Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plecy - trening siły, nachwyt? podchwyt? chwyt neutralny?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

AMeN
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plecy - trening siły, nachwyt? podchwyt? chwyt neutralny?

Jak w temacie...

 

ciekaw jestem waszych wypowiedzi na temat jak najlepiej ćwiczyć siłę w plecach, aby móc podnosić się z jak największą liczba kilogramów przyczepionych jakkolwiek do ciała.

 

chwytem neutralnym / młotkowym podnoszę najwięcej

póki co nie próbowałem maxów - nie chodzę na siłownię

 

podnoszę dzieciaki wink.png oboje siedzą mi na zgiętych nogach

synek waży 27

córka 31

Ja ważę obecnie 76kg przy 182cm wzrostu

 

jestem w stanie przy 90% wyproście rąk podnieść się z nimi 6x

 

Nigdy nie trenowałem typowo na masę.

 

Mój staż to 16 lat doraźnych ćwiczeń , ale regularne ... głownie pod kontem siły oraz zmniejszania progu bólu czyli deska na kostkach obijanie piszczeli, okopywanie się...

 

korzystam wiele z porad Pana Jan-a Łuka ... ale chętnie poczytam jeszcze jakieś sprawdzone patenty.


Użytkownik AMeN edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

mizera
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecy - trening siły, nachwyt? podchwyt? chwyt neutralny?

Hej, zanim zaczęłam regularnie chodzić na siłownię też zastanawiałam się [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i przyznam, że na to pytanie długo szukałam odpowiedzi aż w końcu obejrzałam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - solidna dawka wiedzy. Zdałam sobie również sprawę z tego jak ważna jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i dzięki temu już wiem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a to ważne zwłaszcza gdy nie można iść na siłownię :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024