Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porada dla nowicjusza ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Jarasu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Porada dla nowicjusza ;)
Witam. Jestem dosc mlody, 15 lat. Cwicze glownie brzuch od jakiegos 1,5 roku, ale to nie byly intensywne treningi, ale wychodzilo to tak, ze dziennie bylo to 200 brzuszkow na atlasie. Efektem tego jest to, ze wyrobilem sobie brzuch i "tarke" (to powiedzieli znajomi).

Ale... Niestety u nas rodzinne jest to, ze mimo to, ze bardzo duzo jem, przemiana materii jest taka a nie inna i jestem dosc szczuply. Wlasnie przez to, tak bardzo wyrobilem brzoch (cwiczy sie to co sie ma - zylem ta ideologia). Co mam zrobic w moim wieku, jesli mam taka przemiane materi. Jestem niski, waze 56 kilo, wiekoszsc odlozona jest w dobrze zbudowanych nogach, do swojego brzucha nie mam zastrzezen... Ale chcialbym byc "szerszy". Nie zbrechtajcie mnie od razu, jak przybrac na szerokosci, wzrost nie gra juz takiej roli. Nie jestem za niski, a wysokosc to akurat juz u mnie ostatnia rzecz jaka potrzebuje.

Pozdro dla wszystkich, licze na jakas porade.
  • 0

Nelly
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla nowicjusza ;)
Odpowiednia dieta i koniecznie trening na siłowni, a powinno być dobrze. :twisted:
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla nowicjusza ;)
na silownie zacznij chodzic, 3 razy w tygodniu, wez sobie diete na mase, sa podwieszone w dziale ODŻYWIANIE, po 2 miesiacach jak sie juz troche zorientujesz w cwiczeniach (bo najpierw cie czeka ogolnorozwojówka - ale o tym to juz porozmawiaj z trenerem na silowni - wiesz on cie widzi a my nie, ale nie sadze zeby ogolnorozwojówka cie minela) kup sobie mass xxl trec'a i patrz jak waga idzie do góry! Powodzenia
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jarasu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla nowicjusza ;)
Starsi kupili mi atlasy widzac ze bardzo duzo cwicze, ale czy przekonaja sie do odzywek... Mi to szczerze wisi, ale poprostu niewygodnie bylo by spozywac Mass'a miedzy posilkami, jak bym to zrobil tak, zeby oni nie widzieli i sie nie pluli? Wiec trudno, czeka mnie z nimi rozmowa. Dzieki za posty.
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla nowicjusza ;)
nio jak starsi kupili ci te atlasy to sie zdenerwuja ze posrednio oni sie przyczynili do tego ze chcesz brac odzywki :D


dobra ale na poczatku dieta!!
  • 0
[you]
pozdro :P

Darusek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla nowicjusza ;)
wkręć starszym że to serwtka tak jak ja na początku t zrobilem jedz sobie jakięś witaminy z apteki cały czas a co do wzrostu to sie nie przejmuj szybciej masy załapiesz
  • 0
Urodziłem sie poto aby żyć żyje poto aby dawać z siebie wszystko daje z siebie wszystko aby coś ze mnie było!!
Pozdro chopaki po fachu!

NeoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG
  • Zainteresowania:Kulturystyka, muzyka itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada dla nowicjusza ;)
Masz szybką przemianę materii, czyli jesteś ektomorfikiem. W takim razie podstawą jest dobra dieta. Nie jakaś specjalnie wyszukaną, po prostu musisz jeść dziennie 6 posiłków co 3 godziny, aby nie dawać organizmowi szansy na "przegłodzenie" i dostarczać mu znacznie więcej kalorii. Wszystkie te informacje znajdziesz na pewno na tym forum, wystarczy dobrze poszukać ;-) O odżywkach typu gainer pomyśl później, jak już się dobrze "rozkręcisz". Życzę powodzenia w nabieraniu masy :D
  • 0
:: Who want's to be an Animal...? ::



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024