Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam osoby do testowania odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Szukam osoby do testowania odżywek
Szukam testera odżywek i suplementów
Jeśli jesteś chętny to napisz dlaczego się nadajesz.
Musisz posiadać aparat fotograficzny tak byśmy mogli zobaczyć rezultaty :-)

Roztrzygnięcie w dzień dziecka :D :PPPP :D 1 czerwca w nocy.
Tylko jeden osoba Testuje zestawik ;-)

W sprawie Testowania odżywek kontakt wyłącznie w tym poście, na maile,, GG nie odpowiadam w sprawie testu.
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
JA moge przetestowac zestaw na redukcje od zaraz!! Diete tez bede trzymal a mam z czego zrzucic i miesnie tez sa. Aparat rownierz jest :D A nadaje sie dlatego ze przepilem kase na odzywki(wydalem lepiej brzmi :PPPP ) i nie mam za co kupic :PPPP A pozatym od dziecka marzylem zeby cos testowac :-)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

xt4z
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:IT, e-security

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam,

Ja także zgłaszam chęć podjęcia się tego przedsięwzięcia. Wydaje mi się iż jestem z kilku względów optymalnym rozwiązaniem. Pomijając już fakt posiadania aparatu, co jest oczywiste jestem osobą która ma za sobą trzy lata siłowni. Niestety po przerwie spowodowanej różnymi przesłankami wysuszyłem się ostro i około dwa miesiące temu wznowiłem treningi. Posiadam treningi dostosowane idealnie i profesjonalnie do swoich aktualnych uwarunkowań fizycznych. Wydaje mi się iż najlepsze przyrosty, efekty czy też różnego rodzaju zmiany widocznie będą właśnie na osobach wznawiających treningi, lub też początkujących. Nie piję, nie palę, nie zażywam żadnych dodatkowych suplementów, mój organizm idealnie współgra z odżywkami i różnego rodzaju suplementami (z autopsji).

Ze swojej strony mogę zagwarantować sumienność, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Pozdrawiam,
Paweł

Dołączona grafikaDołączona grafika
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Oczywisciee zgłaszam swoja kandydature...
Doswidczenia posiadam +dieta+ checie do osiaganiecia mitycznej-idealnej budowy ciała, dyscypline do przestrzegania jakichkolwiek wymogow zwiazanych z tym przedsiewziecem..
Brak nałogow to podkreslam..
Oczywiscie spełniam wszystkie Twoje kryteria
Pozdrawaim ADMIN 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Też chętnie wziąłbym udział w takim teście.
Fotki mogę robić na bierząco,troszkę już w tym siedze mam pojęcie o diecie, treningu i regeneracji oraz oczywiście o suplementach.

oczywiście w gre wchodzi zestaw na mase, mam w domu dużo kreatyny mono i dużo Carbo więc podstawy są :) jeszcze chyba mała puszeczka taurynki się gdzień pałęta.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

bzykla
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kresy wschodnie :))

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
mysle ze ja tez bym sie nadawal :)
mieszkam w bialej wiec nie byloby problemu z odebraniem odzywki :):):)
aparat mam w telefonie i mam tez zwykly.
cwicze reuglarnie od poltora roku i wlasnie dzis skonczylem swoj 1 cykl kreatynowy.
takze nie pije i nie pale.
sporo takze wiem na temat diet i prawidlowej suplementacji (m.in. dzieki temu forum)
moge nawet podeslac probne zdjecia ktore zrobilem sobie na wakacje rok temu i dwa tygodnie temu :)
pozdro
  • 0

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Jak macie foto to proszę o zamieszczenie na forum.
  • 0

bedboyy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taniec, sporty

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Dlaczego uwazam ze sie nadaje ... przedewszystim nie pale i nie pije ( a nie pije dlatego iz chce miec jak najlepsze efekty ), co moga potwierdzic moi koledzy, po drugie posiadam i aparat fotograficzny i cyfrowy.czesto robie sobie zdjecia zeby potem moc porownac efekty wiec tym razem to nie bedzie dla mnie nowosc, mam 175 wzrostu i wage 72 kg. Jestem dyspozycyjny i w dodatku nigdzie nie wybieram sie na wakacje, na silownie chodze regularnie, pozatym bez niej chyba bym sie nudzil ... moje treningi sa pozadne, nie daje sobie fory tylko staram sie dawac z siebie jak najwiecej, bo nie ma nic lepszego niz widziec efekty w przyroscie wlasnej masy miesniowej :D:D,a jak juz robie cos co lubie to staram sie robic to jak najlepiej by miec jak najwieksze efekty... nigdy nie uzywalem (i nie mam zamiaru!!! ) zadnych sterydow anabolicznych!!!!. Cwicze regularnie 19 miesiecy. Jestem bardzo otwarty na propozycje przetestowania wszelkiego rodzaju odzywek, z mojej strony gwarantuje zaangazowanie i sumiennosc. Pozdrawiam Kamil
  • 0

bzykla
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kresy wschodnie :))

