Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
acha okey to poczytam o tym. Ale prosze jeszcze na pozostałe odpowiedzieć czyli:

1.Po jakim czasie zmienic polaczenie tych parti mięsniowych po 4 tyg(pisało to na waszym forum w cyklu na cały rok) czy po 3
miesiacach [3 miech zalecaliście mi tu w tym temacie(trening na mase)]?

2.OStrowie to chodzi o ten serek ? czy np. o białko,serwatke WPC 80 800gr ok 29 zeta ?

3.Na początku co lepiej brać booster czy carbo ?

4.Czy do robienia masy wystarczy gainer jakieś czy oprócz tego coś jeszcze zeby efekty były szybsze?

5. Czy posiadacie na sprzedaż jakieś odważniki ?

POZDRAWIAM :padam:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
1.co 3 miesiace, co miesiac to lekka przesada
2. to nie serek :D to serwatka
3. gainera
4. dibencodize, kozieradka,witaminy,omega3,zma,lecytyna,kretyna po 6 miesiacach
5.allegro
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
Takie tu mam pytanie.. :hyhy:

1.Czy jak ćwicze tym treningiem na mase to po 8 tyg. zrobić sobie regeneracje 2 tyg. i jechać rzeźbę ? Czy jeśli moge to po prostu zrobić se regeneracje i dalej jechać tym treningiem na masę aż posiąde taką wagę jaką chcem ?I czy w ogóle opłaca się tą regeneracje, jeśli chciałbym i jest dozwolone po tych 8 tyg. jechać dalej na mase ?

2.Kumpel mi ostatnio coś namiesział co do serii i teraz sam już nie wiem...
Seria powiedzmy składa się z tam powiedzmy 12 powtórzeń,ruchów jakiegoś ćwiczenia ?
to czyli jak mam dane ćwiczenie np.wyciskanie na płaskiej 3 serie to czyli wykonuje 36 tych powtórzeń=ruchów ? (ruch- w tym sensie chodzi mi o jeden zakres ruchu czyli w tym przypadku 1 wyciśnięcie = (podniesienie sztangi w góre i opuszczenie) :zawstydzony:

3.Czy do mojego treningu dodać lepiej coś pare ćwiczeń ?bo przciętnie to na trening robie ze 6-8 ćwicznie (gdzie każde po 3 serie) A mój kumpel zaczął chodzić ostatnio na siłke to sunie ze 10,12 jak instruktor mu zalecił choć prawdę mówiąc to nie wiem jak on mu trening dał czy an mase czy rzeźbe czy co :zalamany: To więc zrobić jakieś modyfikacje w planie treningowym czy nie?


POZDRO I Z GÓRY DZIĘKI ZA ODP. :padam:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
1. po 3 miesiacach sie robi regeneracje albo 2 tyg na silowni treningu regeneracyjnego albo tydzien od silowni wolny. po regeneracji mozesz stosowac dowolony trening masa,rzezba itd bo miesnie sa wypoczete i beda lepiej reagowaly
2. tak zamieszales ze nie zrozumialem :D robisz 12 serii a wiec albo 3 cwiczenia po 4 serie, labo 4 cwiczenia po 3 serie. w obydwu przypadkach 3*4 lub 4*3 wychodzi 12 serii. ilosc powtorzen progresja. jesli 3 serie to 12-10-8. jesli 4 serie to np 12-10-10-8 lub 12-10-8-6
3. cwiczen juz masz sporo jak patrzylem na 2 stronie na duze partie 12 na male 9 jest dobrze
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
Witam ponownie !
1.No to minęły 3 miechy odkąd jade treningiem na mase :hyhy: a więc mam pytanie od pon. robie przerwe sobie czyli już 5 dzień leci przerwy od siłowni ! i takie mam pytanie jak zawsze :rotfl: zrobić se jeszcze z tyg odpoczynku? żeby było 2 tygi ogółem czy już po 1 tygu odpoczynku ćwiczyć?

2.I czy już nadeszła pora aby zmienić połączenia partii mięśni ?

3.Czy moge dalej ćwiczyć na mase czy należy zmienić na rzeźbe? Bo w sumie to wolałbym jeszcze z kilka kilo zrobić. To wiec jak ?

