Skocz do zawartości


Zdjęcie

tłuszcze po treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

tamarind
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k Wrocławia
  • Zainteresowania:boks, kulturystyka, dobra książka i film,

Napisano Ponad rok temu

tłuszcze po treningu
czołem...powiedcie mi jak to wpływa na budowanie/zrzucanie masy? kiedy jest niedobrze spozywac posiłki obfite w tłuszcze [ranoitp] i co sie wtedy dzieje z naszym org
  • 0
walcze z virusami

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: tłuszcze po treningu
tl. po tr. odpadaja - blokuja przyswajanie pozostalych skl. odzywczych takich jak b. i ww, a jak pewnie wiesz po tr. trzeba dostarczyc jak najszybciej odp. skl. odz. (co do ich roli juz pisalem...)

ogolnie nie nalezy nigdy spozywac pokarmow bogatych w tl. zwierzece, ale za to dodawanie tl. roscinnych do pokarmu (m.in. obnizaja poziom "zlego cholesterolu" itp.)
pamietaj jeszcze aby nie obnizac drastycznie poziomu tl. (nie rezygnowac z nich) bo sa one niezbedne do prawidlowego funkcjonowania ukl. dokrewnego to wl. tluszcze (cholesterol) sa modyfikowane do androgenow a testosteron pod wplywem 5alfa- reduktazy modyf. do DHT (a pod wpl. chyba aromatazy do estradiolu - ale nie dam sobie glowy uciac :PPPP )

tak wiec tluszcze sa niezbedne org., ale po tr. ich unikaj i przerzuc sie na tl. nienasycone


nie mam na razie czasu wiecej pisac :roll:

[ Dodano: Sro Cze 01, 2005 4:37 pm ]
tylko jesio mi siem przypomnialo - gdy robisz przerwy w treningu (np. 2 tyg. robia czasem dobrze) to zwieksz troszku ilosc tluszczy bo miesnie bedace w odpoczynku energie czerpia gl. z kw. tluszczowych
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024