Skocz do zawartości


Zdjęcie

A6W - problem z nierówno ukladającymi się mięśniami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Lukasz1221
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

A6W - problem z nierówno ukladającymi się mięśniami
Witam !

Mam mały problem - mianowicie jestem na 12 dniu A6W i zauważyłem mięsnie brzucha tylko w tym problem, ze po prawej stronie zaraz pod piersiami mam jeden taki wiekszy, prawie ze do pępka, a po lewej stronie taki sam, tylko dzieli sie na 2 czesci, po prostu taka przedziałka po między nimi. Dlatego mam pytanie - czy to normalne, czy ja coś nie tak robie, a moze tak juz akurat bede miał ?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W - problem z nierówno ukladającymi się mięśniami
To jest raczej normalne, wielu kulturystów ma inne kształty po stronach - to już tak jest, raczej nic się z tym zrobić nie da...

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Lukasz1221
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W - problem z nierówno ukladającymi się mięśniami
Teraz mnie pocieszyłeś, myślałem ze to jakiś problem, także szkoda ze przerwałem trening A6W. A czy jest ten wymóg, żeby podczas niektórych ćwiczen z A6W trzymać ręcę za głową ? Można np. skrzyzowane na piersiach ?

P.S. Aaa i jeszcze jedno - dlaczego podczas wykonywania tych cwiczen szyja bardziej boli od brzucha ? Nie ciągne rękami karku ani nic z tych rzeczy, robie powoli ale dokładnie, także ćwiczenia są prawidłowo wykonywane
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W - problem z nierówno ukladającymi się mięśniami

Teraz mnie pocieszyłeś, myślałem ze to jakiś problem, także szkoda ze przerwałem trening A6W.    A czy jest ten wymóg, żeby podczas niektórych ćwiczen z A6W trzymać ręcę za głową ? Można np. skrzyzowane na piersiach ?

P.S. Aaa i jeszcze jedno - dlaczego podczas wykonywania tych cwiczen szyja bardziej boli od brzucha ? Nie ciągne rękami karku ani nic z tych rzeczy, robie powoli ale dokładnie, także ćwiczenia są prawidłowo wykonywane


no rece za glową po to zeby miesnie sie mocniej spinaly(wtedy jest trudniej niz trzymajac na klacie). co do bolu to cos zle robisz. przywykonywaniu cwiczen nie zginaj karku bo zpewno to robisz. staraj sie trzymac glowe rowno z korpusem.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

SportowyMarket
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W - problem z nierówno ukladającymi się mięśniami
To normalna sprawa,ćwiczysz intensywnie na mięśnie brzucha wiec rozprowadza się to równomiernie po organizmie. A co do bólu to nie powinieneś nic odczuwać,może jesteś w złej pozycji lub przetrenowałeś organizm?
  • 0
Sprzęt turystyczny, fitness, sportowy.

www.SportowyMarket.pl



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024