Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na zgubienie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Trening na zgubienie brzucha
Witam! idzie powoli wiosna a do tego mam akurat przerwe w cyklach kretki więc zastanawiam sie nad ułożeniem jakiegoś dobrego planu na zrzucenie zbędnego tłuszczyku z brzucha! Nie chodzi aż tak bardzo o wyrobienie mięśni brzucha bo sa dobrze rozwinięte! tylko nie widać ich z pod 2 cm warstwy FATU ( ćwiczyłem go kiedyś przez rok potem miałem przerwe i teraz znów ćwicze przy spięciach 15kg na klatce dodatkowego obciążenia i 70 powt w seri no problem! ale nie widziałem efektów w postaci spadku tkanki tłuszczowej. Do zredukowania mam też boczki bioder Postanowiłem ułozyc sobie taki wstępny plan na brzuch:
3 razy w tygodniu
3 serie spięc z 10 kg na klacie po 90 powt
Unoszenie nóg w leżeniu na ławce
3 serie 50 powt
na wyciągu z linka trzymana w rękach(skłony
4 serie 50 powt
( brakuje czegoś na boczki
zastanawiam sie czy najlepszym sposobem na spalenie fatu nie byłoby zacząć poprostu biegać! truchtem kilka km( prawdopodobnie zrzuciłbym zbędny fat z innych partii
Chodzi jeszcze o to by jak najmniej stracić przy tym masy mięśniowej innych partii (klatka bic itp a to oczywiscie na skutek diety)
Co sadzicie o moim pomyśle?
Acha normalnie jechałem dotąd ostro na mase 4 razy w tygodniu teraz ćwicze 3 razy na tydzień łącząc partie.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na zgubienie brzucha
zmartwie cie ale na redukcji nieda sie wybrac miejsca z ktorego gubisz tluszcz. lecisz po calosci z ciala. wiec przeprowadzajac jakis trening na rzezbe niemozna myslec ze poleci z brzucha

zastanawiam sie czy najlepszym sposobem na spalenie fatu nie byłoby zacząć poprostu biegać! truchtem kilka km

to bylaby najlepsza forma aerobow,najlepiej biegac na czczo lub po treningu. wpierw dochodzisz do 30 min z czasem zwiekszasz do 45-1h. 3x w tygodniu wystarczy. przydadza sie rowniez suplementy ktore pomoga w walce ze zbednym tluszczem i dieta redukcyjna

Chodzi jeszcze o to by jak najmniej stracić przy tym masy mięśniowej innych partii

zakup antykataboliki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na zgubienie brzucha
Czy sam Thermo Fat Burner z treca starczy czy polecisz coś innego razem moge na wszystko przeznaczyć około 400 jak możesz to poleć mi cos dobrego na spalenie i antykataboliki!
Hmm biegać wolałbym w dni nietreningowe bo trening zaczynam o 19 i kończe koło 20
ale jak bedzie dłuzej widno to nie wiem czy nie będe biegał na siłownie bo normalnie teraz do dojeżdżam 5 km czyli wyszedłby mi dystans 10 km dziennie!
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na zgubienie brzucha
Jeśli chcesz zgubić brzuch to najlepiej go odetnij :D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na zgubienie brzucha
- podstawa cyklu FAT BURNER jak masz tyle kasy scorch lub tight
- BCAA
- Chrom
- Chitosan
- Omega 3
- Olej MCT
- HCA
- lecytyna
- witaminy i mineraly

jesli cos zostanie z kasy to

- L-Glutamina
- Tauryna
- L-Karnityna

i masz zestaw jak marzenie :rotfl: oki jesli nie pasuje biegac to w nietreningowy tez moze byc
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


l0ki
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na zgubienie brzucha
skoro juz taki temat powstal to sie podepne ;) mianowicie aeroby w dni nietreningowe. Trenuje 4x w tygodniu i w planach mam aero w dnt i chodzi o to zeby sie nie zalewc zbednym tluszczem to czy aero robic przed sniadaniem (wstaje o 5.30) czy mozna tez w ciagu dnia?? jesli tak to kiedy jest najlepszy moment na cardio? oczywiscie mam antykataboliki, carbo i bialko
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na zgubienie brzucha
sa dwa argumenty przemawiajace za robiem aerobow przed sniadaniem. po pierwsze jestes na czczo i po nocej glodowce a wiec w ruchu nie spalasz weglowodanow dostarczonych z posilku, po drugie rano po przebudzeniu masz najwieksza ilosc testosteronu w popoludnie jak latwo zauwazyc analogicznie nie beda juz tak efektywne jak na czczo lub po treningu silowym gdzie rowniez juz spaliles mase energii i latwiej dobrac sie wtedy do spalania tluszczu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


l0ki
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na zgubienie brzucha
ok czyli bede sie musial wczesniej sie budzic, a teraz jeszcze sprawa supli po przebudzeniu mam waziasc glute/bcaa i potem 30 min na rower stacjonarny, po 30 min carbo, glut/bcaa i cp, moze tak byc ? czy wziasc i glute i bcaa?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na zgubienie brzucha
jesli to dzien nie treningowy to glute bierz rano i przed snem, cp tez rano na czczo wiec mozesz polaczyc w porcji z gluta a bcaa odpusc sobie i zachowaj na dzien tylko treningowy. carbo mozesz odrazu po wysilku dac.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024