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek

Jak macie foto to proszę o zamieszczenie na forum.


ja moglbym podeslac ale nie chce byc pierwszy bo nie jestem jakis tam super przypakowany :)
  • 0

Adams850
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam, również jestem chętny na przetestowanie odżywek, ćwiczę regularnie na siłowni od stycznia oczywiście ćwiczyłem wcześniej ale ze względów zdrowotnych musialem przestać. Natomiast jak już napisałem od stycznia ćwiczę regularnie ponieważ nie mam już przeciwskazan bym nie mół ćwiczyć. Kulturystyką zajmuję sie od dłuższego czasu mam zielone pojecie o przyjmowaniu odżywek oraz diecie. Po za ćwiczeniami na siłowni zajmuję sie również sportem walki MMA który jest bardzo przyjemny i sprawia mi satysfakcje jak i siłownia. gdzie mam przesłać zdjęcie bez koszulki??Kilka powodów dla których biore udział
1. Posiadam aparat cyfrowy na biezaca moge przesyłać zdjęcia
2. jestem osoba takiej postawy ze po przyjeciu odzywek beda widoczne efekty

Załączone pliki


  • 0

mentin1987
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ilawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja rez jestem chetny i mysle ze tez jestem nienegannym zawodnikiem mam za soba cyklkreatynowy i gainera , regularnie cwicze od roku i mam niezłe przyrosty po odzywach a niestac mnie na takie cykle z odzywek mam koksy ale to jest ostatecznosc której niechcetak wiec .....decyzja nalezy do was.....
  • 0

siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja moge przetestowac te suple znam sie na tym ale nie mam kasy zbytnio na nie a moje argumenty toze juz mi nic nie idzie mam zastuj i by mi sie bardzo przydały juz od 2 miechów nic mi nie idzie zmieniałem diete trening i nic nie idzie a na suple niestety nie mam kasy :-( a bardzo by mi sie teraz przydały wiec bardzo bym prosił wezcie mnie pod uwage na kandydata do testowania pozdro
  • 0
redukcja

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam!
Podobnie jak koledzy też chętnie bym przetestował zestawik odżywek i suplementów. Wyłącznie na mase...
Dlaczego się nadaję? Cóż jestem ektomorfikiem i mam duże problemy z łapaniem masy ciała. Wznawiam trening po przerwie (strasznie mnie wysuszyło i wyglądam jak początkujący). Od wczoraj zacząłem stosować HST. Zamierzam najbliższe 8 tygodni jechać masę, z tego powodu, przydałby się zestaw na mase (bez kreatynki). Aparat mam (zdjecia sprzed dwóch miesięcy mam - prawie nic nie uległo zmianie).
Pojęcie o treningu mam dosyć spore, w sprawie diety i suplementacji - też wiem co nie co. W razie czego mam "konsultacje" u bardzo dobrze znających się w tych tematach kolegów.
A więc jak coś to jestem chętny.
Pozdrawiam!
Ps. Odnośnie nowych osób, logujecie się tylko by dostać szanse. Dla mnie jest to śmieszne, albo jesteście z forum ileś czasu, albo w ogóle.
Do admina mam parę pytań:
- Kto wybiera zestaw, Ty czy osoba wygrywająca?
- Do jakiej kwoty będą suple i odżywki?
- Czy są to produkty np. samego olimpa, czy mieszane? np. olimp, vitalmax, itp.?

Pozdrawiam raz jeszcze.

