Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
776 odpowiedzi w tym temacie

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
naprawde wielki wielkie dzieki :)
postaram sie jaknajlepiej wykozystac talon i zamowie bcaa i glutamine :)

wprowadzilem kilka malych zmian w mojej diecie i wyglada to tak
Dieta
Dni treningowe
1 posiłek (7-8) - płatki owsiane 75g, płatki kukurydziane 50g, mleko 500 g, miód 10g
2 posiłek (10-12) - chleb słonecznikowy 100g, polędwica z kurczaka 50 g, 1 jajko, ser żółty 25g
oraz koktajl (jogurt naturalny 125 g, 1 banan, mleko 250 g, miód 10g, płatki owsiane 100 g)
3 posiłek (13-14) - to obiad niezależny ode
4 posiłek (17)– ryz 100g, tuńczyk 130 g
5 posiłek (19-20)- chleb słonecznikowy 75g, polędwica z kurczaka 50 g, 1 jajko ser żółty 25g, dżem 50g
6 posiłek (22) –chleb słonecznikowy 25 g, sera białego 200 g

wychodzi B-170g T-75g W-450g kcal-3100 (bez obiadu)

Dni nietreningowe ( bardzo podobne ale do szkoly mam na 11 i koncze 17-18)

1 posiłek(8) - płatki owsiane 75g, płatki kukurydziane 50g, mleko 500 g, miód 10g
2 posiłek(10-11) - chleb słonecznikowy 75g, polędwica z kurczaka 50 g, 1 jajko ser żółty 25g, dżem 50g
3 posiłek (14-15)– chleb słonecznikowy 100g, polędwica z kurczaka 50 g, 1 jajko, ser żółty 25g
oraz koktajl (jogurt naturalny 125 g, 1 banan, mleko 250 g, miód 10g, płatki owsiane 100 g)
4 posiłek(17-18) - to obiad niezależny ode mnie
5 posiłek (20) - chleb słonecznikowy 50g i tuńczyk 185 g
6 posiłek (22) -chleb słonecznikowy 25 g, sera białego 200 g

wychodzi B-170g T-85g W-400g kcal-3000 (bez obiadu)

[glow=cyan][shadow=cyan]13.10.2005[/shadow][/glow]
Bicepsy i przedramiona

pierwsze cwiczenie to uginanie ramion ze sztangą - 10 8 6 - 35kg 37kg 39kg 41kg
poszlo bardzo dobrze(ostatnie 2powtorzenia w ostatnich seriach bardzo ciezko) zrobilem wszystki powtorzenia a ciezar podobnie jak na barki zwiekszylem o 2kg w porownanieu z treningiem przed armagedonem :P

drugie cwiczenie to uginanie ramion z hantlami - 10 10 8 8 - 16,5kg 16,5kg 17,5kg 17,5kg
zwiekszylem o 1 kg poszlo tez bardzo dobrze pompa jeszcze wieksza ( ostatnie powtorzenia we wszystkich seriach szly dosyc ciezko), zrobilem wszystki powtorzenia :P

trzecie cwiczenie to młotki - 10 10 10 - 14,5kg 14,5kg 14,5kg
tez zwiekszylem o 1kg ale juz bylem zmeczony i zamiast 3 serii po 10 zrobilem 3 serie po 8 :P ale nie bede zmniejszal ciezaru tylko zostawie te 3 serie po 8 :) ale na mlotkach czulem ze nie moge zrobic powtorzenia do konca bo za bardzo napompowane bicepsy :) wspaniale uczucie :D

czwarte cwiczenie to superserie na przedramiona - 3 superserie max powtorzen nachwytem 15 kg podchwytem 35kg
ładnie weszly i w domciu brzuch ( moj specyficzny trening ale mysle ze dziala)

poszlo naprawde zajebiscie :) pompa niesamowita :P juz dawno moje bicepsy nie byly tak napompowane :)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]15.10.2005[/shadow][/glow]
Klata i tricepsy

pierwsze cwiczenie to wyciskanie sztangi na ławce plaskiej - 12 10 8 6 - 72kg 76kg 80kg 84kg
poszlo podobie do jak na ostatim treingu tak samo ostatnia seria a szczegolnie ostatnie powtorzenie szlo bardzo powoli ale poszlo i to sie liczy :) i jestem zadowolony :)

drugie cwizcenie to wyciskanie sztangi na ławce skosnej głowa w gore - 12 10 8 6 - 50kg 52,5kg 55kg 57,5kg
poszlo ok chyba lzej niz ostatnio :P ostatnie cwiczenie na klate to rozpietki na skosie poszlo w miare ok bo ostatnie 2 serie dosyc ciezko :) ale ogolnie klata weszla zajebiscie :)