POZDRAWIAM :padam:
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
Zrób se jeszcze tydzien regeneracji
Jak chcesz dalej masy to cwicz na mase
i raczej juz po 3 miechach mozna robic zmiany w planie trg
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
okej okej to potem poproszę o nową rozpiske :hyhy:
Ale poki co takie jedno pytanie jeszcze..
Na czym najlepiej się rośnie ? (głupio brzmi ale nie wiedziałem jak to napisac :P)
Ostatnio to brałem Gain Bolic 6000 Olimpa dziennie ze 2 razy po 50g wymieszane w 100 ml mleka,a w dni treningowe jedna porcja z ok.1h przed treningiem i druga porcja ok.1h po treningu.
Wcześniej brałem Mass XXL i ogółem z gainerów to średnie efekty teraz przymierzam się na konkret diete i rozważam nad cyklem z omką.
Słyszałem też że mleko w proszku daje dobre efekty? Czy to prawda?
Moi kumple to wpiepszają no ale też biorą koks więc o czym tu gadać...
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
omka?!

suchaj jak cwiczysz juz pól roku to chydź sie za kreatne mono+gainerek+dieta i rosniesz
omke sobie daruj, wogole koks sobie daruj narazie
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
mleko w proszku tez sobie daruj - laktoza :D, a ile razy w tygodniu chcesz cwiczyc nowym planem ? nadal 3x ? bo wtedy mozna zrobic klatka + bic, barki + nogi, plecy + tric lub klatka + nogi, plecy + bic, barki + tric
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
Okej a więc ;) :

1.Joks no to które połączenie partii bardziej proponujesz hhe ?:> I odrazu czy ćwiczenia na poszczególne partie,serie,powtórzenia takie same jak wcześniej ? A i dni ? też poń,śr,pią?

2.Pojawiły się u mnie rozstępy w okolicach pachwin takie najbardziej widoczne ? To dobrze czy źle czy to normalne czy nie ? :rotfl:

3.Jak byłem młody (tzn. niemowlęciem) :hyhy: to miałem SKAZE BIAŁKOWĄ. Czy to ma jakiś teraz istotny wpływ ? Bo nie wiem czy to dalej mam czy też to tylko niemowlaki mają no ale chyba raczej tylko niemowlaki :D nie wiem..

4.Podobno podczas przyjmowania gainerów nie zalecane jest spożywanie kofeiny?Gdzieś tak czytałem :P to prawda?

5.I co pić podczas treningu? :hyhy: bo słyszałem od dietetyke pewnego że osoby które chcą przytyć zalecane jest aby piły podczas treningu SOK notmiast inny (konkretnie ci którym zależy na zbiciu wagi to WODE) prawda heh ? :rotfl:

6. Przestaje na jakiś czas Was męczyć dalsze pytania zapewne bedą heeh :rotfl:

NO TO POZDRO I Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC ! :padam:
  • 0

Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
Aaaa przypomniałem sobie SORRY :zawstydzony:

Jak pisaliście najlepiej sie rośnie na Gainerku+kreatynce mono+ dietka

Moglibyście podać jakąs nazwe kreatyny mono bo w tym jestem zielony.
Gianery to w sumie znam__Gain olimp 6000, Mass XXL, Vitalmax 1 itp itd ale Mono kreatyne to nic..Jeszcze raz sorry i pozdro znikam :padam:
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
Mono z olimpu jest fajne :P
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!

Joks no to które połączenie partii bardziej proponujesz hhe ?:>

nie odpisales do tej pory ile razy w tygodniu chcesz cwiczyc

.Pojawiły się u mnie rozstępy w okolicach pachwin takie najbardziej widoczne ? To dobrze czy źle czy to normalne czy nie

kulturystycznie dobrze bo to oznacza ze rosniesz, wizualnie zle bo troszke to szpeci. masz w faq 2 tematy o rozstepach jak im zapobiegac i jak je leczyc

3.Jak byłem młody (tzn. niemowlęciem) :hyhy: to miałem SKAZE BIAŁKOWĄ

a jadasz obecnie ryby, kurczaka, ser bialy itd ? jesli tak i nic ci nie jest to jest ok. w sumie napewno bialko jadasz bo te jest prawie wszedzie tylko ze w malych ilosciach

Podobno podczas przyjmowania gainerów nie zalecane jest spożywanie kofeiny?

z taka opinia sie nie spotkalem

I co pić podczas treningu? :hyhy: bo słyszałem od dietetyke pewnego że osoby które chcą przytyć zalecane jest aby piły podczas treningu SOK notmiast inny (konkretnie ci którym zależy na zbiciu wagi to WODE) prawda heh ?

