Skocz do zawartości


Zdjęcie

spadek siły


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

pppppp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łapy

Napisano Ponad rok temu

spadek siły
podnosilem 3 dni temu swoj ciężar 98 kg a teraz niedam rady 95 kg podniesc od czego to zalezy ze niedam rady
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły
kilku czynnikow...np
1) moze zjadles bardziej obfity posilek w weglowodany i miales wiecej energii
2) pogody (cisnienia) na mnie czasami pogoda dziala tak ze jestem senny i nie do zycia
3) caly czas nie bedziesz podnosil max swoich ciezarow...dlatego nie powinno sie co trening robic maxow tylko raz na jakis czas...w ten sposob oszczedzisz stawy
4) 3 dni moze to byc zbyt malo czasu na regeneracje. dlatego klatke cwicz 1 w tygodniu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły
Tak jak Joks + zbyt intensywne treningi (np. co 3 dni dana partia) mogą okazać się zgubą i zamiast sila rosnąć, będzie malała... :)
  • 0

pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły
to dlaczego moim kolegom siła idzie bardzo dobrze ???? oni ćwiczą 6 razy w tygodniu klatke i siła im idzie gożej z masą ale siła zajebiście
  • 0
train hard or go home

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły

oni ćwiczą 6 razy w tygodniu klatke i siła im idzie

A jak długo tak trenują?

  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły
w to nie uwierze zeby cwiczyc 6x w tygodniu klatke i jeszcze miec jakies efekty silowe...to doslowanie brak slow i komentarza. poczatkujacy zrozumcie wrescie ze miesnie nie rosna na treningu!tam tylko niszcza sie włókna miesniowe a rosniemy w nocy gdy organizm reperuje włókna dlatego musimy dostarczyc odpowiedni czas do regeneracji. a jezeli cos im taki trening dal to napewno cos podjadaja :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły

oni ćwiczą 6 razy w tygodniu klatke i siła im idzie gożej z masą ale siła zajebiście




Oooo ludzie :szok: moze robia Cie w balona?? :D
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły

oni ćwiczą 6 razy w tygodniu klatke


Sory ze tak powiem ja jak zaczynałem chdozić na siłownie tak samo robiłem chodizłem 6 razy w tygoidniu i robiłem biceps klate i barki Tylko te 3 ćwiczenia.. ( najpospolitrze)

I musze wam powiedzięć ze w dośc krutkim okresie doszlismy do 60 kg na serie...
po pół roq takiej meczarni brat qmpla zrobił na " plan " i dopiero zazelsismy chodizć 3 x w tygoodniu...

co by nie było według mnie to po takim treningu siła ładnie skakała.... Sprobojcie sobie sami
  • 0
Żyj Kolorowo :D

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły

podnosilem 3 dni temu swoj ciężar 98 kg a teraz niedam rady 95 kg podniesc od czego to zalezy ze niedam rady

masków nie mierz tak czesto.

oni ćwiczą 6 razy w tygodniu klatke i siła im idzie gożej z masą ale siła zajebiście

bardzo możliwe że siła idzie, jednak lepiej zrobić tak conajmiej z dzień przerwy, no chyba że sie robi z 3 serie. ja jak robilem 3x w tyg. tak po 6 serii, to siła szła zajebiście, tak z +10kg w serii w porównaniu ze splitem. u mnie jak robie klatke raz w tygodniu to siła nie dość że nie rośnie to wrecz spada, widać to za rzadko.
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły

u mnie jak robie klatke raz w tygodniu to siła nie dość że nie rośnie to wrecz spada, widać to za rzadko.

zgadzam sie z tym, tez kiedys robilem chyba ze 5 razy w tygodniu klate i sila szla ladnie, a jak zmienilem na normalny trening 3 razy w tygodniu to szla masa powoli a sila ni hu,jka :)
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły
i tu wyjaśnia sie mój problem :P przy takim treningu masa idzie zajebiscie , ale siła tak lekko powoli :P ale na siłe przyjdzie czas... :)
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

Kuri87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mysłowice
  • Zainteresowania:World of Warcraft & Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: spadek siły
Nie da sie miec zawsze formy na maxa :D
  • 0
CEL TO MASA DUZO MASY HEHE :D
Z 63 -> 75-80 KG DAM RADE



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024