Skocz do zawartości


Zdjęcie

Thyrotherm problemy!?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Thyrotherm problemy!?
Stosuje thyrotherm od 4 tygodni (2x1tabletka), dieta (staram sie no ale jakos niesystematycznie mi to idzie). Basen 3 razy w tygodniu po 45min (wto,środ,czw).

Mam pytanka:

1. Czy jest cos mocniejszego od thyrotherma (bo moj sprzedawca twierdzi ze to cuda nad cudami) chyba ze mi wciska kit.

2. Czy to może zaszkodzic ekrekcji?:)

3. Zauwazylem osatnio u sibie bezsennosc. Czy to normalna reakcja przy tym..?

Dzieki z gory za odpowiedź! :przestraszony:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
1. oczywiscie tylko ze w tym przedziale cenowym to nie znajdziesz nic lepszego bo thyrotherm zawiera sida cordofilia (efydryna)
2. nic nia zaszkodzi
3. bierzesz w zbyt poznych godzinach i dlatego masz problemy z zasypianiem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
E no ty to na fotkach robisz prezencje no ale pewnie duzo pracy taki efekt kosztuje... mo to co jest mega dobrego tak np do 150-200zł zeby było widac dobra i skuteczna redukcje..i zeby sie wiedzialo za co sie dalo te pieniądze...??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
yohimbina i koffeina sa bardzo pomocne w spalaniu trudniejszego tłuszczu i na nie stawiam. Fyre firmy Syntrax, prawdopodobnie najmocniejszy spalacz na rynku ze spalaczy legealnych ale dawno nie patrzylem w nowosci bo caly czas cos wychodzi i niemam na to czasu zeby sledzic wszystko na bierzaco. jesli pytasz o nielegalne to spiropent. dla ciekawostki powiem ze najmocniejszym spalaczem jest DNP, po ktorym niestety mozesz odejsc z tego swiata :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
NO tylko gdzie to kupic... bo ciezko znalazec na alegrro moze rzucisz jakies linki do sklepow tanich albo cos no i iel to ksoztuje?
  • 0

wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
A własnie Joks co bys polecal najbardziej z tych co wymieniles..?WAGA 104KG chcialbym tak z 12KG zgubić
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
fyre jako ze jest nastepca adipokinex-a czyli najlepszego fatburnera wszechczasow. sklad ma bardzo fajny joh-koff-egcg-forskolin. a czytalem opinie ludzi ktorzy ze po samej yohimbince "maja ochote chodzic na golasa zeby nie pocic ubrania" hehe imo dobrym wyjsciem byloby dorzucic drugiego stacka z efka albo z synefryna :rotfl: wiec scorch, tight, thermo speed lub jeszcze lepiej z efka hcl czyli z formą chlorowodorku (HCL) ta forma jest czysta od wszelkich zanieczyszczeń oraz niepożądanych efektów ubocznych. Jest zdecydowanie lepszą formą od wyciągu co daje większą wydajność oraz poczucie większego bezpieczeństwa przed skutkami ubocznymi. znajdziesz taka efke hcl np w vasopro lub SyneBurn. tylko ze taki polaczenie johimbinka i efka to juz lekko ujmujac wystrzeli cie na orbite a serducho przez gardlo ci wyskoczy hehe. ale znam takich co to laczyli :rotfl: w sumie jakbys mial slabe serce to bys nie bral za termogeniki przeciez. wtedy jedziesz yohi rano przed aerobami a w późniejszym czasie efka. jednak na wlasne ryzyko :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
Serducho mam mocne (przynajmniej duzo moze wytrzymac - tak mysle) no dobra tylko mam taki jeden problem ze areoby to ja robie ale wieczorem kolo 20 :/ bo tak mam czas na basen jest na to jakis sposob no a gdzie to kupic bo na boskim allegro to nawet balwany z pierwszego w zimie sniegu jest a tego nie ma... :znudzony:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
jak wieczorem to ciezko chlopie :kwasny: najlepiej robic na czczo bo wtedy nic nie zjadles wiec nie bedziesz az spalal tyle energii z pozywienia to raz a dwa dobra pora na aeroby to rowniez zaraz po treningu gdy juz masz uszczuplony zapas glikogenu i tobie jako ze chcesz sporo schudnac polecam wlasnie aeroby 2x dziennie a trzy to biorac fat burnera o tej godzinie to na bank mozesz miec problemy ze snem. bo mocno pobudzajace fat burnery to tylko sie bierze do poludnia zeby moc normalnie zasnac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
no ale dalej nie wiem gdzie kupic te cuda co podales
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
niestety reklamować innych sklepow niemoge niz tego podlegającego forum :padam: wiec musisz sam poszperac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
a to podaj mi adres NASZEGO SKLEPU jak to maja to kupie u swoich
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
U nas w sklpie ciezko z zaopatrzeniem znalazlem cos takiego najdrozsze to chyba najlepsze
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
no ale czy lepsze od tego FYRE?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
syntrax głosi teorie że receptory beta-3 są jedynymi dzieki ktorym spalamy tkanke tłuszczową. produkt ma oddziaływać na nie. w praktyce jest tak że naprawde niewiele osob jest na ktore działa produkt. dla ciebie to wazny jest nie najlepszy spalacz ale trening i dieta redukcyjna na silowni juz ci to pisalem w treningu ze pompki dadza ci tyle na redukcji ze wydasz tylko pieniadze ktore moglbys np oddac mi :rotfl: . niema suplementu takiego ze go lykasz i on robi wszystko za ciebie. basen ok ale 45 min to rowniez troszke za malo chyba ze ciagle plywasz bez przerwy ale w to watpie bo napewno sie zatrzymasz zeby odpoczac i wtedy z tych 45 min ruchu tak naprawde robi sie tylko 30 min co jest za malo. wiec reasumujac ostry trening na rzezbe na silowni da tu najwiecej
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
No zaluzmy ile czasu moze mi zajac taki trening 2h? No i na jakie efekty moge liczyc przy dobrej diecie no i treningu?
  • 0

wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
To skoro te 45min basenu to mało to znaczy ze chodzac na basen 3x w tygodniu nic nie zyskam tylko trace czas i kase.???
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
cos zyszkasz bo zawsze to jakis sposob rekreacji ruchowej jest, ale taka godzina podzialalaby napewno lepiej niz 45. poprostu czym dluzej sie ruszasz tym wiecej spalisz tluszczu. o czym pisalem juz ci w treningu ze na poczatku spalasz energie. a dopieto pozniej tluszcz. i miej wiecej dopiero po 30 minutach ciaglego ruchu przy odpowiednim tętnie dopiero spalamy tluszcz a jak sie plywa to przewaznie osoby ktore maja slaba kondycje przeplyna pare dlugosc pozniej odpoczywaja itd. i nie jest to ciagly wysilek jak np jazda na rowerze czy szybki trucht pod góre. wiec dobrze byloby wydluzyc pobyt na basenie. odnosnie treningu na silowni ile moze ci dac to dla przykladu błoniu schudl 13 kg :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


wicirro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
Za tydzien ?;p
  • 0

ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Thyrotherm problemy!?
sry za odkopaine ale nie ma po co zakladc nowego o tym samym.
chce zaczac brac thyrotherma. tylko zblizaja sie wakacje, wiec pewnie jakis alkohol sie pojawi... slyszalem ze efka + alkohol jest niebezieczne, czy to prawda? jesli tak to jak bardzo i czy mozna w dany dzien (bo bierze sie tylko przed treningiem) nie wziac tabletki i bedzie gicio, czy nie mozna wcale w ten sposob?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024