soki zawieraja dodatkowe ww pozatym fruktoza cukier z owocow obecnie twierdzi sie ze powoduje otylosc. woda natomiast ww niema itd. ale w sumie wiekszej roznicy nie odczujesz. bo tyle co ty ww wezmiesz wypijesz z tego soku to sobie torebke ryzu zjesz. bo przez godzine pic cos slodkiego co podwyzsza cukier we krwi tez nie zdrowo
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
No nie wiem... Chyba dalej pozostanę przy 3 treningach w tyg. bo czasu trochę mało... No chyba że proponujesz zwiększyć no to się dostosuje :D Jeśli ma być lepszy efekt to mogę więcej :hyhy:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
jesli 3 dni to rob:
klatka + bic, barki + nogi, plecy + tric
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
A dni treningu takie same pozostawić ? (pon+śr+pią) -średnio mi takie pasują szczerze mówiąc :|
I ćwiczenia też takie same jak wcześniej mi napisaliście w rozpiscie ? Czy coś dodać , odjąc ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
uklad dni taki sam, a rozpiski nie pamietam :D wklej go tu i zaznacz co dobrze dzialalo a co zle to te gorsze cwiczenia sie zastapi innymi
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
No tak więc OTO MÓJ STARY PLAN ! [dni jak ćwiczyłem pon+śr+pią]

pon--> klatka + tric
wto-wolne
śr-->plecy + bic
czw-wolne
pią-->barki+nogi
weekend-wolne

(powtórzenia na każdą serie 12x10x10x)

klatka:
wyciskanie sztangi na plaskiej 3x
wyciskanie sztangi na skosie 3x
rozpietki hantlami 3x


triceps:
prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3x
wyciskanie francuskie sztanga do czola 3x
wyciskanie francuskie sztangielka jednaracz zza glowy 3x

plecy:
wioslowanie sztanga podchwytem 3x (spinaj łopatki)
Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem (nachwyt) 3x
Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie do klatki (podchwytem) 3x
wioslowanie sztnagielka jednoracz na dopompowanie plecow 3x
martwy ciag 3x

biceps
- uinanie przedramion ze sztanga podchwytem 3x
- uginanie przedramion ze sztangielkami na lawce skosnej 3x
- młotki sztangielkami w systemie 21

barki i kaptury:
wyciskanie sztangii zza karku 3x
unoszenie sztnagielek bokiem wysoko w gore 3x
unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia 3x
podciaganie sztangi w waskim chwycie 3x
sztrugsy sztangielkami 3x

nogi:
przysiady ze sztanga na plecach lub barkach 4x
wykroki ze sztanga na barkach lub plecach 4x
prostowanie nog w siadzie 4x
wspiecia ze sztanga 4x


Więc proszę o ewentualną modyfikację planu i doradzić jakie tera połączniea parii mięsni wybrać.

I taka mała dygresja co do młotki sztangielkami w systemie 21 konkretnie to chodzi mi o ilość w moim przypadku to 3 serie. Tylko nie za bardzo wiem jak z tymi powtórzeniami.Polega to na tym że wykonuje ogółem ruchów 22 z czego 11 na lewą ręke i 11 na prawą. Tzn. zaczynam prawą potem lewa, prawa lewa itd itd a jako 1 pełny ruch licze dopiero gdy wykonam prawą i lewą reką i tak do 11.O to chodzi troche namieszane no ale nie wiem jak napisać :rotfl: (i o co chodzi z suplimacją nadgarstka tzn, że zaczynam hantlmi skierowanymi ciężarkami nawprost a kończe przekręcając nadgarstek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ćw
[ BI03H ] o te chodzi ?:P


2 I wracając jeszcze do tej skazy białkowej czytałem gdzieś że to tylko alergia związana z mlekiem (ogółem białkiem) LEcz tylko :
u niemowlaków więc no nie wiem jak to sprawdzić czy to dalej mam jeśli to nieprawda? ktoś wie jakie to ma objawy ? Bo jem np. płatki z mlekiem 3,2 % ser żółty, jajka i nic mi właściwie nie jest. I czy to stanowi problem w budowie masy mięśniowej?


