Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Westa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Ja tam wole podnosić niż szarpać ale jak uważacie chłopaki tak róbcie :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Ok Tomek spoko, zobaczymy.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
jesli wykonujesz cwiczenie tak jak na załaczonym obrazku ciezarami o ktorych piszesz to jestes ku*wa moim bogiem.

Załączone pliki


  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
ta dokładnie, i jeszce z lekkim przytrzymaniem w najwyżyszm punkcie
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No robie tak jak ten gość, tylko że w sumie nie aż tak wysoko i nie przytrzymuje, bo są róże wersje tego ćwiczenia, niektórzy mają ręce jakoś tak pozginane... ja mam łapy jak ten gość.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
ta jeszce powiedz że kołyszesz tylko rękami na boki ile da rade... hah nie pisz już nic stary bo technicznie wykonać ćwiczenie to jest podstawa, a nie pier**enie o szopenie. napisz jeszce że bierzesz 200kg na klate. Jak napiszemy pokaż filmik to napiszesz że bierzesz 200 ale 2 kolegów pomaga,,,, ogarnioj się typie
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

creatura
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
stefan123 zaczynam cie coraz mniej rozumiec, po co sie tak niecierpliwisz, zachowujesz sie jakbys zazdrosci? bedziesz mogl se zgnic, albo pogratulujesz jak zobaczysz filmik... po co wczesniej oceniac?
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
creatura dobrze mowisz stefan123 latasz jakbys mial jakies komplexy ale nie mysle zeby to była jakas rewlacja ze tam sobie macham 20kg na strone chłopaki jada po 100kg na bary na sztandze i pewnie jakby ci to tu napisali też byś sie czepial?? co do sztangielek na boki 17kg nie mowie ze robie jakoś super poprawnie technicznie ale 15kg nie mam żeby sobie robic... a i tak jeszcze stefan123 jakbyś nie znał możliwosći ludzi z naszego miasta:P to jeden gośc waży 65kg i dyga na klate 150kg bezproblemu... a i Tomek nie bierze 200kg zobacz sobie do niego do dziennika to zobaczysz że tylko połowe targa w ostatniej serii i nie pisz mi na niego że ma się ogranąć bo nie ściemnia...
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
od tej chwili jestes ku*wa moim bogiem. jesli robisz tak jak ten kolo 17 kg jedna hantelka to ja od dzis zaczne chodzic do kosciola. ;) stary powaga.

hmm nie podnoscisz az tak wysoko tzn co podnosisz 20cm i opuszczasz przy okazji robiac zamach i nastepne powt?? jesli tak to rozumiem
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
west ja nikomu niczego nie zazdroszcze tylko nawety nie wiesz jak mnie wkur**a jak ktoś wypisuje takie rzeczy a w rzeczywistosci targa polowe mniej. Mam kur*ice na tym punkcie, bo widze jak cwiczą goscie po 70kg wagi a na siłke chodze nie od dziś i jakoś zadnego jeszce nie widziałem żeby mnie zadziwił. To co ty piszesz co targasz to jesteś jakims fenomenem jeśli to rzeczywiostość a nie chęć pokazania przez neta że jesteś kozak. TO MNIE WŁASNIE WKU*WIA JUŻ CHYBA ROZUMIESZ, I NIC NIKOMU NIE ZAZDROSZCE!!
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
aha powiem ci jeszce jedno, pisali mi nie raz że targam bardzo mało na klate, to fakt, teraz wezne 85 może pod 90, ale nigdy nie kłamałem, a równie dobrze mógłbym wam tu pisać że targam 130, ale po co?? powiedz mi po co?? żeby komuś zaimponować przez internet?? dla mnie to prymityw jeśli ktoś tak robi, wali mnie to że mi będą pisać że jestem słaby, cieszy mnie to co osiągne swoją pracą, oczywiście na koksie, ale się ciesze że np coś przyjdzie siły, ale nie przyszło mi do głowy żeby kogoąś kłamać tylko dlatego, żeby mieli mnie za kogoś.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No własnie ty sie wqr... nalatujesz na mnie i wogole (teraz już wiem czym to jest przynajmniej spowodowane) po co miałbym kłamać (załozylem dziennik żeby wiesz uzyskac jakas pomoc gdybym popelnial jakies straszne bledy a nie po to zeby udawać kozaka) wydaje Ci sie to dziwne zapytaj czy napewno tyle cisne czy napewno poprawnie techniczne, porusz temat ale jakoś z kulturą, a nie wypisujesz ze bajki opowiadam niestety jedyna osoba ktora moze powiedziec ze nie klamie to Tomek ale jemu pewnie niewierzysz zreszta pewnie nikomu byś nie uwierzył dlatego powiedzialem ze nagram to może wtedy mi przyznasz racje albo napiszesz ze robie źle albo napiszesz inna wlasna opinie...
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
west racja, sorki może mnie za bardzo poniosło, ale wiesz mi że był byś dla mnie 1 osobą która prezentowała by taką siłe. Nagrasz filmik zobaczymy
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
wszyscy czekaja z niecierpliwoscia na filmik :-)
west duzo osob sie czepia bo to naprawde sa duze ciezary np na te wyciskanie zza karku tricepsa francuskiego czy unoszenie hantli na bok zarowno w Toim przypadku jak i Tomka :P
naprzyklad dla mnie niewyobrazalne jest to ze on wziol 100 kg na bary na sztandze ja sie moge zalozyc ze bede ciwczyc ze 3 lata i tyle nie wezme chociaz ja mam nieorginalne obciazenie i mam najwieksze 7,5 :/ i to tez wplywa na to ze jest ciezej bo u kumpla co ma orginalne idzie duzo latwiej :P
to ze biezresz te 17 tez bardzo dziwi (ja robie 10 :P) jutro jak pojde na silwonie zaloze sobie 17 kg zobacze czy dam rade 1 raz :-)
pozdro czekam na filmik :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Ja to normalnie treme juz mam przed tym nagraniem:P będzie nagranie podyskutujemy czy wycislem czy pisalem bajki...
"dla mnie niewyobrazalne jest to ze on wziol 100 kg na bary" - dla Ciebie niewobrazalne ze wzial a ja musiałem go asekurować... i jeszcze on to pyknal raz a pomysl sobie kilka razy to machnac a chlopaki wcale na jakis olbrzymow nie wygladaja....
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Greater, ten goś na tym gif'ie też nie robi do końca technicznie... buja całym ciałem, rece podnosi zbyt wysoko...
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Czekamy na Premiere


The Unbelievable-West :564:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I teraz mozecie jechac mnie o zla technike... jej brak??
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
no wlasnie bo nicztym niemoge go uruchomic
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024