Skocz do zawartości


Zdjęcie

CYKL dawkowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

SilweRMan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja i pakernia :-]

Napisano Ponad rok temu

CYKL dawkowanie
Siema.
Zaczynam właśnie cylk, chodzi mi o czystą mase mięsniową i troche siłe, dawkowanie supli nastepująco:
Dni treningowe:
Rano naczczo Kre-Alkalyn 2 tabletki 1500 (za jakiś czas mam zamiar zwiększyć do 3)
Przed treningiem 2 tabletki BCAA 750 strong z OLIMPU, za jakieś 15 min Kre-Alkalyn 2 tabletki 1500 (za jakiś czas mam zamiar zwiększyć do 3)
bezpośrednio po trenigu Carbo i 2 tabletki BCAA 750 strong z OLIMPU
30minut po treningu Koncentarat bialka serwatkowego OSTROWIA
Przed snem 3 tabletki ZMA

Dni nietreningowe
rano naczczo Kre-Alkalyn 2 tabletki 1500 (za jakiś czas mam zamiar zwiększyć do 3)
BCAA 2 tabletki w porze treningu, pomiędzy posiłkami
Białko pomiędzy osiłkami, gdy nie umie dostarczyć go z pożywienia
przed snem ZMA

Prosze o wasze opinie na ten temat, oraz z góry dziękuje za wasze rady, poprawki odnośnie mojego cyklu. Dodam że nie jest to mój pierwszy cykl, wiec sądze że zwiększenie dawki kreatyny po około 2 tygodniach stosowania jest dobrym wyjściem w mojej sytuacji.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL dawkowanie

Dni treningowe:
Rano naczczo Kre-Alkalyn 2 tabletki 1500 (masz KA 1500 a nie wersje 2500 wiec musisz brac chociaz minimum!!!4 tab dziennie w treningowy i najlepiej 2 tab rano i 2 tab po treningu chociaz ja osobiscie bym pocisnal 6 tab dziennie. bo te ka 1500 ma ma tylko 750mg kreatyny)
Przed treningiem 2 tabletki BCAA 750 strong z OLIMPU (za mala ilosc bcaa jedziesz 1g na 10kg i dzielisz porcje polowe tabletek przed i po treningu)
za jakieś 15 min Kre-Alkalyn 2 tabletki 1500 (tu juz pisalem ze lepiej dawac po treningu)
bezpośrednio po trenigu Carbo i 2 tabletki BCAA 750 strong z OLIMPU (carbo 50g a bcaa jak wyliczysz wedlug swojej masy o czym pisalem wyzej)
30minut po treningu Koncentarat bialka serwatkowego OSTROWIA - tu ok
Przed snem 3 tabletki ZMA - tu ok

Dni nietreningowe
rano naczczo Kre-Alkalyn 2 tabletki 1500 (tu ok bo nietreningowy bierzemy mniej dla wersji 4tab w treningowy to w nietreningowy 2 tab, dla wersji w dzien treningowy 6 tab to w nietreningowy dajesz 3 tab)
BCAA 2 tabletki w porze treningu (tu zle, jak juz chcesz brac w nietreningowy to albo po przebudzeniu albo przed snem, imo 2 tab za malo 1g bcaa na 10kg twojej masy. ale ekonomicznej to bcaa stosujemy tylko w treningowy przed/po treningu wiec jako ze masz 1 opakowanie a tabsy maja maje stezenie nawet nie maja 1g to odpusc ich stosowanie w nietreningowy
Białko pomiędzy posiłkami, gdy nie umie dostarczyć go z pożywienia -ok mozna dawac np 30 min po sniadaniu bo z rana bialka jest potrzebne
przed snem ZMA - ok


Dodam że nie jest to mój pierwszy cykl, wiec sądze że zwiększenie dawki kreatyny po około 2 tygodniach stosowania jest dobrym wyjściem w mojej sytuacji.

od poczatku jedziemy stala dawka inaczej zmarnujesz te pierwsze 2 tygodnie bo 2 tab dziennie w treningowy to za malo.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


SilweRMan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja i pakernia :-]

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL dawkowanie
2 tabletki przed treningiem i 2 reno naczczo to razem 4 w jeden dzień, jak zwieksze dawki to będzie wtedy 6 dziennie
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL dawkowanie
no a co ja napisalem ze masz wersje 1500 i w tej wersji minimum to 4, a lepiej brac 6. i nie przed treningiem a po treningu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


SilweRMan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja i pakernia :-]

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL dawkowanie
ok. Moze dobra była by też opcja przed i po treningu kreatyne??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL dawkowanie
ale wtedy musimy stosować inne rodzaje kreatyny by brac przed/po. zawsze mono i ka bierzemy rano i po
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL dawkowanie
przed treningiem moze byc chyba cytrynka ?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL dawkowanie
cytrynka nie, ale jablczan lub jablczan cytruliny jak najbardziej
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


SilweRMan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja i pakernia :-]

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL dawkowanie
a czy nie będzie kreatyna zarzywana po treningu kolidowała z BCAA, moze zrobić przerwę pomiędzy tymi odrzywkami??
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL dawkowanie
Niema obaw możesz szamac to razem
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024