Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nogi pomocy prosze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Cortezo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nogi pomocy prosze
Witam wszystkich !!!
Mam duzy problem. Moje nogi sa bardzo duze tzn grube a ogolnie nie jestem taki gruby wiec mam dylemat co znimi zrobic. Mam zamiar kupic rower treningowy czy to pomoze mi spali tluszcz z nóg?? Prosze o odp. i pomoc co zrobic! :(
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nogi pomocy prosze
Jeśli są otłuszczone nie pozostaje nic innego jak ćwiczyc uda.Jak bedziesz je odpowiednio ćwiczył tłuszcz zamieni sie w tkanke mięsniową,a dokładniej gdy spalisz tłuszcz który przykrywa mięsnie i odpowienio tę mięsnie bedziesz ćwiczył,Twoj problem powinien zniknąć. Jesli chcesz je mocno wyszczuplic to polecam trening areobowy.Jesli nie biegasz lub nie lubisz tej czynnosci to sprobuj szybki chod. Jesli jestes nowicjuszem to zacznij od 25-30 minut 3-4 razy dziennie. Jak wybudujesz sobie wytrzymalosc(kondycje) to zacznij robic po 35-45 minut dziennie. Przed kazdym treningiem rozgrzewaj sie 5 minut idac srednim tempem(mozesz powymachiwac nogami, porobic energicznie pare przysiadow). To rozgrzeje cialo i stawy oraz zmniejszy ryzyko wystapienia kontuzji.Jesli bedziesz juz miał dostep do rowera to mozesz wybrac wtedy ta opcje. Drugim kluczową sprawą jest dieta najlepiej niskoweglowodanowa, "srednibialkowa" i niskotluszczowa(ale nie wykluczj tluszcu kompletnie z diety, gdyz jest potrzebny organizmowi do roznych funkcji).
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nogi pomocy prosze
kocham Joksa za takie wypowiedzi.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nogi pomocy prosze
a ja kocham konia za ten avatar :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Nogi pomocy prosze

kocham Joksa

ja kocham konia


forum.kochającyinaczej.pl :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024