Ramzes nie wiem czy źle skopiowałeś czy co ale w treningu pleców jest tylko 1 ćwiczenie -martwy ciąg i pozatym to nie ćw. na najserszy grzbietu.. ;p
POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
80 odpowiedzi w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Pomożcie mi wybrać;) |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
BOOM! pomozcie |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Obiad-przed treningiem-po treningu (na co zamienic) |
Dieta |
|
|
||
Pomózcie rozpisac cykl na siłe i mase |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Panowie pomóżcię , problem z sercem na cyklu |
Zdrowie i Medycyna |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trening na siłe doradźcie coś.- Ponad rok temu
-
DOBRY MAM TRENING?? OCEŃCIE!!- Ponad rok temu
-
Plan na masę do sprawdzenia- Ponad rok temu
-
Trening na kapturyGuest_CHmielak_* - Ponad rok temu
-
Trening na mase- Ponad rok temu
-
Nogi pomocy prosze- Ponad rok temu
-
Szybkosc i Zwinnosc- Ponad rok temu
-
Trening na moj sprzet- Ponad rok temu
-
Trening na mase- Ponad rok temu
-
Trening pleców bez odpowiedniego sprzętu- Ponad rok temu




Ponad rok temu
