Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOCY! nie wiem co robic


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_nat93
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POMOCY! nie wiem co robic
Witam!
Mam pewien problem. W mojej szkole jest dziewczyna która mnie gnębi. jest nieobliczalna. gdy tylko mnie mija odrazu mnie szturcha. juz dwa razy w szkole dostalam od niej z piesci w twarz. kilka razy mnie oplula. i caly czas mnie wyzywa. a wszystko to dlatego ze chlopak ktory podoba sie jej przyjaciolce i prawdopodobnie ktory 'swirowal' z jej przyjaciolką pocalowal sie ze mna. nie bylabym zdziwiona gdyby to ta dziewczyna zakochana w chlopaku sie do mnie sadzila...

nie wiem co robic... nie wiem czy powiedziec komus w szkole o tym ze mnie uderzyla, oplula ;/ ona ma juz kuratora za pobicie dziewczyny.... boje sie ze jak powiem to bede miala jeszcze gorzej ;(:(;(:(:(:( ona jest mocna bo wie ze jej nie oddam ... bo jestem bardzo szczupla i ogolnie boje sie bo ona podobno sie calkiem dobrze bije ;( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Prosze pomozcie.

licze na Was.. ja juz powoli nie daje rady
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
Zaraz ruszy lawina...

:evil:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
Zawiadom rodzicow, policje. Zaniechanie reakcji nie chroni nikogo, nie mozna liczycz, na laskawosc, czy listosc przesladowcy. Nie wahaj sie. Nie pozwol, zeby ktos poniewieral Toba.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
Zgłoś do pedagoga, psychologa, wychowawcy itd. niech zrobią z tym porządek taka jest ich rola.Gorzej raczej mieć nie bedziesz, bo zapewne babochłop się przestraszy i zaprzestanie ataków fizycznych i zakończy się na docinkach słownych, które po prostu ignoruj.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
Jak tylko znowu do ciebie podejdzie to odpowiednio się ustaw i "Bach!" w jajca...




ups, a no tak, to dziewczyna, no to masz przedupcone ;P
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
gazem agresorkę po gałach GAZEM :) :) :)

Cizzia
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
a później batonem :)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
Wystarczy ze opowiesz o wszystkim swoim rodzicom. Oni powinni wiedziec co robic.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
pedeagog powinien pomoc, jesli nie bedzie chcial bo czesto jest na tyle malo kompetentny, ze umnniejsza problem mozesz sie smialo zglosic do innych wladz szkoly, rodzice tez napewno pomoga...jest sporo osob ktore moga pomoc i nie trzeba ich daleko szkac
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
S.O.S. i Tynks dobrze piszą, nie należy milczeć w takich sytuacjach. Zwłaszcza, że jesteś dziewczyną (sorry, nie doczytałem za 1 razem :) ). Należy powiedzieć o tej sytuacji pedagogowi. Myślę, że pedagog szkolny jest bardziej kompetentną w tej kwestii osobą, niż wychowawca, który wcale nie musi mieć dobrej wiedzy psychologicznej.

P.S. Co to się dzieje z dziewczynami w szkołach teraz, kiedyś to by było nie do pomyślenia. :roll: Jednak ta cała zaraza z UK przechodzi powoli do nas... :?
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic

P.S. Co to się dzieje z dziewczynami w szkołach teraz, kiedyś to by było nie do pomyślenia. :roll: Jednak ta cała zaraza z UK przechodzi powoli do nas... :?


Przecież Tobie się tak podobają postępowe wzorce ;]
btw nieźle nie doczytałes jak pisała, że cię pocałowała z tamtym gościem (tu nie Holandia panie :P ).
Co do samego problemu to się podpisuję pod tym co koledzy wyżej pisali- wychowawca, psycholog szkolny, rodzice.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
Jedynym wyjsciem jest trójkącik: ten chłopak, ty i ta dziewczyna + ewentualnie jej przyjaciółka ale to już nie będzie trójkącik... Ale też powinno być fajnie.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic

... a wszystko to dlatego ze chlopak ktory podoba sie jej przyjaciolce i prawdopodobnie ktory 'swirowal' z jej przyjaciolką pocalowal sie ze mna. ...


w tym momoncie zacząłem myśleć o "brokbek mołtain", ale niestety potem okazało się, że pisze dziewczyna :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic

Przecież Tobie się tak podobają postępowe wzorce ;]

Nie wiem co Ty rozumiesz przez postępowe wzorce. Jestem zwolennikiem liberalizmu, ale co wulgarne zachowanie dziewczyn z UK, które przechodzi do Polski, ma wspólnego z liberalizmem, to chyba tylko Ty wiesz. Jednak nie o tym jest ten temat, więc nie śmiećmy.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
Kopnij ją w cycki, sorry (jet :wink: ) w piersi :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
Skylark, piersi nie są od kopania, no, tata ci nie mówił? :wink:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic

Skylark, piersi nie są od kopania, no, tata ci nie mówił? :wink:


Oj, no tak, miało być "do kochania" :wink: :)

Btw.
Więc, nie kop jej w cy... ekhm... piersi, tylko się w nie wtul... lessssssss(iii), wróć :)
  • 0

budo_tylkoontamstoi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lunatic asylum
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
A jak jesteś ładna, to najlepiej wstaw swoje zdjęcie na forum. Może sytuacji to nie zmieni, ale nasz dzień będzie lepszy. :P
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
ehhh nie ma to jak pełna powaga ...

Dla tej dziewczyny to naprawde problem ...

...

Juz koledzy wspomnieli wcześniej :

Jest kilka wyjść.

- rozmowa z dyrektorem, wychowawcą, pedagogiem szkolnym, jakimś nauczycielem, rodzicami - lecz z drugiej strony donosicielstwo nie jest zbyt honorowe. Pozatym mogą nastąpić różne interakcje ze strony agresorki - może jeszcze bardziej Cię nękać, zastraszać - co w przypadku złego rozwiązania sytuacji może przerodzić się w uprzykrzanie Ci życia codziennego w szkole, w drodze do domu itd ...

Jeśli nie przyniesie to żadnych efektów to hmmm jest kilka opcji zależnych od sytuacji ... w przypadku realnego zagrożenia :

- jeśli zacznie się jakaś przepychanka, zostałaś przez Nią ,,zaatakowana,, poczujesz się zagrożona to : tak jak stoisz kopiesz w krocze - kopnięciem od dołu [na dziewczyny też działa] i\lub ręką sprawniejszą [bez zabawy w jakieś ustawienia, pozycje itd] celujesz prosto w nos lub zaraz pod ucho - i odchodzisz.

Tylko pamiętaj, że to marginalna sytuacja i konsekwencje tego mogą być różne - jak co to starałaś się wcześniej to inaczej rozwiązać - zgłosiłaś to odpowiednim ludziom a teraz poczułaś się zagrożona, widząc, że poprzednie starania nie przyniosły efektów ...
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY! nie wiem co robic
czy donosicielstwo dziewczat moze w ogole byc rozpatrywane w jakiejkolwiek kategorii honorowosci? coz, jakbym byl dziewczyna to takimi bzdurami raczej bym sie nie przejmowal.

poza tym Skylark dobrze pisze, wal w cyce ;)

i Tylkoontamstoi tez dobrze gada, wrzucaj zdjecie :P

pzdr i glowa do gory 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024