Skocz do zawartości


Zdjęcie

łączenie suplementów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

łączenie suplementów
witam,chciałem zasiegnac porady odnosnie łączenia ze soba supli. nigdy nie brałem żadnych. zamierzam teraz zaczac cwiczyc w ten sposób-rano,na czczo rower(ok1h,trzeba zbic troche masy..), a ok 17h ćwiczenia u siebie w domu. Planuje to wszystko wspomoc jakimis suplami a dokladnie mam na mysli- kreatyne,hmb,(to i to mam okazje kupic po "promocyjnej" cenie:) oraz l-karnityne. czy tak bedzie wszystko w porządku? z góry dzięki za odp, pozdr
  • 0

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
aa dodam,ze aeroby 5razy w tygodniu,a "pakowanie" 3 razy
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
a brałeś już kiedyś kreatyne? jak nie to szkoda pierwszego cyklu marnować na redukcje. hmb drogo wychodzi nie wiadomo czy zobaczysz jakiś efekt, może być ewentualnie jako antykatabolik. lepiej zrobisz jak zamiast l-karnityny kupisz jakiś fat burner. ważysz 186kg?:)
  • 0

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
faktycznie ,walnalem błęda hehe, juz poprawione ;] nie,kreatyny nie brałem jeszcze nigdy. moze przedstawie sprawe jasno:moge kupic kreatyne i hmb(oba Olimpu,ilość starczy ponoc na miesiąc)za jedyne 40zł(razem),wiec pomyslalem ze warto :) tak wlasnie rozgladalem sie po forum i zauwazylem, ze calkiem ciekawy jest ten fat burner i jednak postawie na niego ;) teraz widzisz jak dokladnie wyglada moja sytuacja, co o tym powiesz?:> moze jestes w stanie zaproponowac mi cos godnego uwagi?;> pozdrawiam i dzięki
  • 0

T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
Troche za wczesnie jak na kreatyne...masz w domu jakis srzet czy machasz samymi hantlami??
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
do dyspozcji u siebie mam hantle 5kg i 10kg, drążek, skakanke,2 ekspandery i prowizoryczna ławeczke. to by było chyba na tyle.
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
to kup sie krete i hmb za 40zł, ale krety na razie nie bierz, bo szkoda brac krety na pierwszy cykl i to na redukcji. wezmiesz ja jak bedziesz jechał na mase. ile hmb bedziesz miał za taka cene? jak nie masz klopotów z nadciśnieniem to walnij fat burnera treca, albo thermo speed extreme olimpu albo coś podobnego.
  • 0

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
okej tak zrobie, klopotow z nadcisneiniem nie mam to w porzo, a tego hmb jest podobno 100tabletek,czy tam kapsułek ;] dzięki
  • 0

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
jeszcze jedno mam pytanie-czy przy redukcji(z fat burnerem) wystarczy brać hmb,czy przydaloby sie dokupic do tego jakies białko, żeby nie spalic tego co niepotrzeba :)
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
białko jak najbardziej wskazane
  • 0

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
a moglbys mi jeszcze jakies bialko wymienic,tzn zasugerowac ;] moze sa jakies bardziej odpowiednie do łączenia z hmb i fat burnerem..pozdrawiam
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów

moze sa jakies bardziej odpowiednie do łączenia z hmb i fat burnerem

nie nie ma takich.

jakies bialko wymienic,tzn zasugerowac

może być system protein 80 olimpu, dobra rozpuszczalność, cena też ok. jak chcesz jak najtaniej to Ostrowia wpc, ale tego osobiście nigdy nie brałem.
  • 0

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
ok,super, wielkie dzieki za pomoc i pozdrawaim ;)
  • 0

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
witam, wlasnie zakupilem suple,lekko je zmienilem, poniewaz gosciu, ktory je sprzedawal doradzil mi w ten sposob(sprawial wrazenie obeznanego ^^)-zamiast totally fat burnera polecil mi stack force(100caps,w tym momencie wypytywal mnie jak zamierzam cwiczyc,aeroby wykonywac,wiec powiedzialem mu dokladnie to samo, co napisałem w moim wczesniejszym poscie,a do tego zażarcie mocno przestudiował skład obu spalaczy),gdzie powiedział,zebym brał najlepiej 2 caps rano na czczo przed rowerem i 1 przed(30min) ćwiczeniami w domu. potem poruszylem temat białka,wiec polecił mi do tego extra milk & egg muscle(firmy Activita) 1000g i żebym raz dziennie 30g na noc jakos ostatni"posiłek" wypijał. Do tego wszystkiego powiedział,ze po aerobach i ćwiczeniach nalezy uzupełnic braki węglowodanów(jak sie nie myle to 30-40g),lecz zebym ich na noc nie spozywal,tylko raczej białka. napisałem to tutaj,poniewaz chciałbym sie dowiedziec co sadzicie na ten temat i czy faktycznie wszystko wygląda w porządku. Jak nie, to prosiłbym o jakies rady, wskazówki, za ktore byłbym wielce wdzięczny :) p.s dodam,ze oczywiscie do tego wszystkiego bede brał rowniez hmb(jutro dostaje). pozdrawiam
  • 0

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
tak przypuszczalem, ze jednak za bardzo sie rozpisałem i moze to Was zniechecic do czytania :/ tzn przypuszczam,ze o to chodzi. ehhhh qrcze,prosze o wyrozumiałósc :D i tym razem jeszcze odpowiedzcie mi na moje pytanie :< pozdrawiam
  • 0

Akira7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: łączenie suplementów
aaa i korzystajac jeszcze z tego posta,chcialbym zeby ktos mi pewna dla mnie niezrozumiala rzecz wyjasnił...eic mam to białko, ale mam teraz problem ze stosowaniem go, poniewaz napisane jest,ze powinno sie 30g produktu rozpuscic w 300ml wody i w nawiasie napisane jest "1łyzka=15g produktu".,.,czy aby napewno tak jest? czytałem wczesniej ze w szklance 250ml miesci sie ok 40g produktu,wiec juz troche zgupiałem. moglby mi ktos wytłumaczyc o co chodzi i jak wlasciwie moge sobie poradzic z rozdzielaniem na 30g,bez uzywania wagi(nie posiadam takowej) dzieki.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024