Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poradzcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

DragunoV
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poradzcie
Ja to juz niewiem co mam brać ,,, niby tyle tego jest i wszystko najlepsze od Tribulusow do Sterolu jakiegoś ,, :| Więc tak sobie pomyślalem ze bede ćwiczył na sucho tylko odzywki bialkowe sie przydadzą zeby te miesnie mialy z czego rosnac bo raczej diety to nie utrzymam ,, boje sie ze po kreatynie albo innych specyfikach mnie rozsadzi i bede tłusty jakiś ,dlatego chciałbym brać do treningu duzo odzywek białkowych np BCAA czy to dobry pomysł prosze o porade ,,,, aha mam 18 lat 183 cm i waze 65 kg ćwicze troszke juz w domu pompeczki drazek i te sprawy :mrgreen:

[ Dodano: 31-05-2005, 11:22 ]
Jakie odzywki białkowe i jakich firm polecacie ,, bo chodzi o to ze ja nie utrzymam diety w domu a mysle ze takie odzywki bialkowe i aminokwasowe np. BCAA to będzie dobre rozwiazanie dla odzywienia mięśni ,,chciałbym żeby były zawsze dozywione

Jakby co to mnie poprawcie bo moze sie myle .......... :mrgreen:
  • 0

judokax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JUDO KULTURYSTYKA SIATKÓWKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
Jeżeli chodzi o bialeczko na na początek radził bym kupić serwatke. Bardzo smaczna jest Pure Whey 80 Olimpu. Możesz sobie pozwolić an droższą oczywiscie jak masz kase. jeżeli chodzi O BCAA to radził bym Treca jest bardzo skuteczne i w przyzwoitej cenie. Pozdrawiam!!!
  • 0
Trening + Dieta WARTO ZOBACZYĆ:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom.

DragunoV
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
Ale czy jest sens brać i BCAA i jeszcze jakas odzywke bialkową :?: np. HI TEC Whey Pro :?:
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
jezeli robisz jakies pompeczki czy drazki tylko to odzywki sobie odpusc na lepsze czasy ;]
  • 0
[you]
pozdro :P

DragunoV
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
No wiesz ja pragne wziasc sie za intensywniejszy trening i nie pytam kiedy mam zaczac brac tylko jakie sa najlepsze i co z czym brac ,,,,,,prosze o odpowiedzi ;-)
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
Glownie jakie odzywki to w zaleznosci od brakow w diecie. JEzeli masz je zamiar brac od poczatku jak zaczniesz chodzic na silke(teraz potraktujesz te cwiczenia co raobisz jak ogolnorozwojowe i od razu na mase zaczniesz jechac) to wez jakiegos gainera witaminy no i moze byc jakas odzywka bialkowa. A jaka to w sumie wielkiego znaczeniaia nie ma ale polecam gainer-massxxl bilako-3d protein wszystko trec'a.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

DragunoV
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
:PPPP No dobra a co powiecie na : Gainer Mass XXL 2000g + Kretka Vital Max 300g + Dieta ,,,,nobo chodzi o to ze ja mam rzeźbe , na rekach i brzuchu niemam praktycznie tluszczu tylko chcialem spuchnąć o te 5 cm wszędzie ;-)
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
PRzecierz anar Ci napisal ze przy pompeczkach to kreta to starata pieniedzy i mozliwosci osiagniecia dobrych wynikow na krecie a Ty sie uparles- wiec kreta odpada. Massxxl do diety to dobre polaczenie szczegolnie jak masz jakies braki i o witaminach nie zapomnij.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

judokax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JUDO KULTURYSTYKA SIATKÓWKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
Wiesz jak chcesz zabrać się za trening poważnie to na początek poćwicz przez miesiąc na sucho bez żadnych odżywek tylko na diecie poprostu zeby wejść w dobry rytm. Bo jak odrazu z odżywkami zaczniesz to będziesz miał slabsze efekty niż jak byś zaczoł brać z miesięcznym doswiadczeniem
  • 0
Trening + Dieta WARTO ZOBACZYĆ:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom.

