni :)

Glownie chodzi mi o to ze gry kopie nie moge wyzej podniesc nogi i mnie bola okolice pachwin :) A wiec moze tu cos poradzisz :D dzieki
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
nie walcz w parterze:))
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
ja na boczne robilem takie cos... wzialem rozkroilem butle na dwa wzdluz (zeby bylo na czym stope postawic) no i po prostu rozjezdzalem sie w stojce (bolalo ale efekty dosc szybko bo butle sliskie to sie niezle rozjezdzalo)... aha oczywiscie serja trwala minute :)
jeszcze mozesz zastosowac takiego motylka ze ty sie pochylasz maksymalnie do przodu a ktos staje si na kolana nogami i dociska (of coz minute)
aha jeszcze takie cos (z ksiazki benego urquideza) siadasz w siadzie rozkrocznym ręce bierzesz do tyłu, ktos łapie cie za ręce, kładzie noge na plecach i ciągnie ręce do góry a nogą dopycha cie do ziemi i siedzisz tak wiadomo ile :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024