Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Białko
słuchajcie mam bardzo duże rozbieżności w sposobie przyjmowania białka dokładniej węgli czy węgle brać przed 30 minut czy 30 minut po białku czy razem czy jak polecacie ? to jest BARDZO istotne więc proszę o powage !
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
jezeli chodzi o okres po treningi to najpierw brac wegle aby bialko nie zostalo zmarnowane na produkcje energii... nastepnie po 30 min. bialeczko :hyhy:
  • 0
wracamy do żywych...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
sie nie przejmuj bierz jak ci wygodniej zawodowcem nie jestes zeby miec co do godziny rozplanowane. ja zawsze biore bialko po przebudzeniu dopiero pozniej sniadanie, pozniej po objedzie by wyszlo mi z godzine przed treningiem a pozniej znow po treningu po porcji wegli wiec roznie i nie narzekam wiec niema co sobie glowy zawracac mozesz brac tak jak ja i bedzie dobrze :) to taki juz stanard dawkowania. nie licze ostatniej porcji przed snem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
nie nie panowie mi nie chodzi o branie kiedy tylko w jaki sposób ! czy pierw węgle czy pierw białko z zachowaniem odstepu 30 minutwego pomiędzy B a W lub W a B czy też razem ??!!??!!??!!??!! :looka: bo tylko o to mi chodzi
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
zalezy od pory dnia :) rano to samo bialko pozniej wegle, po treningu znow wpierw wegle za 30 min bialko,przed snem znow same bialko bez wegli
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
a jak się samo białko wchłonie bez węglowodanów w nocy ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
jeju juz nie zawracaj sobie tym glowy jak sie wchlonie i tymi teoriami o bialku i weglach takie schematy brania sa przez lata i tak sie bierze i one dzialaja a chlopaki rosna :) i tego sie nie zmieni ze czasami trzeba walnac bialko same przed snem zeby wegle nie szly w brzuch hehe. zreszta jak chcesz jakies logiczne uzasadnienie to np w bialku wpc masz zawsze tylko 80% bialka a reszta 20% to smieci z produkcji w postaci wlasnie wegli,tluszczy i innych wynalazkow (fluor itd.). a dla ciekawostki bialko lykniete przed snem w postacji kazeiny wchlania sie nawet i do 8 godzin wiec wegle tu nie maja wiele do gadania bo tych nie powinno sie na noc spozywac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


lucas667
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,muza,gala

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko

wiec wegle tu nie maja wiele do gadania

dobre heheh
jak Joks, napisal! przed snem same bialko! no chyba ze chcesz wygladac jak swinka z brzuchem tlustym to wal wegle same :]
Pzdr.!
  • 0
...i nim w sen zapadne ostatnia rzecz wykonam Panie dzieki za wszystko,misja zakonczona,Amen...!!
--
Powrot

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
tzn. od kilku dni chciałbym bardzo wyglądać jak rudi :hyhy:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
wiec hamburger,pizza,kebab,smalec,skwary,pasztetowa itd ja problemu nie widze :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024