Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko allegro WPC-80


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Białko allegro WPC-80
Witam chciał bym sobie kupić białko. Znalazłem taką aukcje: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jestem ciekawy jakie jest wasze zdanie czy na tej aukcji sprzedawany biały proszek (do czyszczenia wc) czy białko?? Cena jest troszkę zastanawiająca mniej niż od prosto z ostrowii :kwasny: ? Wiem że najrozsądniejsze rozwiązanie to zakup prosto od "ostrowi" :wstyd: ale mogę odebrać to białko prosto od typa "odbiór osobisty" więc nie wiem czy warto ryzykować jakie jest wasze zdanie??
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
kupuj
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
Kupuj normalna dobra ostrowia.
  • 0

dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
A jak myślicie ile jej kupić potrzebuje na 6-9tyg cykl i zależy mi na dużych przyrostach?? ile tak mniej więcej kupić? 100g dziennie jak myślicie ??? :zawstydzony:
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
twoje dzienne zapotrzebowanie na bialko to 212 odejmij sobie ile spozywasz dziennie z pokarmu czy to tunczyk,piers z kurczaka itd i bedziesz wiele ile musisz dostarczac z odzywki dziennie i pomnoz przez 6-9 tygodni :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
Musisz miec diete a bialko po to by uzupełnic braki w niej kup z dwa worki
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
Idź na łatwiznę kup worek 15 kg i nie będziesz musiał liczyć :rotfl: :rotfl:
  • 0

dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
No może i racja tylko szkoda troszkę kasy... Jeszcze się zmarnuje :P... Mam bardzo kiepską klatę dlatego postanowiłem wziąć coś mocniejszego + budulec... Dlatego pytam właśnie o białko ale chyba mi nie zaszkodzi jak będę brał troszkę ponad normę :P.. :wstyd: :wstyd: :wstyd:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
Z tym workiem to tak półserio było :D

Tak czy siak nie przekraczaj dawek 30-35 gram białka w 1 porcji
bo większa ilość naraz to sie na pewno zmarnuje.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
ehh ;/ przy robieniu masy to skup sie na weglach nie bialku te w nadmiarze to tylko metabolizm przyspieszy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
Słyszałem ze opłaca się brać duże ilości białka do "mety" a ograniczyć węgle więc już sam nie wiem chce sobie zrobić cykl z mety+białko+carbo -> keta+białko+carbo+dex. Sam już zgłupiałem :)... Wiem ze jak się masuje to się powinno wsuwać dużo węgli :znudzony: Koledzy z supli / koledzy z koxu mają odmienne zdanie?
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
nie prawda moim zdaniem ze trzeba skupic sie na weglach przy robieniu masy, bralem nawet dawki okolo 7,5-8g wegli na kg m.c. i dupa nic, dopiero jak dorzucilem bialko to w krotkim czasie masa zaczela isc
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
na saa zapotrzebowanie bialka wzrasta to fakt :D, a roznica polega na tym ze na saa latwo nabrac tluszczu czy wody ogulnie nieciekawego miesnia dlatego ogranicza sie spozywanie wegli i dobrze miec wtedy diete dopracowana bo caly cykl pojdzie tam gdzie bys chcial najmniej ;/ pozatym musialbys znac na tyle swoj organizm by wiedziec jaka ilosc wegli cie zalewa glownie obcina sie je wtedy do 4g a bialko podnosimy do 3g. a co wybrac czy mete czy krete to zalezy od poprzednich doswiadczen z suplami :D jak nie probowales jeszcze wszystkiego to niema sensu rzucac sie na gleboka wode bo na to przyjdzie jeszcze czas np za rok a nemesis logiczne ze nie rosles na takiej ilosci wegli jak nie dostarczales budulca w postacji bialka :D od tego sa pewne propocje BTW 2,5/6/1,1 ktore zmieniaja sie jak pisalem wczesniej na cyklu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
No to najzwyczajniej w świecie nie dogadaliśmy się właśnie o to mi chodzi będą mi potrzebne duże ilości białka... Z suple jakoś mnie nie biorą muszę szybko nabrać masy mięśniowej bo mam z deczka za dużo fatu i muszę się go pozbyć więc na rzeźbę chcę poświecić troszeczkę więcej czasu i nie wiem czy się ze wszystkim wyrobie. Meta>5-6tyg kreta(podtrzymanie)>3-4tyg no i rzeźba i jeszcze raz rzeźba... jak źle kombinuje to mnie poprawcie za z sterydami już postanowione :wstyd:wstyd ale cóż :wstyd: (mam znajomego lekarza będzie mnie kontrolował) :zawstydzony: może się nie wykorbie narazie :zdegustowany: ...
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80

muszę szybko nabrać masy mięśniowej bo mam z deczka za dużo fatu i muszę się go pozbyć

w takim razie rob redukcje a nie mase :D jak jestes zalany mocno to taka masa bedzie nieciekawie wygladac...lepiej wtedy kup fat burnera na spalanie tluszczu i duzoo białka a malo wegli do tego aeroby ze 3 razy w tygodniu i będziesz palil fat w oczach, dopiero pozniej mozesz zacząć sie masowac dobrym miesniem z glowa. tak to miej wiecej sie w kulturystyce robi w przeciagu roku masa,definicja,regeneracja,sila i od nowa...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
Ale nie jest tego fatu aż tak dużo widzisz nie wiesz co ja chce osiągnąć (dla mnie dużo fatu to dla nie których mało fatu)<-- troche to zagmatfane :P chodzi mi o to że po masowaniu chce się mocno odessać żeby mi było widać 50% ścięgien (lato te sprawy :)) wiem że każdemu odradzacie branie Kox-u lecz decyzja już została podjęta i już jej nie zmienię ale dzięki! odbiegamy troszkę od tematu więc: Temat do zamknięcia...
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
jak chcesz miec widoczne włókna to teraz masowanie napewno ci w tym nie pomoze, z prostej przyczyny zdobedziesz wiecej miesnia troszke fatu i bedziesz musial pozniej wiecej tego zrzucic (spalic) by miesien sie ladnie zarysowal.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
No wiem że nie będzie ich widać po masowaniu.. Dlatego chce szybko urosnąć (bo jestem troszkę za mały dlatego chce dojechać do tej 90-ki) i później rzeźbić się do wakacji... Taki jest mój plan wydaje mi się że nie jest zły... Pozatym na rzeźbę to troszkę nie ta pora roku...
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
pora to moze byc obojetna :D wystarczy tylko odpowiedni trening i dieta. a zeby sie ladnie zmasowac to juz mogles wziasc prolke z meta :D bo meta tez cudow nie dziala
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


STEM!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko allegro WPC-80
EE a ja mam takie pytanie co to znaczy feak??? :orany:
  • 0
What's inside of me, you'll never know



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024