Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

wukasz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Pytanie
Hej, mam pytnko
Chodzi mi o diete na mase, mam 183 cm, 65kg, szybka przemiana materii. Od 2 tyg mam trening ogolnorozwojowy 3x w tyg.
Więc czy mozna około godziny 20.00 jeść makaron 100g, jogobella 150g, ser baiły połtłusty 125g w dni treningowe jak i beztreningowe. Po prostu wczesniej nie daje rady jesc 100g ww. O 15 jem 100g ryzu z piersią z kurczaka, pozniej trening do 1h-1.5h, pożniej tunczyk z chlebkiem to jest około 18 no i o 20 makaron z serem i jogurtem. to bylby moj ostatni piaty posiłek. dzieki za odpowiedz
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
jedzenie weglowodanów o 20 moze sie zakonczyc odkladaniem tluszczyku, nie chodzi tutaj juz o szybka przemiane materii ale o to ze w czasie snu aktywność organizmu spada praktycznie do zera, wiec nie ma specjalnie okazji to spalenie tych weglowodanów...
jeste jescze jedna rzecz - weglowodany spozyte przed snem wplywają w jakis sposób na hormon wzrostu, ktory to wplywa na regeneracje organizmu i wydzielany jest głownie wlasnie nocą, gdy spisz!
Niech sie jeszcze inni wypowiedza...ale moje zdanie jest wlasnie takie...
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wukasz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
to o której najpózniej mozna jesc ww. Zmienia troche coś fakt ze najwczesniej chodze spac około połnocy? Moze jakieś brzuszki na noc pomogą.
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
zasada jest taka za najwiecej weglowodanów powinnym miec pierwsze 3 posilki a potem stopniowo powinna liczba weglowodanów maleć..

Po prostu wczesniej nie daje rady jesc 100g ww.

a czemu nie mozesz zjesc wczesniej?
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wukasz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
jak rano zjem 100g platków owsianych i 500ml mleka, później 100-150g pieczywa z tuńczykiem, a póżniej 100g ryżu z piersią z kurczaka to nie mam miejsca (w brzuchu) na kolejną porcję 100g ww. Dopiero po treningu dopada mnie głod ale wtedy powinno sie jesc białko. moze moge potrenigu zjesc tunczyka. Moze zamiast 2 posiłku (tuńczyk i pieczywo) zjem 100g makaronu z serem i jogurtem a tunczyka zjem pozniej?

[ Dodano: 15-09-2005, 19:40 ]
sluchajcie mam wiekszy problem z diietką poniewaz niedługo zaczynam pracować i wątpie ze uda mi sie w robocie jesc 5-6 posiłkow. Czy w takim wypadku dokupic mass xxl czy coś innego? Jak wy rozwiązujecie ten problem?
pzdr
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
zależy jaką masz robote, gainer jest dobrym rozwiązaniem. kanapki z szynką, serem też.
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
no tak ale nalezy pamietac ze gainer powinien byc uzupelnieniem diety, a nie tzw. meal replacement czyli zastepowac posiłek...
wukasz napisz o której godzinie jesz jaki posiłek, cos wmontujemy w miedzy czasie...

[ Dodano: 16-09-2005, 6:12 ]

Dopiero po treningu dopada mnie głod ale wtedy powinno sie jesc białko

Od razu po treningu powinno sie jesc weglowodany proste (np. gainer, albo banan) a potem, do 45minut po treningu łatwo przyswajalne bialko i weglowodany złozone

[ Dodano: 16-09-2005, 6:22 ]
na pewno tunczyk bedzie lepszy po treningu bo to dobre, łatwo przyswajalne bialko...powiedz tylko czy ten posilek potreningowy to jest juz wieczorem o 20, tak?
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024