Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam wielki problem prosze o szybką pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

kuba_bb
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mam wielki problem prosze o szybką pomoc
Wiec... od pewnego czasu zaczalem cwiczyc,konkretnie od 2 miesiecy, gdyz mialem problem , bo moja klatka piersiowa, przypominala raczej cycki dziewczyny, niz meska klatke, przez te 2 miesiace zauwazylem poprawe,lecz jeszcze troche tkanki tluszczowej mi zostalo i zakupilem okolo tygodnia temu Knockout(kreatyne) i boje sie ze jak zaczne brac kreatyne to ze tkanka tluszczowa nie spali sie, tylko jej przybedzie, bo przeciez kreatyna to srodek na mase...Prosilbym o szybka odpowiedz...Czy po stosowaniu kreatyny, tkanka tluszczowa ktora mam spali sie w miesnie? czy pozostanie?
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam wielki problem prosze o szybką pomoc
kupiles zla kreatynke i tyle jak narazie napisze:)
  • 0
Moja malutka:)

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam wielki problem prosze o szybką pomoc
po pierwsze to wiele razy tu mowiono ze kreatyna minimum po pol roku cwiczen :kwasny: po drugie kreatyna nawadnia miesnie przez co masy przybywa...
dont worry cwicz wytrwale kreatyne na razie odstaw...
w koncu efekty beda...
powodzenia, pozdro :)

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam wielki problem prosze o szybką pomoc
KO jest przeznaczone dla osob z wiekszym stazem niz pol roku.. mowie tu o stazu kreatynowym:P najpierw sie je mono i pozneij pokolei lecisz:) skor masz cycuchy jak baba to proponuje cwiczyc cwiczyc i jesczze raz cwiczyc a same sie zmienia:)
  • 0
Moja malutka:)

mariusz19lat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tworków
  • Zainteresowania:sport muzyka i oczywiscie dziewczyny :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam wielki problem prosze o szybką pomoc
kreatyne ta nie bralem ale skladzik ma ladny nawet a jezeli chcesz spalic to poleca sie spalacze a nie kreatynke hmmm jezeli juz chcesz stracic fecik na niej to nie mozesz miec diety masowki mozesz dodac aeroby to tez sprawi ze troche ja wypocisz ( cale cialko ) i mozesz zwiekszyc intesywnosc cwiczen klaty i dodac np jeden dzien treningu na nia wiecej ja pakowalem kiedys zle bo za czesto ale bareczki i klateczke mi wyzezbilo nawet ladnie :)
  • 0

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam wielki problem prosze o szybką pomoc

KO jest przeznaczone dla osob z wiekszym stazem niz pol roku..

nooo

kuba_bb
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam wielki problem prosze o szybką pomoc
Dzieki za rade...Narazie dam sobie spokoj z ta kreatyna...bo do lata chce przynajmniej zrzucic ten tluszczyk a w wakacje pomysle nad kreatyna
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam wielki problem prosze o szybką pomoc
ale chłopakowi glowe zepsuliście :) KO to nie mono wiec nie nawodni go to po pierwsze. po drugie to co uzyska na KO to miesien a nie tluszcz bo kreatyna nie odklada sie w tluszcz. chyba ze sie zle odzywia ale to wtedy i bez kreatyny odlozy mu sie wszystko w tluszcz bo przeciez kreatyna nie wzmaga apetytu wiec i bez niej jesli nie bylby na cyklu a ma zle nawyki zywieniowe to poszloby w tluszcz. takze reasumujac kreatyna nie wplywnie jakos negatywnie na jego sytuacje. a wrecz przeciwnie mimo ze fat burner bylby tu o wiele lepszym wyjsciem bo spalilby wiecej. ale po ko podskoczy mu nawet sila i wytrzymalosc i wtedy bedzie mogl przeprowadzic bardzo intensywny trening na rzezbe. a skoro juz kupil to zapewne niema pieniedzy by zakupowac teraz cos innego czyli jakiegos skutecznego fat burnera w granicach 100 zl. chociaz super byloby polaczyc stacka i fat burnera bo ten ograniczylby napewno spadki. niewiem jaki ma staz ale obecnie takie czasy ze sie kupuje to na co starcza kasa bo po odpowiedniej przerwie organizm sie wysyci i nawet mono bedzie dzialac na niego mimo ze zaczynal od KO
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024