Skocz do zawartości


nitrobolon II czy zwykla kreatyna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_maxter_*

Guest_maxter_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
Tak jak w temacie. Co doradzicie, chodzi mi o w miare szybkie zwiekszenie masy ciala jak i masy miesniowej. Kreatyna, czy nitro??

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
staż?
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
po wypowiedzi wnioskuje ze to dopiero Twoj pierwszy cykl kreatynowy dlatego moja propozycja mono + gainer
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
ja bym proponował cell pump jest to jego pierwszy cykl więc efekty będzie miał bardzo dobre
  • 0
train hard or go home

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
zle mu radzisz...jeszcze troszke i na 1 cykl ludzie xpandy beda brali. od czegos wkoncu mono jest a pozatym jak nie bral to go tez ladnie poczesze. zawsze zaczyna sie od najslabszego i przechodzi na mocniejsze kreatyny
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
Joks Niestety, ale to Ty tutaj nie masz racji. To, ze na pierwszy cykl powinno się brać mono i stopniowo iść w górę zostało już dawno okrzyknięte mitem. Jeżeli by tak miał robić to by musiał żyć z 150lat by wszystko po kolei wybrubować. Na pierwszy cykl może wziąść Xpanda, a czemu nie? Gdyby mono nie było takie tanie i nie sprzedawałoby się dobrze to już dawno by go nie sprzedawali. Co chwile wychodzą nowe stacki coraz to lepsze. Jeśli masz kase to się nawet nie zastanawiaj tylko kupuj to na co cię stać. Oczywiście jeśli masz odpowiedni staż.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
150 lat ?? chyba sie nie zrozumielismy...rozchodzilo mi sie o schemat cykl 1) mono potem przechodzimy na jablczan czyli 2) cp lub cf czy reactor a potem na cos naprawde mocnego 3) xpand,ko,nitro2 jakby ktos mial na 1 cykl brac xpanda to zycze powodzenia...bo jestem ciekaw co zarzuci na 3-4 cykl kreatnowy ciagle xpanda ? chyba juz zostalby mu tylko koks...bo nic innego na niego by nie dzialalo wiem po sobie ze 2 raz xpand juz gorzej czese dlatego lepiej zrobic kilka bardziej efektowynych cykli zaczynajac od mono niz 2-3 cykle na staku i final bo efekty nie byly by juz zadowalajace jak za 1 razem a idac stopniowo w gore ciagle bysmy mieli lepsze efekty
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
Zawsze będą dobre efekty. Nie zależnie czy weźmiemy 4 razy XP czy pokolei będziemy brali. Jeżeli ma kase to niech kupuje. Już jest tyle wynalazków, ze nie opłaca się zalewać mono jeśli ma się kase. Jeśli ma brać koks to itak go weźmie.
  • 0

pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
chousu dobrze mówisz ja niedługo też będę brał na pierwszy cykl cell pump i wydaje mi się ze efekty będą dużo mocniejsze niż na mono tak więc po co brać mono
  • 0
train hard or go home

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
ja myśle że nie bedzie różnicy czy weźmiesz na pierwszy cykl mono czy cp. i tak powinno Cie ładnie jebnać:)
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon II czy zwykla kreatyna?
Wiesz nie oczekuj cudow na pierwszym cyklu pomiedzy mono, a cp. To sa suple, a nie koksy od nich nie bedziesz odrazu duzy, ale przynajmniej bedziesz zdrowy :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024