  • 0

siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja tez mam aparat i tez mam fotki moge wysłac tylko niewiem gdzie ale z checią moge wysłac mam badzieje ze jak bedom fotki to jakas wieksza zansa ze ja zostane testerem tych odrzywek jeszcze chce dodac ze muj cel to masa pozdro

[ Dodano: Wto 31 Maj, 2005 ]
to jestem ja

[ Dodano: Wto 31 Maj, 2005 ]
JAk cos moge nadesłąc wiecej fotek wiem nie wyglondam za dobrze musze jeszcze ostro pracowac ale to jest kolejny argument zebym to ja mógł przetestowac te odrzywki :-) pozdro
  • 0
redukcja

JimBeam
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja również chciałem zgłosić swoją kandydature, nie brałem nigdy wcześniej odżywek ( to by był mój pierwszy raz ) ćwicze od roku z przerwami krótkimi , a teraz od 2 miesięcy juz normalnie i nawet zamierzałem na lato zaopatrzyć się w jakąś odżywke. Jestem napewno bardzo zaangażowany zawsze w to co robie, i systematyczny. z dietą będzie trudniej ale moze coś da sie zrobic . Mam 189 cm i waze 79 kg.. więc jak potrzeba wam kogoś takiego jak ja to ........ Mam również aparat cyfrowy , więc z fotkami nie bedzie problemów.

pozdrawiam.... Maciek
  • 0

lider
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam serdecznie :-)

Jak każdy chetnie bym wypróbował te odzywki. Dlaczego akurat mam to byc ja...
Dlatego że posiadam nawet spora wiedze, która jest podparta w miare dobrymi wynikami zarówno w wymiarach jak i osiagach siłowych. Mój organizm szybko pokazuje efekty brania odzywek, co wiem z własnego doswiadczenia. Mam juz troche pojecie o suplementach jak i o diecie która jest najistotniejszym elementem. Ja sam jestem zadowolony ze swoich efektów. To wszystko dzieki systematycznosci w treningach, odpowiedniej diety i po odzywkach które pomogłby mi nabrac masy miesniowej. Mój organizm jest bardzo wrazliwe na kazde bodzce i uwazam ze po tych odzywkach na pewno beda efekty które bedziecie mogli zobaczyc . Dodam takze , ze nie pale nie pije i nie uzywam narkotyków. W czasie testu starałbym sie zrobic wszystko idealnie ,zeby kazda ze stron była zadowlona.
Przez okres brania tych odzywek, starałbym sie zapiac wszystko na ostatni guzik. Nie chodziłbym nigdzie na imprezy, trzymałbym rygorystycznia diete i uzywałbym tych suplementów godnie z zaleceniami, dzieki czemu byłbym pewny, ze wszystko zrobiłem co w mojej mocy :-)

Pozdrawiam i życze udanego wybrou ;-)
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
ojej, jacy wszyscy sie mili nagle zrobili tutaj jak przyszło do tego zeby komus za free dac odzywki, przefaza. Gadacier jak m
Mickiewicz normalnie, albo jak moja babka od polskiego.

xt4z to juz wogule.

sadze ze te testy to trzeba by zrobic na jakims chudzielcu zeby zobaczyc rezultaty.
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
mi by sie przydal zestawik na rzezbe;-) ale taki bardziej hardcorowy :PPPP
ale w sumie to ja sie nie nadaje ;)
powodzenia chlopaki :D
  • 0
[you]
pozdro :P

ziele83
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam

Jestem tu nowy i równiez jestem chętny na przetestowanie tych odżywek. Coś o mnie:
przygoda z kulturystyka od niedawna (lipiec 2004) jednakże dużo czasu poświeconego na poznawaniu tego sportu (internet, czasopisma, konsultacje z expertami) daje mi jak sądze dosć pokazną wiedze na ten temat. Waże jakies 71kg przy wzroscie 180 cm, regularne treningi od około 2 miesiecy (zjedzone suplementy ;-) CARBO, ANABOLIC BCAA SYSTEM I TRIBUSTERON ).Moim celem jest masa. Trening oraz dieta dostosowana do takiego własnie cyklu pozwolily mi przybrac ok 6 kg (wazylem 65 kg zgroza :cry: ). Posiadam oczywiscie aparat i mysle ze jestem dobrym kandydatem (nie pale, nie pije, ogólnie nie używam używek ;-) ). Dodam jeszcze ze jestem ektoformikiem :-( ale mysle ze dla chcącego nic trudnego, gdybym to ja zostal wybrańcem ;-) dołoże wszelkich starań (jak zawsze) tak by obie strony dostały to czego chcą. POZDRAWIAM ALL!!!
  • 0

Romeo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Mysle ze nadaje sie do testu :

1 nie jestem napakowany mam cialko ( efekty beda szybko widoczne )
2 szybki bez problemowy kontak
3 jestem osoba ugodowa
4 testuje bo mam ochote troche przypakowac


Dziekuje i do zobaczenia ...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024