Skocz do zawartości


pomoc w diecie!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Fifty_*

Guest_Fifty_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

pomoc w diecie!!
doradzcie w diecie..mam 190cm waze 87 kg i mam 16 lat, na siłke chodze od 3 miechów. łaziłem na siłke troche czasu i schudłem 2 kg, teraz biore monster massa po kazdym treningu bo mi tak doradził typek z silki i teraz waze ciagle tyle samo. Jaką musze wziąść diete żeby troche nabrac masy i co powinienen brać..??

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w diecie!!
wes diete z podwieszonych dla swojej kategorii wagowej, mozesz sporzywac gajnera carbo odzrwyki bialko to wszystko trylko uzupelnienie diety no i preparaty witaminowo-mineralne
  • 0

GośćGuest_Fifty_*

Guest_Fifty_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w diecie!!
to znaczy mam zostać przy monster massie? bo typek pokazał mi tez whey gainera 4000 to byłoby lepsze? a co do diety ta mogła by być?
aa i co to są preparaty witaminowo-mineralne? troche zielony w tych sprawach jestem...
Płatki owsiane 100g
Mleko zaw. 1,5 % tłuszczu 500g



Chleb żytni razowy 170g
Jaja kurze całe 150g
Margaryna 5g




Makaron dwujajeczny 120g
Mintaj świeży 100g
Oliwa z oliwek(do smażenia) 20g




Ryż 125g
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 100g
Oliwa z oliwek 10g




carbo 80g
(po 30 minutach)
Chleb żytni razowy 150g
Tuńczyk w wodzie(po 30 minutach) 120g




Ser twarogowy chudy 70g
Chleb żytni razowy 100g




(przed snem) odżywka wysokobiałkowa 35g






Białko: 198g –792 kcal
Węglowodany:581g – 2324 kcal
Tłuszcz: 79g – 711 kcal
Energia: 3827 kcal

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w diecie!!
no dieta jest si a co do odżywek to wcale nie znaczy że jak ja na czymś przytyje 5kg to Ty tyle samo Ci to może zupełnie nie wejść więc nie sugeruj się wogule przy kupywaniu odżywek że coś komuś weszło to Tobie też musi idź do sklepu z odżywkami i poproś sprzedawcę żeby Ci doradził powiec mu czego oczekujesz itp i Ci napewno lepjej doradzi niż jakiś kolega z siłowni
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w diecie!!

idź do sklepu z odżywkami i poproś sprzedawcę żeby Ci doradził powiec mu czego oczekujesz itp i Ci napewno lepjej doradzi niż jakiś kolega z siłowni

no nie koniecznie zaloze sie ze sprzedawca od razu by mu krete proponowal !! jestem pewny na 100% a ten preparat narazie nie dla niego :)
dieta jest bardzo dobra , masz tam carbo i w tym miejscu mozesz brac tego gajnera albo kupic carbo jak chcesz , a co do odrzywki wysokobialkowej to wes ser bialy i ilosc okolo 125 gram
preparaty witaminowo-mimeralne to np. multipack treca vigor z apteki i wiele innych:)
  • 0

GośćGuest_Fifty_*

Guest_Fifty_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w diecie!!
ahaa no dobra, przystosuje sie do tego, ale jak wszytsko zjem co jest napisane w tej diecie to czesto brać tego gejnera, i kiedy? jak dotąd to brałem po trenoingu odrazu

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w diecie!!
to co Ty masz za sklepy ? u nas w Gdańsku tak nie ma że zawsze Ci kreatynę polecają a w sklepie siedzi ktoś co ma coś wspulnego z tym sportem a nie babcia która tylko nauczyła się kodów i cen na pamięć !
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w diecie!!

sprzedawca od razu by mu krete proponowal

jak bylem zielony to poszedlem i gosc mi gainera doradzil na poczatek wiecej niektorzy nie sa az tak zli :P

stosuj diete, cwicz i odpoczywaj i bedzie dobrze :)
a gainera stosuj miedzy posilkami :)
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024