Skocz do zawartości


Zdjęcie

intensywny trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

nowaczek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

intensywny trening
mam taki problem.. otusz robie plan na mase... a nogi i brzuch trenuje po kazdych cwiczeniach ( cwicze 4 dni w tygodniu ) ... zajmuje to 30 minut = ( ABS brzuch i Super Dunks II nogi ) :) i po kadym treningu... np klata+ trci no i plus te dodatkowe jestem strasznie zmeczony i upocony.... czy zamiast przybierac na masie to czasem tego nie spalam? dodam jeszcze ze jestem na cyklu na sterach tesc + meta... odpiszcie
  • 0

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: intensywny trening
to naturalne że pocisz się po mecie pij dużo wody naprawde dużo tyle ile tylko zdołasz w siebie wlać ! zrób sobie trening na mase i nie kombinuj i dieta oczywiście !
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: intensywny trening
ja bym proponowal wywalic trening na nogi bo on dziala jak aeroby i bedziesz mial problemy z nabraniem masy i stery pujda sie je*** , no ale jak juz chceszz to koniecznie robic to musisz zwiekszyc kalorycznosc diety:)
  • 0

-mlody-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: intensywny trening
Po piersze To Wyjeb Sterydy Trzeba Byc Naprawde Glupim Zeby To BRac No Ale Coz..Wogle Nie Wiem Za takei Glupie Gadanie O Tym Powinien Odrazu Ban Leciec..
Dobra Ale Zeby Ci pomoc..DIETA DIETA DIETA
Pozatym brzuch powines trenowac gora 3 razy w tygodniu..ja robie 2..i mysle ze to wystarczy miejmy nadzeje:) oto moj plan

Brzuch:
- unoszenie nog w zwisie na drazku 3x
- spiecia 3x
- skrety tulowia z drazkiem na karku 3x serie
mysle ze od 15-20 powturzen
  • 0

nowaczek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: intensywny trening
[ Dodano: 03-07-2005, 7:29 ]

Po piersze To Wyjeb Sterydy Trzeba Byc Naprawde Glupim Zeby To BRac No Ale Coz..Wogle Nie Wiem Za takei Glupie Gadanie O Tym Powinien Odrazu Ban Leciec..


sorry ale czy biore stery czy nie to jest moja indywidualna sprawa.....
mam juz za sobą staż... cykle na suplach... wiec niegadaj głupio... ze yrzeba byc głupim... a bana o gadanie tu o sterydach se nie dostaje... mimo ze dział jest o treningu.... !!!!
bede brzuch robil 3 razyw tygodniu a to na nogi wywale bo i tak w piątek normalnie cwicze nogi......
  • 0

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: intensywny trening
nie wywalaj nóg ! powinieneś je ćwiczyć co chesz być wielki u góry i mieć nogi jak patyki rób nogi ! Ja robie i też mam mete za sobą i jakoś masa mi nie schodzi a rośnie więc rób te nogi
a brzuch też rób 3 razy w tygodniu ja robie 6 weidera i masa i tak rośnie przynajmniej nie będziesz tłusty !
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: intensywny trening
On nie wywala nóg tylko dodatkowy trening na nie Super Dunks II
  • 0

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: intensywny trening
aha nie słyszałem o takowym
  • 0

nowaczek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: intensywny trening

On nie wywala nóg tylko dodatkowy trening na nie Super Dunks II

dokładnie tak :D a nogi cwicze raz w tygodniu normalnie :D a brzuch cgtba znowu zaczene weidera....
  • 0

GośćGuest_aragorn_thc_*

Guest_aragorn_thc_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: intensywny trening
sory Nowaczek ale ten Dunks to był moj pomysł :P:P ja tam go robiłem i nogi zajebiscie mi sie wyrobiły sam wiesz :P:P:D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024