Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta po chemii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Wams
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta po chemii

Witam.
Moja mam jest po chemioterapii, dostala zalecenie od lekarza ze musi schudnać aby zminimalizowac ryzyko nawrotu choroby (mama jest otyła). Nie chce aby udala sie do pierwszego lepszego dietetyka.
Sam osobiscie jestem na diecie, ktora mam od "fabryki siły" jestem z niej bardzo zadowolony i poszukuje czegos podobnego dla mamy. W fabryce sily, mam opieke specjalistow przez caly okres trwania wspolpracy, aktualizacje diety co dwa tygodnie, moge zalogowac sie na swoj profil na stronie i mam tam wszystko czego potrzebuje:
-liste potrzebnych zakupow na wybrany okres(co do grama)
-opiekę ekspertów
-wymienniki w diecie(jezeli cos mi nie smakuje moge to bez problemu zamienic na cos innego)
-sposob przygotowania potraw
-i wielle innych
Wymieniłem te rzeczy poniewaz poszukuje czegos w tym rodzaju dla mamy, poniewaz widze po sobie ze bardzo ułatwia to sprawę. Zalezy mi rowniez na tym aby mama nauczyła sie komponowac posiłki sama, poniewaz kiedys schudła 20kg dzieki diecie lecz po jej zakonczeniu wrocilem to starych rozmiarow.
Bardzo prosze o pomoc.
 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta po chemii

Witam.
Moja mam jest po chemioterapii, dostala zalecenie od lekarza ze musi schudnać aby zminimalizowac ryzyko nawrotu choroby (mama jest otyła). Nie chce aby udala sie do pierwszego lepszego dietetyka.
Sam osobiscie jestem na diecie, ktora mam od "fabryki siły" jestem z niej bardzo zadowolony i poszukuje czegos podobnego dla mamy. W fabryce sily, mam opieke specjalistow przez caly okres trwania wspolpracy, aktualizacje diety co dwa tygodnie, moge zalogowac sie na swoj profil na stronie i mam tam wszystko czego potrzebuje:
-liste potrzebnych zakupow na wybrany okres(co do grama)
-opiekę ekspertów
-wymienniki w diecie(jezeli cos mi nie smakuje moge to bez problemu zamienic na cos innego)
-sposob przygotowania potraw
-i wielle innych
Wymieniłem te rzeczy poniewaz poszukuje czegos w tym rodzaju dla mamy, poniewaz widze po sobie ze bardzo ułatwia to sprawę. Zalezy mi rowniez na tym aby mama nauczyła sie komponowac posiłki sama, poniewaz kiedys schudła 20kg dzieki diecie lecz po jej zakonczeniu wrocilem to starych rozmiarow.
Bardzo prosze o pomoc.
 

 

Cóż, możeszzapytać ekspertów z Fabryki czy podjęliby się próby prowadzenia kogoś po chemii i wówczas założyć mamie konto :). Wiesz, takie leczenie to mega duze obciążenie dla organizmu i wymaga to niezwykle precyzyjnego podejścia, co może być trudne do osiągnięcia w kontakcie online, ale warto spróbować. Jeżeli nie to zapytaj w szpitalu gdzie odbywało się leczenie czy nie mają do polecenia jakiegoś dobrego dietetyka klinicznego.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta po chemii
Chcesz wal na pm podam Ci namiary na dobrego dietetyka, aczkolwiek nie obiecuję że tym się zajmie.
  • 1

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta po chemii

W takich kwestiach najlepiej poszukać kogoś na miejscu bo jak wspomniałem to dość delikatny temat, który wymaga niezwykle indywidualnego podejścia do sprawy.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024