Skocz do zawartości


problem z treningiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

problem z treningiem
mam nadzieje ze dobrze ten temat utrafiłem fotki moze nie są rewelacyjne ale oddają to co powinny na pierwszej jest problem ręki a dokładniej kształtu łokcia w zeczywistości biceps powoli przyrasta przedramie tez a ta kość z łokcia wystaje i klapa zaden trening nie pomaga droga sprawa to klatka mam taką wade ze mam zapadniętą i nie wiem jak cwiczyć zeby to naprawić proszze o porade
niestety widze ze fotek nie molzna dac:(
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
da sie dodac cos zle robisz postaraj sie :)
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
wrzuc fotki na imageshack.us a ja tez mam komunikat ze przekroczono limit
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
fotki już są

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
odnosnie ksztaltu lokcia nic poradzic sie nie da ;/ taki jestes zbudowany i zaden trening nie zmieni ci ulozenia kosci. jedynym wyjsciem zeby kość wystajaca z lokcia byla mniej widoczna to zdobycie masy na przedramieniu oraz bicepsie dzieki wiekszym obwodą tych miesni wystajaca kosc bedzie coraz mniej widoczna. odnosnie zapadnietej klatki to nie dales fotek swoich plecow i dlatego mozna tylko domyslac sie co jest nie tak. moze to byc np:
- kifoza (choroba SCHEUERMANNA)
- moze byc to przyczyna wady postawy
- lub tego ze jestes bardzo chudy.
w pewnym czasie gdy bedziesz systematycznie cwiczyl to rowniez bedzie sie to poprawiac wizualnie pod warunkiem ze jestes szczuply wariat trzeci. bo watpie zebys mial ochote isc na operacje :) bo takowa tez jest mozliwa pod warunkiem ze klasyfikowalbys sie pod chorobe. najlepiej jezeli mocno ci to przeszkadza to mozesz isc do lekarza ten przepisze ci skierowanie do fizjoterapuety i tam nauczysz sie kilku cwiczen korekcyjnych pod warunkiem ze jest to wariant drugi.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
aha problemem jest taka dziura w klacie:(
a co do treningu masz jakis dobry trening bo teraz zaczołem cykla suplementów na mase (gain bolic 10kilo,vx-pand928g,mono300g) i do tego potrzebuje jakis poządny trening na rozbudowa własnie ramion i barków ,i pleców to w szczególności bo to jest widozne i rzuca sie w oczy troche mniej na klacie i pozostałych partiach masz jakies fajne treningi dla mnie??
do dyspozycji mam drązek sztange i hantle

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
jakim dysponujesz sprzetem ? jaki jest twoj staz ? miales wczesniej jakies cykle kreatynowe za soba ze chwytasz od razu za xpanda ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
sprzęt wypisałem sztanga ławka i hantle
staz 2lata ale ostatnio była przerwa i od 2 miesięcy cwicze juz regularnie
co do cyklów to był juz 2 na kreatynie
i teraz chciałem jakiś poządny trening na te partie mięśni

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
lawka prosta skosna ? i rozpisywac rowniez nogi ?,a te dwa poprzednie cykle na kreatynie to monohydrat ? bo mysle ze wystarczylby cell pump
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
to było tak ze pierwszy cykl był na mono z glutamina drogi na xp z gainerem no i teraz xp gainer i mono
co do ławki to jest skośna i prosta (regulowana)
nog nie musisz rozpisywać potrzbuje jakis pożadny trening na ramiona barki klate i plecy cos w stylu armagedona cos efektownego

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
wiec jezeli ma byc efektywne to postaramy sie podzielic trening na 4 dni, zebys mogl jak najbardziej skupic sie na kazdej partii. twoj staz treningowy wczesniej byl dosyc dlugi 2 lata wiec dolozymy troszke wiecej na biceps i triceps. oraz bedziemy robic te dwa miesnie na odzielnych sesjach dzieki czemu przecwiczysz je wiekszymi ciezarami czyli wiekszy bodziec do wzrostu niz standardowe treningi dopompowywujace trica po klacie a bica po plecach. troszka szkoda ze nie robisz nog bo te cwiczone ulatwiaja rozwoj gornej partii no ale spox.

