Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w ustaleniu diety.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

graboluu
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w ustaleniu diety.
Panowie mam taką sprawę mam diete ale juz nic nieprzybieram na wadze.Na początku stosowania diety przez 2 miesiace przybrałem 17 kilo a teraz juz nic nieprzybieram.Moze teraz pora na zmiane diety? Na 1 sniadanie 70W/25B/10T, 2 śn. 30W/30B/14T obiad 70W/40B/10-20T, 1 kolacja 70W/20B/10-15T, 2 kolacja 30W/10B/zlazy co jem :) Jestem cukrzykiem wiec jakies Carbo lub coś w tym stylu odpada morze jakas kreatynka lub cos? Pozdrawiam. :]
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w ustaleniu diety.
te posiłki są ok, w drugim śniadaniu dałbym wiecej węgli. pewnie ilość ww musi byc dostowana do tego kiedy bierzesz insuline, chyba że masz pompe insulinową. moźesz spróbować zwiększyć kalorycznośc. kreatyna by pomogła, wydaje mi sie że do takiego zwykłego monohydratu nie bedziesz miał raczej przeciwskazań, chociaz w 100% nie jestem pewien.
  • 0

graboluu
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w ustaleniu diety.
Mogę zwiększyc ilosc wegli w posiłkach przed którymi biore insuline jak np.sniadanie,obiad,kolacja.A moze zle trenuje i jem bo zawsze jem posiłek 30 min przed treningiem.Moze jakos innaczej zrobic odstępy czasowe miedzy posiłkiem a treningiem? :)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w ustaleniu diety.
przed treningiem posilek 1,5-1h
po treningu ok 30min bedzie w twoim przypadku oka [jakies wegle + bialko]

nastepnie:
1. jak czesto modyfiikujesz treningi ??
2. musi byc zachowana odpowienia kalorycznosc diety (oczywiscie zwiekszales jej kalorycznosc przez te 2 miechy) ??
3. jezeli 2 pierwsze nie skutkuja przez 2-3 tyg to mozesz zastosowac tzw. "bomby kaloryczne", aczkolwiek nie wiem jak mialoby siem to do brania insuliny bo chodzi w tym o to ze przez jakies 3 dni zwiekszasz podaz ww nawet do 10-12g/kg mc !! - metoda podobniez skuteczna, osobiscie nie probowalem, ale ty mozesz miec pewne problemy techniczne...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024