Skocz do zawartości


Zdjęcie

Musze schudnac!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

duczi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Musze schudnac!!!
Witam.Waze jakies 90kg wzrost okolo 185cm.Mam problem mam duzy brzuch.Pomozcie.Jaka polecacie diete i jakie suplementy(myslalem na Thermo Fat Burner, moze cos jeszcze czy tylko to starczy? i jakies cwiczenia tez chce robic) Doradzcie co i jak z gory dzieki.ps zapomnialem dodac chce schudnac jak najszybciej (wakacje toz toz)
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Musze schudnac!!!
co do cwiczen to jak najbardziej cwiczenia aerobowe tj. bieganie, rowerek...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Musze schudnac!!!
duczi, dieta z podwieszonych (bodajze nr. 5): http://www.forum-kul...showtopic=31418
pamietaj ze dieta to podstawa, jest najwazniejsza i tylko przestrzegajac jej osiagniesz zadowalajace rezultaty
jakby cos w diecie Ci wybitnie nie pasowalo... daj znac zobacze co da siem zrobic ;)

suplementacja: tfb bedzie oka + polecalbym green tea olimpu (ekstrakt), ew. w najgorszym wypadku mialbym pewna inna propozycje, ale szczerze mowiac najpierw wykonalbys to ;)

trening na redukcje (przy czym baaardzo wazne aeroby - bieganie, rowerwk, skakanka, steper itp.) poczatkowo 30min. pozniej sukcesywnie zwiekszaj do 60min. (np. co 1-2tyg. o 10min. dluzej) - trening na z\rzezbe masz na forum "trening" ;)

PS. podstawowe pytanie: jakikolwiek staz na silowni ??

[ Dodano: Sro Cze 01, 2005 2:04 pm ]
acha i jesio jedno - avanger is back :D
(jak mi milo na serduchu ;-) pozdrawiam wszystkich !! )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

duczi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Musze schudnac!!!
niestety na silownie nie chodze

[ Dodano: 01-06-2005, 3:31 ]
nie rozumiem zabardzo tego rozpisku z ta dieta,ten posilem co jest np.na 1 dzien to tyle co tam wypisane to moge zjesc w dzien czy jak?moze bys mi to tu powklejal co i jak?:D
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Musze schudnac!!!

niestety na silownie nie chodze


a masz zamiar zaczac ??


nie rozumiem zabardzo tego rozpisku z ta dieta,ten posilem co jest np.na 1 dzien to tyle co tam wypisane to moge zjesc w dzien czy jak?moze bys mi to tu powklejal co i jak?

za bardzo nie wiem o co ci chodzi %-))))
tam podana dieta jest na 1 dzien - co dziennie jesz to samo ok. co 2-2,5h posilek
nie wiem...
jak chcesz cos wiedziec to sprecyzuj bardziej bo nie qmam :PPPP
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

duczi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Musze schudnac!!!
nie niestety na silownie nie bede chodzil,ale planuje we wlasnym zakresie tzn jazda rowerem,bieganie na takim "biegniku":P tata mi kupil :D ,nie czaje zabardzo tej diety tak rozpisanej nie znam sie na tym:P moze masz to jakos logicznie rozpisane chodzi mi o np. na caly tydzien np w poniedzialek co jem we wtorek itd...i tam wym jadl tydzien w tydzien i odzywki bral a jakie te odrzywki brac te co napisales czy cos jeszcze? moze to malo? gdzie to moge kupic? ps. bo ja chce szybko i duzo schudnac mam czas bo w budzie juz w miare looz wiec wiesz:) kupie wszystko co potrzeba
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024