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie

Bo jak odrazu z odżywkami zaczniesz to będziesz miał slabsze efekty niż jak byś zaczoł brać z miesięcznym doswiadczeniem

miesiecznym doswiadczeniem :hahaha:

DragunoV, polecam karnet na silownie jako pierwszy zakup
2 to produkty twojej diety
a trzeci to mass xxl i witaminy;)

i nie wiem czy CIebie tym zdziwie BEDZIESZ PRZYBIERAL NA WADZE :!: bez kreatynki i innych duperelki
  • 0
[you]
pozdro :P

judokax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JUDO KULTURYSTYKA SIATKÓWKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
ANAR chodzi mi o to zeby chlopak się nauczył robić dobże ruchy na sztandze zeby przez ten pierwszy miesiąć zapoznał się z ćwiczeniami a później dopiero zaczoł coś brać. Bo niewpowiesz mi ze przyjdzie zielny w pierwszy dzień na siłownie wyjmie reklamówke supli i zacznie rozrabiać a później niebędzie wiedział jak za ćwiczenie się zabrać. Nie mam racji??
  • 0
Trening + Dieta WARTO ZOBACZYĆ:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom.

DragunoV
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
ekhm........ ;-) chłopcy ja juz cwiczylem kiedys i cwicze nadal tylko ze mam rzezbe i potrzebuje poprostu spuchnąc ,, i wiem jak sie poprawnie cwiczy sztanga i innymi przyzadami ,, a diete to trudno mi dobrac bo mam strasznie szybka przemiane i niewyobrazam sobie jak ja moge przytyc :-(
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
nastepny sie na prz emiane materii zali. bialko moze ci ja tylko przyspieszyc.
Podstawa to 5 posilkow w regularnych odstepach czasowych. I nie jadasz czipsow, pizzy batonow. Bo od tego masy nie zrobisz. policz sobie wlasne zapotrzebowanie kaloryczne. na oko to tak ze 3.5 tys kalorii jak dla ciebie. Nawet pewnie nie wiesz ze zjadasz tylko polowe tego co powinienes. Tak jak moj kumpel mowi ze ciagle cos szamie. I co z tego?? tylko sobie przyspiesza metabolizm. zadbaj o to co jesz a narazie odrzywki nie beda ci potrzebne.
ale sie rozpisalem :)
  • 0
Anglia

judokax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JUDO KULTURYSTYKA SIATKÓWKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
Płudzian robił mase z bananem kefirem i bułeczką a co dalej dorzucał to mi niewjadomo. :D
  • 0
Trening + Dieta WARTO ZOBACZYĆ:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom.

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie

Płudzian robił mase z bananem kefirem i bułeczką a co dalej dorzucał to mi niewjadomo.

co to ma do rzeczy? skąd wiesz, że tak robił? głupoty gadasz i tyle :mrgreen:
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
judoka wez w kazdym poscie piszesz jakies herezje z kosmosu. skad ty jestes?? gdzie ty rower parkujesz. pudzian na kefirku i bananie ?? :brawo:
  • 0
Anglia

DragunoV
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
LOL tak mi sie wydaje ze powinienem zaczac jesc sniadania bo nie jem noi jakas kolacja normalna tez sie przyda ,, tylko zaproponujcie cos co ja moge jesc , np. rano platki owsiane a na wieczor jakis twarozek albo rybe ?? Bo chyba najwazniejze w diecie jest sniadanie i kolacja Popraw mnie ktos doswiadczony:P [ a tak z innej beczki to ja myśle ze Pudzian nie wygląda tak jak wygląda tylko po diecie dobrej ] :wink:
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
Sniadanie i kolacja... Ja bym dodal do tego posilek przed i po treningowy "obiad" czyli wychodzi dieta na mase- sa w podwieszonych. Jak Ci masa nie idzie to dozucasz kalaori.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

DragunoV
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
Hmmm no to teraz napisze ....... kupilem sobie krete :P
mozecie mnie opieprzyc ale ,, bez specjalnej diety ale solidnym treningu po 2 tygodniach nagle zaczołem nabierać masy ,,,, mianowicie przytyłem w ciągu tygodnia 2,5 kg :P
i robie sobie 3 razy dziennie taki koktajl z mleka w proszku i zwyklego mleka ,,, z dnia na dzien czuje ze mam wiecej sily ,,, robie wiecej powtorzen i wogole taki napompowany sie czuje po treningach ,,, i mam pytanie co moge jeszcze kupic bo chyba trace energie wydaje mi sie ze malo węglowodanow mam
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie
jak tyle przytyles w ciagu tygodnia to moze byc woda :) albo tluszcz :P troche za szybko przytyles :P

jak bierzesz tą krete?
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024