trzecie cwiczenie to rozpietki na ławce skosnej głowa w gore - 10 10 8 8 - 14kg 14kg 15 kg 15 kg

czwarte cwiczenie to triceps po francusku - 12 10 8 6 - 28kg 30kg 32kg 34kg
zwiekszylem w porownaniu z tym co robilem przed armagedonem o 5kg a dlatego az tyle bo robilem wczesniej tez wyciskanie wasko ( nie mielm jeszcze skosu) i francuskie robilem ostatnie i dlatego tak malo ale teraz moglem zwiekszyc i dopasowalem kilogram idealnie szlo ciezko ale o to chodzi :) ostatnia seria bardzo ciezko i zamiast 6 zrobilem 5 powtorzen :P

piate cwiczenie to triceps hantlem nad głowa - 10 10 10 - 12,5kg 12,5 kg 12,5kg
ostatnie cwiczenie to hantlem nad glowa (czy jak to sie tam zazywa :P) poszlo lzej od francuskiego bo nie zwiekszalem ciezaru ale teraz robilem to po francuzie a wczesniej przed dlatego nie zwiekszylem :P ale co mnie najbardziej zdziwilo to to ze lewa reka poszlo latwiej niz prawa a zawsze mialem tak ze prawa moglem zrobic 2 powtorzenia wiecej :P zastanawiajace :P


PS ostatnio zapomnialem napisac ze w czwartek skonczylem krete
i ze diete wspomagam vitaralem ( 1 tab. dziennie-rano po sniadaniu)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
po silowni pocwiczylem brzuch zjadlem ryz z tunczykiem i pojechalem na basem :) troszeczke poplywalem troszczke pod biczami wodnymi i chwilka w saunie
wymazony trening uzupelniajacy :) teraz bedziemy sie wybierac na basen 1-2 razy w miesiacu
po basenie byl wielki głod :P wsunolem serek bialy i kilka kanapeczek zgodnie z dieta :P a puzniej byla wyprawa na cheesburgery do mcdonaldsa :rotfl:
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]16.10.2005[/shadow][/glow]
Plecy

pierwsze cwiczenie to podciąganie szerokim nachwytem - 7 7 7
zwiekszylem sobie do 4 serii po 7 razy i wiedzialem ze pojdzie raczej ciezko, zrobilem 3 serie po 7 a ostatnia 5 :/

drugie cwiczenie to wiosłowanie hantlem - 12 10 8 6 - 37,5kg 39,5kg 41,5kg 43,5kg
tez bardzo bardzo ciezko ciezar zwiekszylem o 1kg ale zrobilem wszystkie powtorzenia

trzecie cwiczenie to martwy ciag na prostych nogach do kolan - 12 10 8 6 - 77,5kg 82,5kg 87,5kg 92,5kg
poszedl ok mimo zwiekszenia o 2,5kg :)

czwarte cwiczenie to kaptury - 12 12 12 - 60kg 60 kg 60 kg

Dzis bylo nienajlepiej na silowni mysle ze to przez to ze wczoraj byl po silowni basen i dzis czulem sie jakis zmeczony dlatego nie bede jezdzil na basen w dzien poprzedzajacy dzien treningowy :P (czyli zostaje mi poniedziek- dzien wolny lub niedziela,czwartek-dni treningowe a po tych dniach mam dni wolne od treningu)

dzis bylo mala zmiana w kolejnosci posilkow tzn przewaznie tak mam w niedziele a mianowicie chodze na silownie okolo 13 i jak koncze(14.30) to mam obiad i stary sie pluje jak jem ryz z tunczykiem a puzniej obiad wiec zeby sie nie zucal jem obiad a ryz z tunczykiem okolo godziny 17 czyli zamieniam 3 z 4 posilkiem

szkoda ze nikt sie nie wypowiada pewnie nie chce sie czytac :) ja lubie prowadzic dziennik bardzo mi sie to spodobalo i przynajniej bede mogl sobie poczytac moja historie :)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Zaraz zmykam na siłke i zobacze czy wczorajszy basen źle wpływa na mnie :)
Może to po tej saunie :D
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Ja tam czytam :P.
Cos ostatnio mi tak samo nikt nie odpowiaada :(. Ale trzeba wierzyć ze jednak ktoś to czyta :)
  • 0

