Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przydaloby sie kilka kilo :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

skizzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Przydaloby sie kilka kilo :)
mam pytanko jakie produkty mam jesc aby nabrac na wadze... pewnei napiszecie ze bialko i weglowodany.Bialko to wiem sery nabial itp ale ile tego ..?? :) czy wystarcza z 4 kanapki z zoltym serem czy twarogiem czy wiecej,I nie wiem co jeszcze wiec prosze o pomoc.Przegladalem juz post przykladowe diety ale tam jest tylko na jeden dzien wiec nei bede jadl przez dwa miesiace tego samego.Wiec prosze o wypisanie kilku produktow ktorych niepowinno zabraknac w codziennym odzywianiu. Z gory dziekuje..... :)
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Przydaloby sie kilka kilo :)
wiadome ze białko i wegle !!! hehe
coz diete mozesz rowniez stosowac 1mc!!
produkty białkowe : sery zółte-białe! tunczyk,mleko-maslanka-jogurty, piers z kurczaka-indyka..jaja!niektore szynki..wieprzowe..wołowe !!itd
produkty wegle: ryz. ziemniaki.sokipieczywo ciemne!platki!! itd i powinno byc oka !!
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

manieks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muzyka,Film,Sport,Żywienie Człowieka,Wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przydaloby sie kilka kilo :)
wejdz w post podwieszony z dietami sa tam dobre dietki ;] wybierz sobie odpowiednia diete do twojej wagi i ja przestrzegaj ;]
  • 0

skizzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przydaloby sie kilka kilo :)
oj dieta tu sa takie diety rozpisane na jeden dzien .... to znaczy ze mam przez pol roku jesc codziennie to samo ????
  • 0

manieks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muzyka,Film,Sport,Żywienie Człowieka,Wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przydaloby sie kilka kilo :)
tak sa one na jeden dzien , nie sa na kazdy dzien tygodnia, nie musisz az stosowac diety przez pol roku , zawsze mozesz urozmaicic sobie posilki , lub pozamieniac produkty czasami ale tak zeby mialy podobne wartosci odzywcze, po kilku dniach sie przyzwyczaisz do jedzenia ciagle tego samego , po za tym te diety sa dobre nie sa az takie straszne , powodzonka..:>
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Przydaloby sie kilka kilo :)
po pewnym czasie to jest juz rutyna...jesz jesz i nawet nie myslisz o tym ze moglbys cos innego jesc.....najgorzej jest jak rodzina je cos dobrego a Ty patrzysz na ta np owsianke i myslisz czemu sie tak katowac musisz hehehe :D ale w dazeniu do celu w kazdej dziedzinie zycia trzeba byc wytrwalym i zawzietym :-)
  • 0
Be free.

skizzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przydaloby sie kilka kilo :)
moze i macie rtacje ale ja pozostaje przy spozywaniu duzych ilosci bialka (czyli czesto staram sie jesc nabial) i weglowodanow ( czyli czesto staram sie jesc np platki na sniadanie , makaron itp...).Oczywicice teraz czesciej jem jeszcze do tego.I to cala moja diea.. prosze o sprawdzenie mojej diety czy moze byc .... hehehheeh :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024