Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Bob-Man
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA
witam !
Mam 16 lat waze okolo 88 kg przy 175 cm. wzrostu. Cwicze od ponad 4 miesiecy i chce zaczac brac jakies suplementy. Wczesniej zadnych nie bram.Oto moj sprzet:
-ławeczka prosta i skosna (do gory)
-2 hantelki po 6 kg
- drazek
- ab swing :D

I pytam WAS czyli wtajemniczonych w te tematy czy pomoglibyscie mi ulozyc dietke pod HMB i l-karmityne lub thermal fat burnera bo nie wiem jeszcze co lepsze.
Napiszcie co waszym zdaniem jest lepsze.

Ćwicze tak:
PONIEDZIALEK
-klata biceps
SRODA
triceps plecy
PIATEK
-nogi przedramie

Jezeli macie jakeis watpliwosci do tego planu to moglibyscie mi ulozyc nowy na 3-4 razy w tygodniu na moim sprzecie ktory wyzej wypisalem ?? A i jeszcze po kazdych cwiczeniach jakies 30 minut jezdze sobie na rowerku (robie okolo 15 km)

A HMB juz kupilem TRECA 300 kapsulek + 30ml w plynie gratis za 99 PLN i jeszcze zastanawiam sie na kupnem l-karnityny lub fat burnera ale nie wiem co lepsze

A i chodzi mi o zyskanie dobrej rzezby
A i dietke taka aby mozna bylo ja wykonac przy chodzeniu do szkoly na godzine 8.00-14.25
Ćwicze okolo godziny 19.00 powiedzcie czy to nie jest za pozno czy zaczac cwiczyc okolo godziny 17.00 ??? i zeby dieta nie byla zbyt kosztowna bo nie bede w stanie jest codziennie na obiad tego samego. Musze dostosowac sie mniej wiecej do tego co mama zrobi ale inne posilki moge jesc co mi napiszecie :D :D

Z GÓRY WIELKIE DZIEKI
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA
nie cwiczysz barkow ? zrob inne polaczenie
klatka + triceps
plecy + biceps + przedramie
zacznij cwiczyc w piatek barki i nogi
lub rozloz to na piatek barki sobota nogi
dobrze ze po treningu jezdzisz na rowerku wykonujesz wtedy aeroby powinno zaczynac sie od 30 min pozniej z czasem dodawac do 45. dietke masz rozpisana w dziale odzywianie.troszke lipa ze wpierw nie zapytales co kupic na spalanie kazdy polcecilby fat burnera hmb nic ci nieda,strata pieniedzy to trzeba dlugo przyjmowac 3 miesiace i nie na kazdego dziala. a lepiej mi sie wydaje cwiczyc o 17 tak z 1,5-2 h po obiedzie ma sie wtedy najwiecej sily
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA

l-karmityne

A wiesz na co to jest?
  • 0
Nie polecam szpitala :/

Bob-Man
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA
deejay_cris
tak wiem na co to jest. jest to produkt na redukjce a inaczej na wspomaganie redukcji tkanki tluszczowe
Joks
mowisz ze fat burner lepszy ?? a szybciej widac efekty niz po hmb ?? i czy mozna to razem polaczyc hmb + fat burnera
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA

tak wiem na co to jest. jest to produkt na redukjce a inaczej na wspomaganie redukcji tkanki tluszczowe

no włąśnie... daj spokój z l-karnityną,
ćwiczysz dopiero 4 miesiace, nieopłaca się brać suplementów tak wcześnie. poczekaj jeszcze kilka miesięcy. Przynajmniej 5! Teraz jesień, zima walnij sobie dietke(podwieszony temat w dziale odrzywnianie i w osobnym temacie jest co jesć w skzole) Pod koniec zimy machniesz cos na rzeźbę i na lato... wszyscy bedą zazdroscic ;)
  • 0
Nie polecam szpitala :/

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA
zgadzam sie z crisem
teraz mozesz sie budowac po co Ci na zime rzezba :P

pomoglibyscie mi ulozyc dietke pod HMB i l-karmityne lub thermal fat burnera


zadne "pod" najpierw dieta potem reszta.....
  • 0
Be free.

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA
hmb i l-karnityny nie bierz, na fat burner to nie wiem czy jestes za mlody, ale jezeli sie zdecydujesz to polecam Thermo Fat Burner Treca, ma łagodne, ale skuteczne dzialanie...
NAJWAZNIEJSZA JEST JEDNAK DIETA REDUKCYJNA, znajdziesz w dziale odzywianie diety dopasowane do wagi ciala....
do tego rób aeroby 3-4 razy na tydzien po 35-60 minut..

POZA TYM UZYWAJ OPCJI SZUKAJ, O REDUKCJI BYLO JUZ 10000000 TEMATÓW!!! :573: :565:
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bob-Man
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA
no tak na zime mowicie zeby nic nie brac ale chyba jak byl bral fat burnera to by napewno nic nie zaszkodzilo i wogule bym sie lepiej czul ze mi cos spada z masy :P A co do treningu to nie wiem czy sobie nie zmienic na
poniedzialek
-klata
wtorek
-barki
sroda
-plecy
czwartek
-wolny
piatek
-biceps
sobota
-triceps
niedziela
-wolne

co o takim planie sadzicie ?? A i aeroby po kazdym treningu okolo 30-40 minut rowerka :D

Postaram sie jutro zamiescic swoje zdjecia
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMÓŻCIE ULOŻYĆ DIETKE PLISKA
co to za trening :570:
  • 0
Nie polecam szpitala :/



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024