3. Mniej więcej w połowie czerwca kupuje mete ruską 100 tab. z czym polecacie to połączyć ? tzn. z jakimi suplementami ? Gainerek styka ?czy jeszzcze coś zakupić ? I w ogóle w jakich porcjach brać ale co do tego to sie jeszcze odezwe jak zakupie.(czyli jak cykl ma wyglądać , co na odblok, czy syfy pojawią sie na twarzy czy gdzie bo to trochę mnie martwi :rotfl: )

heh sie napisałem dziękówa
:padam:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
sie dwa dni zbieralem zeby odpisac bo jak zobaczylem tak dluga wypowiedz to nie chcialo mi sie nawet czytac :rotfl: i mialem cicha nadzieje ze ktos mnie wyreczy hehe

pon--> klatka + tric
wto-wolne
śr-->plecy + bic
czw-wolne
pią-->barki+nogi
weekend-wolne

w nowym planie mozna zrobic jesli ma byc dalej na 3 dni
klatka + nogi
plecy + bic
barki + tric
albo
klatka + bic
nogi + barki
plecy + tric
jak tam bedzie Ci lepiej pasowac sobie zastosuj

(powtórzenia na każdą serie 12x10x10x)

teraz mozna wprowadzic wieksza progresje np 10/8/6
na klatke wypadaloby zwiekszyc ilosc serii z 3 do 4. mozesz dla urozmaicenia robic teraz pierwszy skos ze sztanga
na tric jako ze przezucamy do innej parti bedziesz mial wiecej sily niz po klacie a wiec dodajemy pompki bo tu pracuja wszystkie czesci trica:
- francuz sztanga łamana do czola
- wyciag przy uzyciu drazka lub liny
- pompki na poreczach

plecy:
martwy ciag jako pierwsze cwiczenie, ostatnie na prostowniki to sie robi cwiczenia mniej meczace typu laweczka rzymska. nastepnie jako ze masz wyciagu robisz przeplatanke cwiczen pionowych w poziomymi. i dobrze wrzucac podciaganie a wiec widzialbym to tak:
- martwy 3x
- podciaganie na drazku 3x
- wioslowanie albo sztanga albo sztangielka jak ci lepiej wchodzi 3x
- i teraz cos na wyciagu albo sciaganie drazka do klatki, albo sciaganie trojkata do klatki co tam lepiej wchodzilo Ci, albo przyciaganie trojkacika do brzucha

biceps:
tu z zasady niema co zmieniac no ale mozna np:
- sztanga podchwytem 3x
- sztangielki naprzemiennie stojac lub siedziac 3x
- 21 lub kolanko lub modlitewnik 3x

barki:
tu dla urozmaicenia sztangielki bokiem w gore rob jako pierwsze, pozniej sztanga, pozniej sztangielki w opadzie pozniej podciaganie sztangi do brody i szrugsy

nogi:
skoro robisz prostowanie nog w siadzie to masz dostep do maszyn a wiec:
- przysiady 4x
- prostowanie nog 4x
- uginanie nog lezac 4x
- wspiecia

dalej dygresja na temat mlotkow w systemie 21 to robisz 21 ruchow na lewa i prawa reke a nie 22, ale nie zawracaj sobie tym glowy bo teraz nie bedziesz robil mlotkow :D

odnosnie skazdy bialkowej to bialko jest wszedzie w jedzeniu (twarog, piers z kurczaka, itd.) a wiec skoro spozywasz go i nic ci nie jest jest okej, w sumie jest kilka rodzaji bialek np sojowe, pszenne (roslinne z lecytyna), bialka serwatkowe np jakis koncentrat wpc, bialko z kazeina, bialko z jaj, nad izolatem i hydro niema co myslec bo to dla zawodowcow wiec jak zle bedziesz reagowal na jedno zawsze mozesz kupic inne

odnosnie metki odsylam do tematu gdzie wypisalem wszelkie mozliwe oslonki:
http://www.forum-kul...showtopic=39643
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE Z TRENINGIEM !!
heh WIELKIE DZIĘKi :D Tylke nabazgroliłem że już myślałem ze nikt mi nie odpisze :rotfl:

"teraz mozna wprowadzic wieksza progresje np 10/8/6 "
Co sie tyczy progresji--> to jest to zwiększenie ciężaru lecz zmniejszenie powtórzeń w moim przypadku jak podałeś jest to 10/8/6 ?

Ok Joks to już ci nie zawracam gitary :rotfl:
dziękówa jeszcze raz :padam:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024