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
A nie odpowiadają dlatego że nie ma cego poprawiac :P :D
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]17.10.2005[/shadow][/glow]
Wymiary
dzis i jutro dni wolne od trenigu ale jak obiecalem daje wymiary najnowsze :)
w nawiasach podaje wymiary po przerwie wakacyjnej okolo polowy sierpnia (zanotowalem wtedy lekki spadki nie cwiczylem miesiac troszeczke pilem waga wtedy mi spadla 2-3kg) a poza nawiasem obecne


Biceps prawy bez napiecia reka wyprostowana (31,5cm) - 33,0cm

Biceps lewy bez napiecia reka wyprostowana (31,0cm) - 32,5cm

Biceps prawy napiety (36,5cm) - 38,5cm

Biceps lewy napiety (36,0cm) - 38,0cm

Klatka (107,5,0cm) - 109,5,0cm

Barki (123,0cm) - 125,0cm

Pas (nie mierzylem) - 84,5cm

Udo lewe (nie mierzylem) - 60,5cm

Udo prawe (nie mierzylem) - 62,5cm

ogolnie jestem bardzo bardzo zadowolony :)

PS Rhp ciesze sie ze czytasz i ze nie ma co poprawiac :)
ja starm sie czytac wszytskie dzienniki :)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
chlopie nie masz co marudzic ze malo odpisuja, zoabcz na liczbe wyswietlen ~~ wszyscy czytaja lecz nie odpisuja eheh :P
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Kropek, Koksowałeś coś??
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
nie, a czmu pytasz ??
nie koksowalem i nie zamierzam dla mnie osoby ktore koksuja sa bardzo slabe a to ze siegaja po koks jest wlasnie oznaka ich slabosci ale to jest tylko moje skromne zdanie
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

nie, a czmu pytasz ??

tak tylko pytam... ładne efekty masz...
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]18.10.2005[/shadow][/glow]
Dzis byly rekordy ale tylko na klate i bica :P reszte(przysiad, martwy i moze barki)zrobie w tym tygodniu najprawdopodobniej w piatek
na klate zalozylem 105 i ku mojejmu zdziwieniu poszlo bez zadnych wiekszych problemow puzniej zalozylem 110 ale troszeczke zabraklo :/ ale niewiele :P 108 poszlo by na bank sprobuje nastepnym razem odrazu pod 110 mysle ze pojdzie :) dotychczasowy rekord u mnie na silowni to byl 101 wiec sila sporo poszla :) i w przyszlym tygodniu jade do kumpla który ma krótszy gryf około 160cm i dysponuje obciążeniem po 20 kg 15 kg 10 kg bo na moim strasznie to wygladalo jak zalozylem 110 jak bede bral w piatek to zapodam fotke jak to wyglada :D a wiec jak bede u nigo to podejde pod 120 :)
a na bica 55 z malymi problemami wiecej bym nie wziol ale poszlo :) mysle ze na dlugim gryfie to i tak niezle :)

bo teraz mialem armagedon i dlatego w lapce przyszlo po 2 cm :) i mialem tez krete :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Jak obiecalem kilka fotek :P

Załączone pliki


  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
i jeszcze to :P

Załączone pliki


  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Spoko fotki :-)
ale powiem Ci, ze jakos nie wygladasz mi na Twoje wymiary ;) moze dlatego, ze w sumie to wysoki jestes :-) u mnie ludzie na silowni to z bicepsem 39 i przy wzroscie ok 170 kozacko wygladaja;)
zreszta z wymiarami to dziwnie np. nasz wojtek;-) wyglada na duzo wiekszego niz wymiary, ktore podaje :-)
  • 0
[you]
pozdro :P

KARSTEN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice
  • Zainteresowania:kulturystyka,boks,pilka nozna,foczki ;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
no tak to bywa ze nie wyglada sie na wymiaray jakie sie ma, i wydaje mi sie podobnie jak Tobie anar, ze zalezy to chyba wizualnie od wzrostu
  • 0
Cele:
waga 110kg
Łapa 46cm
;-)

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
spoko foteczki, brzuch katuj to krata wyjdzie wiecej (przynajmniej góra brzuch powinna wyjsc ładnie)
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]19.10.2005[/shadow][/glow]
Dziś postanowiłem zrobić rekordy na przysiad i martwy :P
Najpierw przysiad założyłem 116,5 czyli max ile mogę na dole jest fotka i zrobiłem 2 powtórzenia myślę ze 3 bym zrobił ale nie chciałem ryzykować :P
Później martwy tez miałem 116,5 i zrobiłem 6 powtórzeń powtórzeń ale zrobiłbym bez problemu 10 ale sztanga mi się wyślizgiwała i nie umiałem jej utrzymać w ręku :/

