Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

h2o
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:radomsko
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

pomocy
siemka idzie sie zalamac chcialem zjechac z waga do 70kg a zjechalem do 66kg i caly czas maleje:( :( :suchy: tydzien temu maialem w bicu 38 na sucho a teraz sie mieze mam nie cale 37 wiec moja prozba sie tyczy ze by mi ktos pomog ulozyc dietke ale nie na mase ani reudkcje tylko taka ze by mi waga zostala taka jak jest szukalem na forum ale sa tylko w podwieszonych tematach na mase badz redukcje chyba ze zle szukalem jak tak to zgory przepraszam za spam
SORRKI ZA TRESC TEGO POSTA BO MOZE SIE KTOS NIE POLAPAC O CO MI CHODZI BO PISZE W CALY SWIAT:)
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy
ale dalej ćwiczysz, biegasz czy jak? bo jakoś mało precyzyjnie to opisałeś. ćwiczysz i chcesz stać w miejscu? cieżko określić, bo nie znam aktywności, odsetku mięsni ale tak z dużym zaokrągleniem musiałbys jeść jakieś 2400 kcal dziennie żeby jako tako utrzymywać. ale to tylko szacunek
  • 0

h2o
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:radomsko
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy
ja juz na silce ciwcze ponad rok biegac nie biegam tyle ze caly czas worek nawalam teraz chce stac w miejscu don wakacji chyba ze tak do 70 kg dobic a po wakacjach chce znowu jechac na mase bo jak teraz zaczne znowu miec dietke na mase to zalejje mi brzuch i wydaje mi sie ze bym juz sie nie wyrobil do wkacji z spaleniem tego z brzucha a wakacje chce sobie zrobic przerwe z silka tak z miech
  • 0
DZIENIK [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:hyhy:

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy

nawalam teraz chce stac w miejscu don wakacji chyba ze tak do 70 kg dobic

to w końcu chcesz zostać przy 66 czy dobić do 70? sorry ale tak chaotycznie piszesz że po prostu nie rozumiem. wiesz wszystkie kalkulatory do liczenia zapotrzebowania kalorii są zrobione dla osób nie ćwiczących, a wiadomo ze im wiecej masz mięsni tym szybszy masz metabolizm. jak ćwiczysz to sam najlpiej powinnieneś ocenić przy ile kcal sie zalewasz przy ile stoisz w miejscu. jak tak mówie że to powinno byc kolo 2400 ale przecież moge sie pomylić nawet +/- 500 kcal bo przecież, ja nie znam całej Twojej aktywności fizycznej, budowy itp. sam najlepiej powinieneś to ocenić.

caly czas worek nawalam

a od walenia worek jeszcze nikt nie nauczył sie bić:]
  • 0

h2o
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:radomsko
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy
tylko ze ja worek nawalam ze by sie wyzyc i kondycje zlapac to chyba logiczne ze nikt sie nie nauczyl na worku worek przeciesz ci nie oda:) najlepsze sa walki uliczne np tak jak dzis mialem spiecie z kolesiemi ale nie bede pisal szczegolow najlepiej jest miec starszego brata i znim sie nawalac:) a co do dietki to dzis cos wymysle tylko musze zznalesc ten kalkulator do kcl
  • 0
DZIENIK [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:hyhy:

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy
spoko, ale tak jak mówie te kalkulatory nie zakładają ze człowiek ma troszke więcej mięsa niż normalny.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024