Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy !!! Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

sebastialdo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Pomocy !!! Dieta
Witam wszystkich forumowiczow. Jak widac jestem tu nowy i na samym wstepie pragne pozdrowic wszystkich. Pisze ten topik z nadzieja iz pomozecie mi w ulozeniu odpowiedniej diety, ktora bedzie w sam raz dla mnie. Nie znam sie zbytnio na tej tematyce dlatego postanowilem zwrocic sie do was juz obeznanych w tworzeniu odpowiednich diet, dlatego z gory dziekuje za udzielona mi pomoc.
Cos o mnie:
Wiek:18 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 62 kg
Cwicze juz od jakichs 5 miesiecy lecz dosc nieregularnie, dlatego to zaznaczam. Jak mozna zauwazyc jestem dosc szczuply dlatego mam nadzieje ze uda sie stworzyc jakas dobra diete, ktora pozwoli nabrac mi masy.

Znalazlem cos takiego:

1 posiłek
Mleko 0,5% - 500g
Płatki owsiane – 100g

2 posiłek
Chleb żytni\razowy – 150g
Margaryna roślinna – 15g
Tuńczyk – 75g

3 posiłek
Ryż – 150g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek 15g

4 posiłek(potreningowy)
Carbo\glukoza – 100g
Tuńczyk – 75g(30-45min po treningu)

5 posiłek
Makaron – 100g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek – 15g

6 posiłek
Odżywka wysokobiałkowa – 35g

Lecz chcialbym zapytac czy w posilku nr 4 moge zamienic Carbo na cos innego i czy w 6 posilku konieczna jest odzywka wysokobialkowa?? A moze da sie to czyms zastapic, czyms dostepnym w zwyklych sklepach ze zwykla zywnoscia bez koniecznosci kupowania odzywek i innych suplementow-dzieki za wszelkie porady.
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy !!! Dieta
carbo mozesz zastapic glukoza spozywcza..... w prawie kazdym sklepie mozna ja kupic i jest taniutka

a 6 posilek mozesz zastapic np twarozkiem
  • 0
Be free.

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy !!! Dieta
trzeba troche zmodyfikowac ta diete (jest nie najlepiej zbilansowana...)

co do carbo to zostaw wychodzi nawet taniej niz glukoza :PPPP (bo bedziesz bral jedynie po tr.)

diete zmodyfikuje w poscie "Przykladowe diety" albo dzis w nocy (jak wroce z impry %-) ) albo co bardziej prawdopodobne jutro ;)
diete wez juz zmodyfikowana z podwieszonego posta


czytajcie regulamin

  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sebastialdo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy !!! Dieta
Niestety owa dieta wychodzi dosc drogo... Po podliczeniu wszelkich kosztow za skladniki trzeba bedzie wylozyc jakies 350 zl na miesiac. A dlaczego az tyle??? Juz wyjasniam... Za samego tunczyka by spozywac go dwa razy dziennie trzeba zaplacic blisko 100 zl na miesiac nie mowiac juz o piersiach z kurczaka... Mleko, platki, ryz, chleb, twarog czy marakaron zawsze znajda sie w domciu lecz co do kurczaka badz ryby to bym polemizowal dlatego mam pytanie-czym moglbym to zastapic, co nie byloby az tak drogie w miesiecznym rozrachunku??? Wybaczcie ze zawracam wam glowe swoimi problemami ale mam nadzieje ze pomozecie mi je rozwiazac. Bylbym wdzieczny za kilka propozycji, ktore moglyby urozmaicic ma diete, np zamiast czegos kilka innych skladnikow do wyboru. Z gory dzieki za pomoc.
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy !!! Dieta
mozesz zmienic, ale na takie skladniki ktore maja podnobna wartosc odrzywcza jak poprzedniki, musisz pamietac tez ze nie wszystkie sie nadaja bo np. bialko jakiegos produktu zle sie wchlania. zmodyfikuj diete we wlasnym zakresie, podlicz kalorycznosc, i ile zawieraja b. ww. i tl. i wklej ja tu :D
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024