Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomozcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_biegan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan/zielona gora

Napisano Ponad rok temu

pomozcie
czeska wszystkim,
mam duzy problem, wlasnie wyszedlem z polamania stopki (w 3 miejscach), a wpakowalem sie w zlamanie lokcia (niegrozne - juz zaleczone), mam teraz tylko krwiaka na sciegnach i reka mi sie do konca nie prostuje (od urodzenia mam przeprost, czyli moge ''troszke'' bardziej wyprostowac reke niz inni), po cwiczeniach (prostowaniu na sile) z 15 brakujacych stopni do wyprostu, brakuje mi tylko 3-4 stopni, uzywam obecnie lioton1000, oraz bralem aspirynke i zastrzyki rozrzedzajace krew (wszystko przypisal lekarz), ale nie daje rady, mysle zeby wrocic do cwiczen, poradzicie cos? z gory dzieki i pzdr.
-biegan
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: pomozcie
Moja rada - nic na sile. Czasem moze bardziej zaszkodzic niz pomoc.
  • 0

budo_sakul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Napisano Ponad rok temu

Re: pomozcie
A moim BARDZO skromnym zdaniem to najlepsza jest ciepła woda. Może dosyć nie konwencjonalne, ale działa. Nie wiem dlaczego działa, nie dociekam. Miałem złamanego palucha to go do michy z ciepłą wodą i ćwiczyłem: wyginałem, kręciłem ale nigdy nie wspomagałem ćwiczeń drugą ręką żeby nie było bólu. I tak z tydzień może dwa tak ćwiczyłem i ćwiczyłem prawie cały czas i odzyskałem sprawność ruchową.[/quote]
  • 0

budo_gardener
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z okolic Kalisza
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: pomozcie
Racja, mój starszy brat moczył stope po złamaniu w misce wody,tyle że z solą. To była jakaś specjalna, lecznicza sól, ale z braku laku może być nawet zwykla kuchenna.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: pomozcie
Moja siostra - mistrzyni świata w łamaniu sobie kończyn wszelakich - moczyła ręce w ciepłej wodzie z dodatkiem octu w proporcji 1 łyżka octu na 1 litr wody.

Kto kiedyś robił doświadczenie na biologii polegające na wymoczeniu kości kurczaka w 10% occie, to będzie wiedział o co chodzi. :wink:

A poważnie - te kąpiele bardzo siostrze pomogły.
  • 0

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: pomozcie
Ja znam wersję zastosowania octu przy wkładaniu jaj do butelki.
W życiu nie zaryzykowałbym próby powyższego :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024