Skocz do zawartości


Zdjęcie

ile bialka??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ile bialka??
witam wszystkich na forum ;)
mam pytanie: ile w diecie musze dostarczac bialka, waze 55kg (prosze: bez komentaza :P)
zeby sie ladnie zmasowac; owszem czytalem rozne artykuly o dietach, i wiem niby ze 2g na kazdy kilogram ciala, ale wole zapytac sie kogos doswiadczonego, czy naprzyklad nie bedzie skuteczniej 3g na kg
i jeszcze jedno: w dietowych 5 posilkach powinno sie w kazdym po tyle samo bialka dostaczac czy np rano mniej, a wieczorem wiecej??

ps. tak dla wiadomosci: trenowalem dwa lata na sile, dieta w sumie mi niebyla potrzebna bo ladnie mi szlo bez niej, ale teraz mam nieodwzajemniona ochote sie zmasowac ;)

pzdr
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: ile bialka??
jasne ze lepiej 3g białka na kg przy twojej wadze to dasz rade finansowo ?! :wstyd: bo ja musze 2 razy (prawie) wiecej wrąbać białka hyhyh a białko drogie :rotfl:

co do przyjmowania białka to jest tak ze twój organizm nie przerobi wiecej niz ~30gram białka w jednym posiłku powyzej tych 30g to białko zamienia się:w energie ,lub fat na brzuchu :kwasny:

co do wagi to spoko każdy od czegoś zaczyna ;)

ps ile masz wzrostu????
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

GośćGuest_Harna_*

Guest_Harna_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ile bialka??
Okolo 2 gramy na kilogram masy ciala styknie, wiecej nie potrzeba.

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile bialka??

ps ile masz wzrostu????

ok 180cm i 18 lat ;)
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile bialka??
tmq, dla ciebie podstawa do zdobycia masy sa weglowodany!
wez sobie diete dla swojej kat. wagowej i rosnij! :D
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile bialka??

tmq, dla ciebie podstawa do zdobycia masy sa weglowodany!
wez sobie diete dla swojej kat. wagowej i rosnij!


mozliwe, ale po wiekszej ilosci wegli tylko brzuch mi rosnie, zreszta takie cos juz probowalem, teraz przywale duzo bialeczka, zmasuje sie i moze przyjdzie czas na jakis wspomagacz :hyhy: , ale do tego jeszcze daleka droga........ (za mlody i za chudy ;) )

dzieki za pomoc
pzdr
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile bialka??
Wegle potrzebne to fakt, ale bialko tez musi byc !! bo bez bialka miesnie nie urosna
  • 0

Adam-nd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ile bialka??
Ja bym się nie pieprzył w mierzenie białeczka tylko zakupił bym mass xxl i do roboty. Kiedys miałem podobną wage do Twojej dzisiaj waże ok 10kg wiecej :) Dziwne że sam brzuch ci rosnie, może masz coś nie tak w diecie?
  • 0
^^

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile bialka??

Ja bym się nie pieprzył w mierzenie białeczka tylko zakupił bym mass xxl i do roboty. Kiedys miałem podobną wage do Twojej dzisiaj waże ok 10kg wiecej :) Dziwne że sam brzuch ci rosnie, może masz coś nie tak w diecie?


-mass xxl jest do uzupelnienia diety;
tyle bialka co musze dostarczyc abym urosl spokojnie dostarcze w diecie, a po co odrazu jakis gainer: niedosc ze strata peso na cos czego mi nie trzeba, to jeszcze te syfy od za duzej ilosci protein :]

-czytaj dokladnie bo z tym brzuchem troche inaczej napisalem, tzn jak spozywalem wiecej wegli mialem taki efekt :P

a i jeszcze jedno jak mial bym sie "niepieprzyc" lecialbym do apteki

pzdr
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024