Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

orzech_gdansk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:siłownia, muzyka, dziewczyny;]

Napisano Ponad rok temu

Do oceny
Trening wygląda tak:

Pon-Klatka:
Płaska 10,8,6
Skos 10,8,6
Butterfly 4x8
Rozpiętki 4x8

Wt-Plecy:
Wyciąg szeroki z góry 10,8,8
Ściąganie trójkąta siedząc 10,8,8
Wiosłowanie 10,8,8
Szrugsy 3xMax

Środa-wolne

Czwartek-Barki
Podnoszenie sztangi zza karku 10,8,6
Podnoszenie sztangi od klatki 10,8,6
Unoszenie hantelek na przemian do przodu 4x10
Unoszenie Sztangi do brody 10,8,6

Piątek-Bic,Tric
Bic:
unoszenie hantelek na zmiane 4x10
Modlitewnik 10,8,6
ściąganie liny pomiędzy nogami.. nie wiem jak nazwać to ćwiczenie ...
Tric:
Wyciąg z góry 4x10
Wyciskanie francuskie 4x10
Popmki na kierownicy 4xmax

Przy większości ćwiczeń staram sie robić progresje...

dzięki za posty
  • 0
"...Ja jestem dumny, że moja skóra jest biała...!!!"
Siła drzemie w Omnadrenie!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do oceny
wiec tak na plecy nie widze nic na prostowniki...dorzuc cos bo wychodzi tak ze na klatke robisz wiecej cwiczen niz na plecy,dalej to co rzucilo mi sie w oczy,brak cwiczenia na przedramie ale moze niechcesz tego cwiczyc co do piatku proponuje superserje czyli naprzemian bic i tric a co do barkow to widze ze skupiles sie na przednich i bocznych anktonach bo robisz az 3 cwiczenia ktore angazuja te anktony a nie robisz nic na np: tylnie anktony moglbys odpuscic sobie jedno wyciskanie sztangi jedno w zupelnosci wystarczy i zastapic je wtedy np: unoszeniem sztangielek bokiem w opadzie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


orzech_gdansk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:siłownia, muzyka, dziewczyny;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Do oceny
czyli tak zamiast wyciskanie zza karku to zrobie unoszenie hantelek bokiem w opadzie...
jakie ćwiczenie proponujesz na prostowniki ? nie zbity obciążające kręgosłup, kiedyś miałem problemy z kręgosłupem
przedramie dorzuce do piatku
Przedramię
1. uginanie nadgarstków ze sztangą(nachwyt) – 4xmax
2. uginanie nadgarstków ze sztangą(podchwyt) – 4xmax

a jeżeli chodzi o nogi to jeżdże dużo na rowerze :)

a na plecy to znalzałem taki plan na necie:
1-ściąganie na wyciągu szerokim chwytem do klatki 4x6+6(robisz samodzielnie 6 czystych ruchów, nastepnie zmniejszasz ciężar i robisz nastepne 6-tak dobierz ciezar żeby 2 serie napewno były zrobione czysto i samodzielnie 6 ruchów na jednym i drugi obciążeniu, dopiero w 3 i napewno w 4 powinno ci się nie udac -to wazne aby nie przetrenować mieśni a jednak żeby dac im poczuc maksymalny cieżar) i najważniejsze-nie odchylaj sie od pionu!to nie ma przypominać wiosłowania! a łokcie w czasie ściągania powinny iść prosto do boków tułowia bez wychodzenia za jego linie
2-podciaganie na drążku do karku lub klatki-4x10( jeśli nie dajesz rady sam zrobić wszystkich ruchów poproś partnera o małe wsparcie
3-wiosłowanie sztangielką lub sztangą 4x8-10
4-przenoszenie na maszynie lub sztangielki lub ewentualnie ściąganie na wyciągu pionowym wąskim chwytem równoległym tzw neutralnym

niby ludzie chwalą...Joks, co sądzisz?
  • 0
"...Ja jestem dumny, że moja skóra jest biała...!!!"
Siła drzemie w Omnadrenie!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do oceny
wiec tak na prostowniki moge zaproponowac np takie delikatne cwiczenie jak wzniosy tułowia na ławeczce jak nie bedziesz wiedzial o co sie rozchodzi to wytlumacze bo martwy ciag moze Ci troszke obciazyc kregoslug chociaz to tez zalezy od ciezaru,co do plecow sam wykonywalem kiedys podobny tylko z inna kolejnoscia:
- podciaganie na drazku w szerokim uchwycie
- sciaganie drazka na wyciagu w szerokim nachwycie zza karku lub do klatki zmienialem co 2 tyg
- sciaganie trojkata na wyciagu z gory do klatki lub sciaganie trojkata z dolu do brzuchu tez zmienialem co 2 tyg
- wioslowanie sztanga i co 2 tyg sztangielka i to wszystko chwale sobie ten plan do tej pory za roznorodnosc cwiczen i ciagle postepy :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemed
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do oceny
Stary z takim treningiem to nawet dzieci w przedszkolu nie wystraszysz. Za mało pzredramienia!!! Wiem co mówie bo chodze juz 4 lata na siłownie i po 2-3 latach za bardzo bylo widoczne ze mam za małe przedramie. Teraz mam w normie 45cm obwodu w przedramieniu. Wiec lepiej cwicz chlopak jak mowie i wyjeb sie na modlitewnik. Zgooon dajesz rade? No a cooooo! Koksuj bo szkoda kasy na siłke
  • 0

syrop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do oceny

Teraz mam w normie 45cm obwodu w przedramieniu.



:rotfl: Byłbym wielce zobowiązany jakbys zapodał zdjecie :suchy:
  • 0

orzech_gdansk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:siłownia, muzyka, dziewczyny;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Do oceny
Nemed, jaki ty masz trening?
  • 0
"...Ja jestem dumny, że moja skóra jest biała...!!!"
Siła drzemie w Omnadrenie!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024