Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Westa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
no cwiczenie jest w miare poprawnie wykonywane ale widac ze te 19 kg to za duzo jest. 15 by ci starczylo wtedy napewno technika bylaby lepsza. ale sily masz troche widze. restekpa ;)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Dzięki Greater :)
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
spoks ;)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No coz wczoraj nie bylem na silce bo czulem sie jakbym mial zemdlec... zero energii;/
Dzisiaj troche lepiej wiec poszedlem troche slabiej ale jechalem klate z bicem
Pozioma 4x10x50kg z progresem co 5kg Skos w gore sztangielkami 19kg w jedna reke i jazda 4x10 i rozpietki 13kg 4 serie pozniej bic sztanga 3x8 15na strone 16,5 17,5 i modlitewnik3x10 40 45 50 sztabek i czuje sie jakbym mial zaraz zjechac z krzesla nie czaje co sie ze mna dzieje moze przez przeziebienie jestem tak oslabiony w poniedzialek wybiore sie do rodzinnego i sie dowiem wszystkiego przyokazji zapytam sie o moj kregoslup (czy moge jechac martwy czy jednak nie).
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
przetrenowanie moze. daj sobie tydzien lekkich treningow :)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Juz mialem tydzien lekkich treningow, to nie jest przetrenowanie to jakis wirus bedzie pewnie ehh
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
no to do łozka i podwojna dawka witamin ;)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No pewnie dzisiaj jeszcze tylko nocka bo jutro 2 zaliczenia w poniedzialek do lekarza i moze sobie poleze w lozeczku ale watpie trzeba kase zarabiac wkoncu trzeba to nitro przestestowac i pozniej w lutym zrobic jesce jakas masowke:) ale to nie chce pisac narazie co i jak dokladnie bo zapesze i znowu kasa zginie:( i nici ze wszystkiego:/
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Dzisiaj plecki normalnie tylko że bez kapturów bo chyba bym umarl nie ma co jutro albo pojutrze do pani doktor trzeba isc (podobno wiary pelno znowu bede siedzial i czekal ;/)
A jutro barki zastosuje wasze rady i zobaczymy jak to bedzie...
Dobra ide ogladac filma na polsacie z Żanem Klodem :P i wcinac kurczaczka:D
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No wiec dzisiaj barki i triceps. Triceps normalnie, a barki ze zmianami jak radziliscie wiec przed siebie zaczalem od 10kg na strone bo mowiliscie ze ciezko idzie ale poszlo leciutko jak i reszta czyli 12,5 15kg na strone nastepnym razem zaczynam od 12,5 na strone a opuszczalem pod brode to juz chyba dobrze. zza gowe robie na wolnym ciezarze wiec idzie mi gorzej bo mi sie troche sztanga chwieje ze wzgledu ze jeden bark mam nizej niz drugi, tu zaczalem 30kg 40kg 40kg opuszczalem tak pod uszy. unoszenie bokiem staralem sie jakos bardziej technicznie ale nie wiem czy mi wyszlo bo jakos nie poczulem zbytnio 10kg 13kg 13kg. To tyle na dzisiaj ide robic brzuch:)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Klata i biceps.
Pozioma 10,10,10,8x 50,55,60,65
Skos w gore sztangielkami 10,10,8,10X19kg 25, 25, 19kg
Rozietki 4serie 13kg
sztanga w szerokim 8,8,8X37,5, 40, 42,5
modlitewnik wasko 10,9,8x45, 50 ,55 sztabek
sztnagielki siedzac 10,8,8X13kg
Poszlo elegancko:) szczegolnie skos w gore mnie zadowolil:)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
TYP EKTOMORFICZNY

