Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dla Byczka :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Jawa_UK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Dieta dla Byczka :)
Witam

Prosilbym o proponowana diete dla : 180cm 120kg....
Jaki rozpis posilkow i kiedy brac kreatynke,hmb i odzywke??

Pozdrawiam
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
Człowieku po co ci dieta chcesz ważyć jeszcze więcej? :D :hyhy:
  • 0

Jawa_UK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
Dietka na spadek wagi gdzies do 100kg
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
hmm okolo 2000kcal , duzo aerobow jakis spalacz i bedzie si :)
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)

Dietka na spadek wagi gdzies do 100kg

hyhyhyh to ja spadniesz 20 kg to z bica 40 cm ci zostanie :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: masz przy wadze 120 kg 44 w bicu :zdziwko: to ja tyle mam na pompie po siłce i jestem wyzszy a waze zaledwie 93kg .ja pierdykam to ty brzusio masz zajebisty :hyhy: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: wrzu ć jakieś foto :hyhy: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Skejcik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mielec

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
@up

śmieszne :/ a raczej żałosne ... :/
Jaki ma taki ma, ważne, że chce się go pozbyć, to raczej nie jest powód do naśmiewania się :zdegustowany:
  • 0

Jawa_UK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
kilka lat temu kiedy wazylem 92-95 w bicku mialem 47 takze taki "AS" z Ciebie nie jest PItku. A brzuch faktycznie mam ale to od angielskiego jedzenia i braku ruchu co teraz zupelnie zmieniam i nie wiem naprawde co Cie tak rozbawilo...a o moj biceps sie nie martw juz jest wiekszy niz Twoj a bedzie jeszcze wiekszy! Fotki postaram sie wrzucic jak znajde czas na to.
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
[quote name="Jawa_UK"]kilka lat temu kiedy wazylem 92-95 w bicku mialem 47 takze taki "AS" z Ciebie nie jest .[/quote] no spoko tylko pozazdrość :hyhy:[quote name="Jawa_UK"] heh fajnie mnie nazwałeś :D :D PItku.[/quote]. [quote]A brzuch faktycznie mam [/quote]spoko ja tez sie zalałem ostatni i jestem na redukcji juz z miesiąc -5kg :] [quote]ale to od angielskiego jedzenia i braku ruchu co teraz zupelnie zmieniam i nie wiem naprawde co Cie tak rozbawilo...a[/quote] sory sory sory to tak w żartach napisałem bo sam miałem brzusio :kwasny: i tak jakoś zabawnie mnie sie zrobiło i zebra ło mi sie na wspomnienia :D [quote]o moj biceps sie nie martw juz jest wiekszy niz Twoj a bedzie jeszcze wiekszy![/quote] no spoko ale ja sie sugerowałem tym ze jak ja shudłem 5 kg to mi zeszło w biu o 5 mm a ty -20kg=2cm :ups: hehe znaczy 2 nie 4 trohe huyowy z matmy yestem [quote]Fotki postaram sie wrzucic jak znajde czas na to.[/quote][/quote]chetnie lookne .

pozdro i sory jezeli trohe i isnienie podniosłem ;) pozdro i niehaj masa bedzie z nami :padam:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Jawa_UK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
zaczne od tego co zauwazylem na Twoich fotkach mianowicie praktycznie zero plecow, nozki tez masz troszke male...jak chcesz uniesc ciezar w przyszlosci skoro znow masz w planach mete po ktorej troszke spuchles ostatnio. Zdjatka zakladam robione tuz po wyjsciu z silkiktora troszke uboga ale i tak masz za nia RESPECT bo sam stworzyles jak mniemam. Zycze udanych treningow i daj sobie chlopie spokoj z meta taka moja rada po co sobie jebac organizm...Pozdro
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)

zaczne od tego co zauwazylem na Twoich fotkach mianowicie praktycznie zero plecow, nozki tez masz troszke male...jak chcesz uniesc ciezar w przyszlosci skoro znow masz w planach mete po ktorej troszke spuchles ostatnio. Zdjatka zakladam robione tuz po wyjsciu z silkiktora troszke uboga ale i tak masz za nia RESPECT bo sam stworzyles jak mniemam. Zycze udanych treningow i daj sobie chlopie spokoj z meta taka moja rada po co sobie je**** organizm...Pozdro


heheh siłka uboga :zdziwko: :zdziwko: heheh mam tam wszystko co trzeba do rozwoju mięśnia!! nawet maszyne na łydki mam ,modlitewnik i pare takich innycch stufów.

zero pleców :zdziwko: :zdziwko: no comment :kwasny:

nogi !!hmmm fakt .ale co i jak masz napisane w poscie ......

fotki po siłce.... ta.... te ostatnie nie są po siłce a własciwie 3 dzien po siłce ,wiec nie na pompie!!!

co do metki i tego Twojego textu "spuchłeś" noo ta +12 kg to jest troche 4 cm w bicu troche po150
tabsach mety hheheheheh dobry jestes :rotfl: :rotfl:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Jawa_UK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
smiac mi sie chce kolego chcesz medal za ta mete czy co??
jak bys doszedl do czegos bez sterydow to moze bym ci wystrugal z ziemniaka.
siadzie Ci cos w Twoim organizmie i potem bedziesz sie zastanawial po co mi byly te tabletki chyba bylem glupi....ale oczywiscie teraz masz swoje 12kg i czujesz sie panem swojej wioski ale moze przyjdzie taki dzien ze zmienisz zdanie
  • 0

Jawa_UK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
prosze jeszcze nie wklejaj za kazdym razem moich wypowiedzi...nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem i potem na to odpowiedziec?? Musisz wkleic sobie linijke mojego tekstu a potem myslec kilka minut co na to napisac zeby sie ponabijac????
Pozdrawiam
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)

prosze jeszcze nie wklejaj za kazdym razem moich wypowiedzi...nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem i potem na to odpowiedziec?? Musisz wkleic sobie linijke mojego tekstu a potem myslec kilka minut co na to napisac zeby sie ponabijac????
Pozdrawiam

nie nie cytuje ,po to abyś Ty sie nie pogubił i wiedział do czego pisze odp. widzisz masz jakiś problem ze soba ????? bo dosyc nerwowo podszedłeś do tematy ,a nie z rezerwą !!! :D huy :D dobra spoko nie bede ci już dokuczał ,bo ty to tak odbierasz ,co nie!!! :hyhy:

zeby sie ponabijac????

nom widzisz zalatuje mi to problemem na wyższym szczeblu :oczami: jak coś to oni ci pomoga [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] potraktuj tego posta jak zechcesz !!!! aha i pamietaj że mądrzejszy ustepi ...... wiec sie nie zdziw ze nie odpowiem na twoja riposte pozdro :padam:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Jawa_UK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
hahahahahaha
  • 0

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
oj dobra forum to nie jest miesce na kłotnie :P
  • 0

Jawa_UK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla Byczka :)
a tak na marginiesie Mama wie ze bierzesz mete?? :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024