Skocz do zawartości


Zdjęcie

Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_zychu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Czy jest jakas dobra Capoeira w Częstochowie? Pytalem sie pana [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i mi powiedzial ze to co znalazlem jest do dupy:P Chodzi mi o Capoeira Regional a nie o Capoeira Angola bo u nas z tego co wiem jest Angola :? Ja wole cos bardziej hardcore :lol: Powiedzcie mi prosze czy jest u nas Capo Regional?
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wybacz ale ja nie wiem jak Ty szukałes... ;)

BTW w Polsce jest jakaś grupa Angolowa?? Pierwsze słyszę.
  • 0

budo_zychu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Ale oni praktycznie nic tam nie umieja :X Po 3 latach umiesz stac na rekach i "grac"(wiesz chyba o co mi chodzi?;p) A z tego co wiem na capoeirze mozna sie w 3 lata duzo nauczyc jak sie przykladasz. A co do tego Angola to mi chodzilo o typ:p Mi chodzi wlasnie o Capoeire pokazowa, widowiskowa:p To ze ja po 3 latach stane na rekach to wiesz ekhem. Oni tam chyba do dupy ucza bo wszyscy mowia ze jest lipa jak cholera tam, wiec nie wiem. Ja sie jeszcze tam przejade trening zobaczyc ale praktycznie wszyscy ktorych pytalem twierdza ze jest do dupy.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Tamta grupa mnie ani ziębi ani grzeje ale człowieku co Ty bredzisz?? a czego ty się chcesz nauczyć ?? bo chyba w capoeira chodzi o "grę" ;)

i nadal nie wiem o co Ci chodziło z ta angola
  • 0

budo_zychu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Ale rozumiesz tam jest tylko gra. Nie ucza cie walczyc(a jak walka to i trening akrobatyczny). Ja nie bede placil za to zeby w ciagu 3 lat nauczyc sie stac na rekach i grac.:P Zaloze sie ze wiekszosc osob po 3 latach juz bez problemu robi salta i rozne techniki capoeiry prawda?;p
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Nieprawda.

Nie ucza cie walczyc(a jak walka to i trening akrobatyczny).


Ja sobie już idę. Ciekawe czy Cię zjedzą.
  • 0

budo_zychu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Ja tam nie wiem. Nie wiem jak jest u was ale u nas albo sa totalne beztalencia albo nie potrafia uczyc i po 3 latach nie umiesz nic praktycznie -_-. Nie wiem jak to mozna inaczej okreslic. Z tego co czytalem sa tacy co po miesiacu umieja tyle co inni po roku wiec u nas wszyscy sa sztywni i nie da sie ich nic nauczyc. Tak mam to rozumiec?? Podstawowych trikow mozna sie nauczyc w tydzien(no ale jeszcze inne rzeczy sa oprocz tego) wiec czemu nie umieja nawet podstawowych technik? Jest ich multum w capoeirze, jak zobaczylem ile oni maja sposobowna kopniecie przeciwnika to sie zastanawialem kto to wymyslil:P, ale oni nie umieja nawet tych najprostszych i najlatwiejszych!! No to co to jest twoim zdaniem?? Jak wytlumaczysz to ze w innych sekcjach ucza sie wszystkiego szybciej i przynajmniej czesc tych co tam chodzi zrobi ci po bodajze 2 miesiacach jakis nie wymagajacy moze wielkich mozliwosci podstawowy "trick" a u nas po 3 latach pokaze ci swoj caly trening w 2 min pokazujac ze stanie na rekach??
  • 0

budo_alemao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Nikt go nie zje .... nie widzisz że on ma 14 lat ? z takim się nie dogadasz..on chce prawdziwy hardkore a nie jakąś angolkę ... haha

Dlaczego na komunie dzieci nie dostają już zegarków i medalików tylko kompy z internetem :D ?
  • 0

budo_zychu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Hahaha:P Bardzo smieszne:p Nie wiem czy mi ludzie sciemniaja czy jak?;p I tak sie tam musze przejechac zeby zobaczyc jak to wyglada ale z tego co slyszalem opinia nie jest za dobra:P Ile lat ucza was robic salto w tyl?;p Albo inaczej ile chodzicie i ile umiecie - niech tak bedzie;p

PS. To odliczanie chyba nie dziala za dobrze bo ja mam 15 lat:P
  • 0

budo_zychu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Jeszcze jedno jak myslicie ile trzeba trenowac zeby osiagnac taki poziom?: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] nie myslcie sobie ze uwazam ze od razu jak tam wejde bede fruwal w powietrzu i krecil salta bo to jest niemozliwe ale ile przypuszczalnie musi trenowac czlowiek srednio rozwiniety fizycznie zeby osiagnac taki poziom?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
przeciez to troll. dajcie spokoj
  • 0

budo_zychu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Skoro taki ruch w temacie to juz mozna zamknac bo chyba i tak pojde na Muay Thai:P Bo tam jest krotko zwiezle i na temat:P
  • 0

budo_alegría (piciu)
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Na pożarcie lwom. Wypuśćcie lwy! :lol:
  • 0

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
tak to ci tylko w erze dopasuja :wink:
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Koleś, ja myślę, że ci styknie pol roku trenowania, niekoniecznie Capoeira. Szybko dorośniesz, a przynajmniej dostaniesz po tylku dostatecznie, by nauczyc sie szacunku, albo zrezygnowac.

Albo cwiczysz Capoeira, albo... albo jej nie ćwiczysz :) Moje osobiste zdanie jest takie, ze w Czestochowie masz Cigano, ktory na moj gust miesci sie spokojnie w pierwszej 5 najlepszych Polskich capoeiristas. Jeśli dla Ciebie to nic, to lepiej idź poskacz salta z murka na trawke.
  • 0

budo_stigi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z ZIMY ! Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
Ejj zle trafiles jesli chcesz bo ta cala angola jak i regional to sciema........

nigdzie cie tak nienaucza pokazowke, trikow i przy tym obijania geby jak na TSUNAMI
niezartuje szukaj sekcji gdzie tego ucza bo tylko to Ci da jakies efekty.



btw. jak juz chesz ta kapajere cwiczyc sparwdz na allegro czasami niezle poradniki sa ze po 2-3 miesiacach mozna juz mortla i inne fajne combosy umiec




lol mode on ;)
  • 0

budo_zychu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
U nas jest Capoeira Artes das Gerais i nie slyszalem o zadnej innej(ale mam wrazenie ze jeszcze bylo Cabeludo - ale to tylko wrazenie). Ile trenujecie i ile umiecie?? Pytalem sie o to juz ale bardziej bawi obsmarowywanie nie?? To ze jestem nowy to nie znaczy ze musze miec wyszystko o Capoeirze w malym palcu zeby pisac na forum ludzie no bez przesady, jak pisze glupoty to chyba widac ze sie nie znam nie?? Jeszcze raz sie pytam ile chodzicie i ile umiecie??
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!

To ze jestem nowy to nie znaczy ze musze miec wyszystko o Capoeirze w malym palcu zeby pisac na forum ludzie no bez przesady, jak pisze glupoty to chyba widac ze sie nie znam nie??


o co Ci chodzi ?? co bierzesz czlowieku ??
  • 0

budo_zychu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!
No widzicie ze pisze bzdury to moze byscie mi wytlumaczyli "jak to dziala"?? Takie to trudne??
  • 0

budo_sabido
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rotterdam

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira Regional w Częstochowie - pomozcie!

No widzicie ze pisze bzdury to moze byscie mi wytlumaczyli "jak to dziala"?? Takie to trudne??


Sprecyzuj pytanie: Jak CO dziala?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024