Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

2 pytania
1.Jak dawkować tauryne(mega caps)? (do krety, plus bedzie z nią mass xxl od razu bo na wodzie).
2.Kiedy najlepiej przyjąć glutamine(miedzy posiłkami czy zaraz po nich czy nie ma to znaczenia?).

Dzienx za odpowiedzi :)
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania
1. zalezy ile tauryny jest w kapsulce (kreatyna+ mass w jednym naczyniu odpada, miedzy jednym a drugim przynajmiej 30 min przerwy)
2. ja bym bral wedlug zalecen producenta.
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania

1.Jak dawkować tauryne(mega caps)? (do krety, plus bedzie z nią mass xxl od razu bo na wodzie).

rano + pp ew. przed treningiem po 1 kapsie
mass xxl w odstepie 30 min :)

2.Kiedy najlepiej przyjąć glutamine(miedzy posiłkami czy zaraz po nich czy nie ma to znaczenia?).

najlepiej miedzy - a mowiac konkretniej 30 min przed nastepnym posilkiem
  • 0
[you]
pozdro :P

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania
Do Jasqoo -> w kapsie jest 1500mg, co do gluty to pytam bo wiadomo że to co pisząna opakowaniach często mija się trochę z prawdą(np stosowanie Profi Whey Mass Olimpa :)

Do Anar'a -> czyli rano 1 kaps(ale krete bede brał po treningu, więc tu ma być na czczo czy po sniadaniu?), po treningu 1 kaps(i tu łaczyć z kretą a potem za 30min wziąść masa, czy też najpierw masa a potem krete z tauryna, czy moze jeszcze jakoś inaczej), (ew 1 kaps przed treningiem - to chyba sobie podaruje:) )?

3. A jak w dni nietrenigowe - ta sama dawka tauryny czy odpada dawka z kreta(i ew ta po treningu jesli się na nią zdecyduje)
4. Jak z glutą - z tego co wiem bierze się tak samo, nie ważne czy dzień treningowy czy nietreningowy).

Wybaczcie że tak męcze, ale lubie wiedzieć wszsytko dokładnie :)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania

Do Anar'a -> czyli rano 1 kaps(ale krete bede brał po treningu, więc tu ma być na czczo czy po sniadaniu?)

lepiej naczczo np. odrazu jak wstajesz - pozniej idziesz sie myc i takie tam pozniej jesz - nie musisz czekac 30 min do sniadania ale fajnie jakby jakas przerwa byla

po treningu 1 kaps(i tu łaczyć z kretą a potem za 30min wziąść masa, czy też najpierw masa a potem krete z tauryna, czy moze jeszcze jakoś inaczej), (ew 1 kaps przed treningiem - to chyba sobie podaruje:) )?

na poczatku kreta i tauryna - pozniej gainer - mozesz wziasc kreatyne z tauryna przed treningiem (30 min) i odrazu po treningu gainer :-)

3. A jak w dni nietrenigowe - ta sama dawka tauryny czy odpada dawka z kreta(i ew ta po treningu jesli się na nią zdecyduje)

1 kaps do kreatyny i styka z tauryny ;)


4. Jak z glutą - z tego co wiem bierze się tak samo, nie ważne czy dzień treningowy czy nietreningowy).


widze, ze sie jeszcze zastanawiasz nad glutamina ?:> jezeli chcesz znac moje zdanie to odradzam jej suplementacje :-)
  • 0
[you]
pozdro :P

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania
Dzienx za odpowiedzi :) Co do glutaminy to się już zastanowiłem, poczytałem i zakupiłem, jako że były fundusze :) A to dlatego że łatwo łapie infekcje i łapię się każdej deski ratunku(oczywiście bez przesady) żeby uchronić się przed chorobą.Wiem że można powiedzieć - weź witaminy, wiecej witaminy C i też styknie ale ja wole się jeszcze czymś zabezpieczyć :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024