Ogólne zestawienie rekordów
u mnie na siłowni, w nawiasach rekordy mniej wiece z maja czerwca

Klatka 110 prawie, poszłoby 108 (101)
Przysiad 2x116,5 poszłoby 3x116,5 (1x112,5)
Martwy 6x116,5 poszłoby 10x116,5 (nie robiłem)

Oprócz tego spróbuję jeszcze w październiku wziasc te 110 na klate i pojadę do kumpla na siłownie na rekord na klate(spróbuje cos kolo 120) i po tych dwóch próbach to będzie na tyle rekordów :P następne może pod koniec grudnia :P

Barki i nogi

pierwsze ciwczenie to wyciskanie zza karku - 12 10 8 6 - 40kg 42kg 44kg 46kg
pierwsza seria poszła jakoś dziwnie odczuwałem lekki bul w barkach ale to dlatego ze za krotka rozgrzewka i zamiast 12 zrobiłem 10 powtórzeń :/ i już chciałem zmniejszyć na ten trening wszystkie ciężary ale na druga serie założyłem zgodnie z planem i zrobiłem 10 powtórzeń zgodnie z planem 3 i 4 serie tez :)

drugie cwiczenie to unoszenie ramion na boki -10 10 10 - 10kg 10 kg 10 kg
poszło tez bardzo dobrze lepiej niż tydzień temu :P

trzecie cwiczenie to unosznie sztangi do brady -12 10 8 6 - 42kg 44 kg 46kg 48kg
zmniejszeniu o 1kg w stosunku do ostatniego treningu (zgodnie z planem) poszły już ok. bez bólu nadgarstków

czwarte cwicznie to przysiady ze sztangą - 12 10 8 6 - 62,5kg 67,5kg 72,5kg 77,5kg
postanowiłem ze przysiady i martwy zwiększę o kolejne 2,5kg i już na tym treningu robiłem ze zwiększonym ciężarem na przysiady :P poszły ok :) ale zrobiłem 3 serie zamiast 4 bo czułem lekki ból w krzyżu i byłem zmęczony po tych rekordach

piąte cwiczenie to wspięcia na palcach -10 10 - 75 kg 75kg


Myślałem ze pójdzie tragicznie po tych rekordach a tu poszło całkiem przyzwoicie :P


Wprowadziłem małe korekty w mojej diecie a mianowicie w posiłku nr 2 w dnie treningowe i w posiłku nr 3 w nie treningowe zmniejszyłem ilość chleba do 50g polędwicy do 25g i sera żółtego do 10g i pól jajka zamiast całego tzn. będę brał do szkoły oprócz koktajlu jedna kanapkę a nie dwie a w dni wolne od szkoły dla równowagi tez będę jadł o jedna mniej.
W treningowe w posiłku numer 5 a w nie treningowe w posiłku nr 2 tez zamiast całego będę jadł pól jajka wiec jedno dziennie
Reszta bez zmian.

[glow=cyan][shadow=cyan]20.10.2005[/shadow][/glow]
Bicepsy i przedramiona

pierwsze cwiczenie to uginanie ramion ze sztangą - 10 8 6 - 35kg 37kg 39kg 41kg
2 pierwsze cwiczenia poszły tak jak tydzień temu tzn. spoko a ostatnie powtórzenia w ostatnich seria dosyć ciężko ale oto chodzi :)

drugie cwiczenie to uginanie ramion z hantlami - 10 10 8 8 - 16,5kg 16,5kg 17,5kg 17,5kg
pompa super :)

trzecie cwiczenie to młotki - 10 10 10 - 14,5kg 14,5kg 14,5kg
poszły lepiej i następnym razem spróbuję po 10 powtórzeń zamiast po 8 przedramiona

czwarte cwiczenie to superserie na przedramiona - 3 superserie max


Dziś przyszedł prezent od amina :)

PS. bloniu katuje brzuszek katuje i tak widze spore efekty(na calym ciele i na brzuszku tez) w porownaniu z tym co bylo np. 2 lata temu . Ale narazie robie cwiczenia zeby jeszcze nabrac masy na brzuchu tez oczywiscie miesniowej :P a po nowym roku tazn. tak moze kwiecin maj poswiece na tym zeby stracic troche tluszczu oczywiscie o ile bede mial odpowiednio masy :P

Załączone pliki


  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
skąd ja znam to miejsce? nie moge sobie przypomnieć :D:D
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024