pon klatka
wyciskanie na plaskiej 4x
wyciskanie na skosie 4x
rozpietki (raz na plakiej raz na skosie mozesz sobie zmieniac) 4x

wt biceps + przedramie
uginanie sztnagi podchwytem 3x
uginanie sztangielek na lawce skosniej z suplimacja 3x
młotki sztangielkami 3x
uginanie ramion ze sztanga nachwytem 2x (to cwiczenie dopompuje biceps oraz rozgrzeje przedramie)
sztanga podchwytem i nachwytem w superserii 3x (konczysz podchwyt zaczysz nachwyt bez odpoczynku i to dopiero jest pierwsza seria)

czw barki + kaptury
wyciskanie sztangi zza karku/z klatki/ lub sztangielek 3x (wykonuj to ktore ci wygodniej)
unoszenie sztangielki bokiem jednoracz lezac na lawce plakiej 3x
unoszenie sztangielek w opadzie bokiem 3x (mozesz polozyc sie na lawce skosnej)
podciaganie sztangi do brody w waskim chwycie 3x
sztrugsy sztanga lub sztangielkami jak wygodniej 3x

pi plecy + triceps
wioslowanie sztanga 4x
wioslowanie sztangielka 4x
podciaganie konca sztangi w opadzie (dobrze jak obciazysz drugi tyl lub ktos go przytrzyma albo wlozysz go w rog sciany tak by sie nie unosil) 4x
martwy ciag 3x
wyciskanie francuskie sztanga 3x
wyciskanie francuskie jednoracz 3x
prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tulowia 3x
pompki w podporze tylem na dopompowanie 1-2 x

cwiczenia dobieram bez zadnych wyciagow itd. jakbys ktorego niewiedzial jak wykonac pisz to poszukam w atlasie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
wszytskie cwiczenia czaje jak zrobić wielkie dzięki nie powiedziałem ze nie chce nog poprostu miałem na nie jakies proste cwiczenia ale patrząc na te to stanowczo za proste więc jak bys mogł to dopisz jeszce nogi i w jaki dzien aha a napisałes ileosc serii a po ile powtozen?? i jaki czas odpoczynku pomiędzy niemi jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc :padam:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem

a napisałes ileosc serii a po ile powtozen?? i jaki czas odpoczynku pomiędzy niemi

jezeli trening masowy to przy 3 seriach to 12-10-8 przy 4 seriach 12-10-10-8. odpoczynki nie przekraczajace 2 minut. ciezar dobrany tak by mozna bylo zrobic 1 powtorzenie z zapasem. odnosnie cwiczenia nog ze sztanga i sztangielkami to mozna robic tylko:

- przysiady ze sztanga na barkach zeby bylo latwiej zrzucic lub zza karku albo ze sztangielkami przy tulowiu
- wykroki ze sztanga na karku lub sztangielkami trzymanymi przy ciele
- wysoki wstep ze sztangielkami lub sztanga na jakoms ławke
- wspiecia na palacach stojac na jakims podwyzszeniu moze byc to krazek ze sztanga lub sztnagielkami

a nogi mozna dac do treningu bicepsow, klatki, barkow to juz jak wygodniej i w jaki dzien bedzie Ci sie chcialo cwiczyc :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
jeszce mam takie pytanie co do rzpiski cyklu napisałes ze w nietreningowy brac tylko 5 gram mono rano
a w treningowy
5 gram mono rano i xp przed treningiem a czy nie powinno sie brac zamiast np mono rano to po treningu dla podtrzymania efektu bo zauwazyłem ze na treningu jest pompa ale zaraz po nim spada

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
przed treningiem bierze sie roznego rodzaju stacki kreatynowe bo wtedy trening jest bardziej efektywny wieksza wytrzymalosc sila,pompa. a jako ze masz 1 puszke to niestety nie mozna szalec z dawkami ;/ jakbys mial 2x xp to wtedy owszem porcje przed i po. ale tutaj lepiej wydluzyc cykl o kilka tygodni dzieki czemu bedziesz mial wieksze przyrosty.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
Ja p******* ten koles cwiczy 2 lata dziwne chyba ze te fotki były robione 2 lata temu bo to nie morzliwe po 2latach treningu nawet z przerwami zeby tak wygladał
  • 0

GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
J.U.N.I.O.R, gowno cie to obchodzi kiedt to było robione nie wpierxxxxxx sie jak nie wnosisz nic do tematu

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z treningiem
Kurwa nie pierdole glupot ze cwiczyszy 2 lata bo to nie prawda
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024