Jeśli jesteśmy typem ektomorficznym, budowanie mięśni nie przychodzi nam z łatwością. Ektomorfik jest zazwyczaj chudy i jeżeli nie ma dobrego planu treningowego, to przyrost mięśni może się wydawać syzyfową pracą. Stosując jednak zdrowe rady, można zbudować mięąnie o wiele szybciej.
Oto kilka wskazówek: Wykonywać podstawowe ćwiczenia, prowadzące do budowy masy mięśniowej. Doskonale nadają się tu: przysiady, pompki, podciąganie się, wiosłowanie itp. Powtarzanie 6-8 razy, liczba zestawów 8-12. Konieczne są wystarczające odpoczynki między zestawami ćwiczeń. Pozwoli to nam ćwiczyć wydajniej i da tkance mięśniowej czas dla wzrostu. Naszym celem nie jest liczba ćwiczeń lecz intensywność treningu. Trenujemy nie więcej niż trzy dni w tygogodniu, by ciało nasze miało wystarczający czas na odpoczynek, odbudowę i wzrost mięśni. Idealny harmonogram to poniedziałek -środa - piątek. Ważnym czynnikiem w budowie mięśni u ektomorfików jest żywienie. Typ ten powinien wchłaniać dodatkowe kalorie przez cały dzień. Dzienny jadłospis powinny uzupełniać preparaty dla zwiększenia wagi, napoje z dużą zawartością białka, co zwiększy liczbę przyjmowanych kalorii. Ograniczamy naszą działalność w innych dziedzinach, celem oszczędzania energii potrzebnej do budowania mięśni.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Coz treningi poszly normalnie tylko ze warunki do ich wykonywania byly gorsze temperatura na sali ja nie wiem 5-10 stopni zimno jak nie wiem co do tego jakby bylo malo takie zadymienie male jakby ktos nam do sali komin podlaczyl :/ :/
Co dalej jestem przeziebiony ale to tam szczegol najgorsze jest ze znowu przestawilem sie na tryb nocny co strasznie wplywa na pojecie diety bo wiecie robic sobie jedzenie o 2 w nocy to nie bardzo przechodzi... ale to w styczniu sie zmieni staz zaczynam to bedzie na 8 do roboty tylko wtedy pewnie bedzie problem ze sniadaniem..
Dobra konce to wywode bo trzeba sie zabrac za pisanie zreszta czegos tutaj na forum:P
pozdrawiam
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
ty narzekasz na temperature ? wyobraź sobie, że w ziemie (jak przez cały rok zresztą) ćwicze w garażu wolnostojącym w którym tem jest o jakieś 5-7 stopni wyższa niż na zewnątrz - sam sobie policz w jakich warunkach ćwicze w zimie i zwróć uwage na lato gdzie w słońcu bywa 30+, a w garażu jest goręcej bo się to ciasne pomieszczonko nagrzewa. Pamiętam jak tego lata poszedłem ćwczyć zrobiłem rozgrzewke i musiałem wyjśc bo zacząłem się dusić ^^.
pozdrawiam
post
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Tylko że ja ćwicze w fitness klubie, i jestem przwyczajony do normalnych warunków. Latem klima a zimą przeważnie grzali, ale teraz coś im niewychodzi.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
post ja tez cwicze w garazu :-) w zime jest fajnie mozna sobie kondycje wyrobic jak sie w takim zimnym cwiczy :-) tylko sztanga strasznie zimna i obiciazenie jak zmieniam :/ w lato to masakra najlepiej po 21 cwiczyc :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
kropek widze że wiesz o co chodzi ;) (dwie pary dresów i czapka na łeb ;), ale tak szczerze jak chwile poćwiczysz to się ciepło robi tylko ten moment wejście i pierwszy kontakt ze sztangą masakra :562: dzisiaj plecki mnie czekają :)
pozdrawiam
post
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No wlasnie dwie pary dresów i czapka na łeb :P a my wbilismy na silke na krotko i sie moznabylo zastanaiwac silownia czy lodowisko:P teraz bez bluzy na trening nie ruszam...
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Witam
w czwartek zrobilem nogi sztanga na plecach, atalsik, lydki po 4 serie wszystko i przedramię nachwyt 6kg zwijanie 13kg.
w piatek klata pozioma staly cieazar 4x60kg po 10x, skos gora sztangielki 4x19kgx10 i biceps sztanga 3x po 8x jakoś 37,5 do 42,5kg modlitewnik na wyciagu 3s 8-10 45-50-55 i do domu to ze wzgledu ze slaby jakis jestem musze sie przestawic spowrotem ze wstawaniem rano a nie popoludniu...

Wesołych Świąt
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Wtorek - Plecy
Podciąganie do klaty 3s po 10, Ściaganie drążka zza kark 3s po 10, Przyciąganie uchwytu dolnego 3s po 10 i na koniec jeszcze zrobiłem sobie coś ala przyciąganie sztangielki 2serie... Wyprosty ze zwisu 3s (na prostowniki) i kaptur 4s po 10.

Środa - Barki i triceps
Wyciskanie przed głową 3x10 Wyciskanie za głową 3x10 Unoszenie sztangielek bokiem3x10 Odwrotne rozpiętki 3x10 Ściąganie drążka na wyciągu 3x10 Ściąganie linek 3x10

HA:D:D Dostałem dzisiaj paczuszke od Karola i od 2 stycznia zaczynam ją konsumowac:)
Dołączona grafika
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024